Horoskopy

Denní horoskopy


Horoskop od Moneo.sk
Čínský horoskop - určete si zvíře podle čínského horoskopu!

Všeobecná charakteristika znamení

VODNÁŘ
( 21. 1. - 19. 2. )
Živel: Vzduch
Vládce: Uran
Chápaví a idealističtí, přemýšliví, klidné povahy. Vášniví, ale zneklidňující, bez podnětů. Hledají smysl bytí. Potřebují nějaký cíl.
RYBY
( 20. 2. - 20. 3. )
Živel: Voda
Vládce: Neptun
Okouzlující a chápaví, velmi vnímaví, přizpůsobiví. Schopní empatie. Přecitlivělí a nedůslední, často řeší různé složité situace.
BERAN
( 21. 3. - 20. 4. )
Živel: Oheň
Vládce: Mars
Vnímaví, přítomní, nadšení, spontánní a přímí lidé. Žijí v přítomnosti. Otevření, často bezohlední, bez zlého úmyslu. Odvážně bojují.
BÝK
( 21. 4. - 20. 5. )
Živel: Země
Vládce: Venuše
Rádi si užívají života, jsou vytrvalí, velmi cílevědomí. Chtiví a toužící po majetku, blahobytu, mají rozkošnické choutky, ale také obavy.
BLÍŽENCI
( 21. 5. - 21. 6. )
Živel: Vzduch
Vládce: Merkur
Zvědaví, obratní, chovají se nenuceně. Jsou to mistři přizpůsobivosti, často mění své názory. Fantastové a povrchní.
RAK
( 22. 6. - 22. 7. )
Živel: Voda
Vládce: Luna
Citliví a popudliví, ale zranitelní. Obávají se okolního světa, vytvářejí si vlastní ochranu. Lhostejní, ale dynamičtí, toužící po bezpečí.
LEV
( 23. 7. - 23. 8. )
Živel: Oheň
Vládce: Slunce
Touží se neustále rozvíjet a projevovat, mají schopnost seberealizace. Odvážní, ale bez potřebné psychologie, panovační.
PANNA
( 24. 8. - 23. 9. )
Živel: Země
Vládce: Merkur
Přesní, spořádaní, až puntičkáři. Mají potřebu uspořádaného života, nemají rádi překážky. Neklidní, naivní a roztržití, málo sebedůvěry.
VÁHY
( 24. 9. - 23. 10. )
Živel: Vzduch
Vládce: Venuše
Snášenliví, diplomatičtí. Mají rádi soulad a harmonii, milovníci krásy. Mají smysl pro spravedlnost, velmi váhaví, až přecitlivělí.
ŠTÍR
( 24. 10. - 22. 11. )
Živel: Voda
Vládce: Pluto
Mají předvídavého, vytrvalého a prozíravého ducha. Úzkostlivé a náročné povahy, cítí se odlišně od ostatních, často nezačlenitelní.
STŘELEC
( 23. 11 - 21. 12. )
Živel: Oheň
Vládce: Jupiter
Samostatní a odvážliví, později mravokárci. Touží po exotice, jsou upřímní, nestranní. Schází jim schopnost empatie, někdy prudcí.
KOZOROH
( 22. 12. - 20. 1. )
Živel: Země
Vládce: Saturn
Ctižádostiví s pevnou vůlí, moralisté, upnutí k dalekým cílům. Zdrženliví, přemýšliví a věrní. Někdy nesmělé a skeptické povahy.