Články

- Knižní novinky -

Audiotéka: Meditace dalajlamovy kočky
Meditace dalajlamovy kočky
Autor: David Michie
Interpret: Ivana Jirešová
Délka: 1 hodina 16 minut    Meditace dalajlamovy kočky - audiokniha obsahuje meditační pokyny, které jsou úzce spjaté s titulem Dalajlamova kočka a síla meditace.

    Přinášíme šest řízených meditací od autora bestselleru Dalajlamova kočka. Každá z meditací začíná příjemným protažením inspirovaným technikou jógy a pilates.

    Jako první se seznámíte s meditační technikou zaměřenou na dech, pak následuje meditace zaměřená na zvuk předení. Další technika využívá jako předmět meditace tělo, potom následuje velmi účinná vizualizační technika, analytická meditace, a nakonec meditace pro dosažení klidu a pozitivní afirmace.
Audiotéka.cz - mystika rovnou do uší
    Audioknihy jsou v dnešní uspěchané době trendem a to i proto, že audioknihy "lze číst" při různých činnostech (jízda dopravními prostředky, domácí práce nebo jen pro odpočinek). A to hlavně v naší dnešní době, kdy se snažíme najít čas na relaxaci a také na literaturu. Audiotéka nabízí nepřeberné množství mluveného slova a to již od roku 2011. Její jedinečnost je v tom, že audioknihy lze poslouchat díky webové stránce audioteka.cz a také díky aplikacím pro chytré telefony.
Proč poslech audioknih s Audiotékou?
=> V nabídce přes 3500 audioknih ve formátu MP3 a to nejrůznějších žánrů.
=> Možnost si zdarma poslechnout ukázku u každé audioknihy a nebo využít nabídku kapitoly zdarma.
=> Zakoupené audioknihy zůstávají na Poličce, kde jsou uživatelům stále k dispozici a to i pro opětovné stažení do různých přístrojů.
=> Audioknihy lze získat ihned zaplacením různými platebními metodami ( PayPal, PayU)
=> Možnost využít pro nákup i poslech aplikaci. K dispozici je pro Android, iOS i Windows 10.

Více audioknih na audioteka.cz.Vydáno:   08. 07. 2017

Přečetlo:  190 čtenářů
Zdroj: http://audioteka.com

Autor (vložil): AdministrátorKomentáře k článku...
Zatím žádné komentáře..
Nejste přihlášen(a)