Články

- Knižní novinky -

Audiotéka: Cesta pokojného bojovníka
Soutěž ukončena. Byla vylosována výherkyně: Vladimíra Speierlová, gatulujeme.
Zodpovězte soutěžní otázku a JEDEN Z VÁS
vyhraje audioknihu od Audioteka.cz:
Cesta pokojného bojovníka
Soutěžní otázka:
Jak je dlouhá zmíněná audiokniha Cesta pokojného bojovníka?

a) 8 hod. 11 min
b) 8 hod. 22 min
c) 8 hod. 33 minut


Soutěž bude probíhat od 19. 9. 2017 do 30. 9. 2017. Ze správných odpovědí vylosujeme jednoho z vás, který dostane zmíněnou knihu: Cesta pokojného bojovníka. Správné odpovědi posílejte na email: admin@esoterikweb.cz a nezapomeňte napsat celou vaši adresu.

Ke každé správné evidované odpovědi přiřadíme pořadové číslo a prostřednictvím třetí osoby se bude losovat z daných čísel zde. K výherním číslům si přiřadíme adresu a výhra může putovat k vám. Po skončení soutěže zveřejníme pouze jména vylosovaných výherců. Adresy nikomu neposkytujeme ani nearchivujeme a po skončení soutěže budou všechny vymazány.


Knihu do soutěže věnovala - audioteka.cz.
Cesta pokojného bojovníka
Autor: Dan Millman
Interpret: Jiří Žák
Délka: viz. soutěžní otázka    Cesta pokojného bojovníka - audiokniha obsahuje životní příběh gymnasty, kterému osud překazil cestu za úspěchem, a tak se vydal hledat sám sebe. Autor Dan Millman. Čte Jiří Žák. Režie Jakub Tabery. Mistr zvuku Jan Kacian.

    Autentický a poutavý příběh autora, bývalého mistra světa v gymnastice, který má vše na dosah a sní i o olympiádě, dokud mu do cesty nevstoupí těžký úraz, který všechno změní. Dan se setká se zvláštním cizincem, který mu pomůže hodně věcí pochopit, mnohému naučit a najít tak na této nelehké cestě sebe sama.

    Dan Millman, někdejší vynikající gymnasta, učitel bojových umění a vysokoškolský profesor je autorem sedmnácti knih přeložených do 29 jazyků, mimo jiné i do češtiny. Jedna z nich, Cesta pokojného bojovníka, byla v roce 2006 úspěšně zfilmována.

    Jiří Žák (1946) je český herec, spisovatel, scenárista, publicista a překladatel z francouzštiny. Jeho láska k tomuto jazyku ho přivedla také do Francie, kde se seznámil s mnoha francouzskými hereckými legendami (např. Jean-Paul Belmondo, Jean Marais, Annie Girardotová, Pierre Richard, Claudia Cardinalová) a z těchto setkání pak vznikl i cyklus televizních rozhovorů. V současné době je členem Divadla na Vinohradech a rovněž načítá audioknihy.
Audiotéka.cz - mystika rovnou do uší
    Audioknihy jsou v dnešní uspěchané době trendem a to i proto, že audioknihy "lze číst" při různých činnostech (jízda dopravními prostředky, domácí práce nebo jen pro odpočinek). A to hlavně v naší dnešní době, kdy se snažíme najít čas na relaxaci a také na literaturu. Audiotéka nabízí nepřeberné množství mluveného slova a to již od roku 2011. Její jedinečnost je v tom, že audioknihy lze poslouchat díky webové stránce audioteka.cz a také díky aplikacím pro chytré telefony.
Proč poslech audioknih s Audiotékou?
=> V nabídce přes 3500 audioknih ve formátu MP3 a to nejrůznějších žánrů.
=> Možnost si zdarma poslechnout ukázku u každé audioknihy a nebo využít nabídku kapitoly zdarma.
=> Zakoupené audioknihy zůstávají na Poličce, kde jsou uživatelům stále k dispozici a to i pro opětovné stažení do různých přístrojů.
=> Audioknihy lze získat ihned zaplacením různými platebními metodami ( PayPal, PayU)
=> Možnost využít pro nákup i poslech aplikaci. K dispozici je pro Android, iOS i Windows 10.

Více audioknih na audioteka.cz.Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR - Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Vydáno:   19. 09. 2017

Přečetlo:  770 čtenářů
Zdroj: http://audioteka.com

Autor (vložil): AdministrátorKomentáře k článku...
Zatím žádné komentáře..
Nejste přihlášen(a)