Články

Knižní novinky

Videl som to zajtra (Julia Sellers) - (komentáře)

Adanom
Nazor
23. 10. 2015 10:35

" Myslim, ze na Slovensku a rovnako aj v CR tato tema zatial nie je v povedomi ludi do takej miery, ako by si to zasluhovala a mozno pre niektorych je dokonca novinkou. ( v anglictine sa zazitky mimo tela volaju out of body experiences OBEs a su rovnako popularne ako zazitky blizko smrti (near death experiences).
--------

Podle mne je v soucastne dobe tohle tema uz velice zname ( uz prezite ) a je samozrejme rozsirene do velke miry ..... avsak prirozene predevsim pro ty lidi kteri se s tim osobne setkali a kteri se o to hluboce zajimali/ji.
Ti ostatni se o to nezajimaji nebot se jich to nijak nedotyka. Rekla bych ze jejich vibracni uroven nedosahuje takovou expanzi aby se jich to dotykalo. Kolem nekoho tohle tema projde a ani to s nim nehne. Znam mnoho takovych prikladu. J
Jini jsou tim naopak alespon dotceni a pak je tu cela rada tech kteri vedi a znaji. :)
Takze pro ne je vse zmine prave takove jake to popisuje kniha. :)

Me osobne se s tim nezilo dobre kdyz jsem byla ditetem. Nedokazala jsem pokorne prijimat ze vnimam, citim mimosmyslove i to co bych radeji necitila. Delo se to samo. Dost me to obtezovalo protoze jsem tim jako dite dost trpela a nebyl zde tehda nikdo kdo by mi vysvetlil o co jde.
Dnes je jake to stesti uz jina doba ze lze vyhledat informace kdyz se to nekoho tyka a nebo alespon dotkne.
Je fajn ze nekdo pise i knihy. Takovy dar mi dan nebyl. :-)
IN
Kdyby veškeré vědomí
23. 10. 2015 8:17

světa se dalo rozložit do jednotlivých částic a přesunulo se do jiné dimenze zkrze černou a červí díru..tak i přesto by zde jedna jediná zůstala a zachovala by celek...viz příklad Mars,nikde nic jen pusto a prázdno a přitom to tam žije ve vlnách :-)))
Rozumíte aspoň trošku?...má pravdu Julia Sellers...nedá se to popsat slovy,je jich žalostně málo :-))
Mějte se tu fajn badatelé :-)
IN
Tahle trojnásobná
23. 10. 2015 8:04

rychlost je schopna stvořit černou a červí díru...a není to uměla vytvořená díra nýbrž přirozená.
Dvojštěrbinový experiment tvoří dvě dimenze...kdy částice je schopna v určitém bodě,tedy horizontu událostí se přetransformovat
A teď si představte co to dokáže udělat v obrovském množtství v samotném prostoru...to znamená že červí a černé díry jsou naprosto všude a vytváří právě to propojení mezi dimenzemi.
Můžu se na ni vědomě napojit a nebo si ji vědomě stvořit sama.To je ta kvantová síť.
IN
Mimo tělo trávím
23. 10. 2015 7:50

taky spoustu času...docela zábavné je na tom to,že před sebou vidím věci,překážky a abych do nich "nenarážela"...vyhýbám se jim. :-)))
Přitom kdybych jimi prošla nenarazila bych...ale to už je instinkt vybudovaný v tomto světě :-))
IN
Jsem přesvědčena
23. 10. 2015 7:41

že neexistuje energie bez kousku hmoty...to jest velmi zjednodušeně...že pokud vyšlu částici skrze a to rychostí trojnásobně větší než je rychlost světla...stvořím hmotu a obráceně.
Světlo se dá zhmotnit,tudíž světlo,zvuk teplo a chlad a další...tvoří "vědomí v kabátku".
Tohle nelze nikdy oddělit a ani po smrti...jen to přechází z vln do částice.
IN
Zaráží mě
23. 10. 2015 7:29

však,že autorka stále tápe nad tím (když se zajímá o kvantovou fyziku a další)jak to celé funguje.Problém je v tom,že lidé mají neustále snahu oddělovat,přisuzovat další a další funkce...prostě stále vymýšlí a překombinovávají..pak se ztrácejí i samotní vědci a nejsou schopni nalézt shodu.
Vždyť v jednoduchosti je krása...každičká částice v lidském těle má vědomí(energii) a kousek hmoty,duše je rozprostřena do celého těla.
Kdyby si byť jen jedinou částici v těle uchovala,znala by celistvý celek(všechny informace a to pochopitelně nejen o sobě samotné ale o celku o celém univerzu) od samého prvopočátku.
Nejspíš si ještě neprošla a ani ten její manžel tím prvopočátkem.
Nejlepším vodítkem je komunikace mezi samotnými částicemi...tedy něco jako dvojštěrbinový experiment.
Jednou jsi vlna,tedy zabíráš celý prostor(to je astrální cestování o kterém hovoří) a jednou částice(to je člověk bez rozšířeného vědomí,který v nevědomí netuší jak na to)i přes toto je všechno v neustálém propojení a kontaktu ať vědomě a nebo nevědomě.

IN
Fascinující je to jen pro
23. 10. 2015 7:04

člověka co to nezažil a nebo se s tím setkává zřídka.
My co to ovládáme to berem jako "rutinu" zvykli jsme si na to.Bereme to jako součást života už několik let a tak to má být.
Tohle vyučovali starověké civilizace,tohle je ten nejlepší způsob jak komunikovat.
Tohle je budoucnost.