O webu

Chcete-li podpořit tento web umístěním ikonky do vašich www, vložte příkaz uveden v rámečku do html kódu vašich stránek.
Ikonka č. 1
Esoterikweb
<div style='text-align:center'>
<a href="http://www.esoterikweb.cz">
<img src="http://www.esoterikweb.cz/icons/esoterikweb1.gif" width="88" height="31" border="0" alt="www.EsoterikWeb.cz">
</a>
</div>

Něco z historie webu...

Stránky EsoterikWeb byly spuštěny pod stávající doménou v nynější podobě dne 1. 5. 2010. Předcházely mu úspěšné webové stránky Záhady & Mystéria, které vznikly v roce 2003 a byly provozovány 7 let, tedy až do zmíněného data 1. 5. 2010. Tyto stránky byly umístěny na webuzdarma, kde už za těch pár let došlo k přeplnění prostoru vyhrazenému pro www stránku, taktéž databáze a hrozilo kompletní vymazání. Podpora pro různé nadstandartní aplikace taky nebyla možná, docházelo občas k výpadkům a to vše dohromady vyústilo k rozhodnutí přesunout web na zpoplatněný hosting a s tím nutně související změnou domény. Dalším důvodem byla taky snaha změnit starý název, protože záhady ani mystéria dle mého současného pohledu nejsou, buď je pravda - realita, nebo lež - klam. V době, kdy opouštíme starý web, jsme dosáhli celkové návštěvnosti 1 275 960 s průměrnou návštěvností 850 denně (údaje podle TopListu).

..bývalý web: Záhady & Mystéria

Souběžně také fungoval web Andělé Duše, který byl novější a za dva roky si získal rovněž vysokou návštěvnost, tudíž neodvratně došlo k propojení obou webů, protože se tématově překrývaly a vznikl z toho portál jediný - EsoterikWeb.

..bývalý web: Andělé Duše

Z obou zmíněných webů zůstalo vše podstatné. Věříme, že se novým stránkám bude dařit stejně dobře a ještě mnohem lépe a to nejen proto, že přibylo a budou přibývat nové věci, které vás zajímají. Stále více lidí hledá smysl života a některé informace z tohoto webu jim mohou být prospěšné. Další krok musí udělat sami v sobě.

Seo servis