Diskusní fórum

- Esoterické filmy -

Avatar
Tento film zaútočí na vaše emoce, vztah jiných bytostí ve vesmíru k přírodě a následně postoj člověka je myslím téma, které se probírá i na tomto webu. Zajímalo by mě, jak se vám líbil tento film.


Příběh se odehrává ve vzdálené budoucnosti, kde lidstvo objevilo planetu Alpha Centauri B-4. Pro vědce a astronauty, kteří překonali propast mezi slunci a přistáli na mimozemské půdě známé jako Pandora, se jejich sen stal skutečností. Je to svět tak rozmanitý, plný tvorů a rostlin, které si lidská mysl dokázala stěží představit. Skýtá neuvěřitelná přírodní bohatství a poklady, po kterých lidé vždy toužili. Naneštěstí se atmosféra tohoto měsíce nepodobá té naší a člověk v ní nedokáže přežít. Vědcům se tato překážka podaří odstranit, když vytvoří hybrida lidské a mimozemské DNA, do kterého se dá vložit vědomí člověka. Lidská expanze může začít...

Hlavním hrdinou je paralyzovaný voják Jake Sully (Sam Worthington), který se pomocí vtělení do uměle vytvořeného hybridního těla noří do světa a kultury Navi, původních obyvatel Pandory, a dostává se doprostřed konfliktu dvou kultur, které mají naprosto odlišné cíle. (3DD!3)
(text distributora).

Související články:
Legenda Avatar

Vydáno:   21. 12. 2009 [8:56]

Přečetlo:  2343 čtenářů
Autor (vložil): MiriamKomentáře k příspěvku...
Předmět:
Datum:
Jméno:
¤ super
29. 12. 2009 [1:38]
kenobi