Články

Videa

Důkaz o UFO? - (komentáře)

Denis
hustý
20. 07. 2009 10:36

Toto video je fakt ůčinné úplně mi to rozvibrovalo čakri a dostal sem husinu .A pokud to mam komentovat tak hudba je dobrá a něco z toho videa je nepravděpodobné a le kdoví tim myslim tu žížalu nebo co to je ta svítící věc co vypadá jakočerv nebo žížala
Klerik
re:Dj Afrika
8. 07. 2009 23:42

No ja si myslim, ze mimozemstane se s nami nechcou primo skontaktovat, protoze se nas boji. Boji se ,ze bychom je zmasakrovali a delali na nich pokusi, pitvaly apod. Coz je vice nez realne. Prvni setkani tretiho druhu by nejspis dopadlo tak, ze nejdriv by jsme je chytli rozpitvali, zijstili o nich vsechno co de, udelali protiopatreni (svou fyzickou tak technologickou nadvladu) a pak by jsme se s nimi zacali bavit. Film Den kdy se zastavila zeme to plne vystihuje.
Dj Afrika
dodatek
3. 05. 2009 23:00

Souhlasim ze ve vesmíru někde jsou. Cestovat by mohli například deformací časoprostoru ( je to teorie ) tzv. červí dírou. Ale když už by měli tak vyspělé technologie, tak by neměli za potřebí létat nad lesem, přistávat v polích a podobné věci. A pokud by chteli byt skrytí, tak sem si jistej ze by to dokázali, a ne že uvídíme světelné koule nad městem. To už by se rovnou mohli ukázat a skontaktovat s lidmi...
Klerik
re:Proč mimozemšťané?
12. 02. 2009 21:47

S těmi UFO by to byla pravda jen kdybys to nebral podle myšlení člověka. Nemůžeš vědět, jak takový mimozemšťan přemýšlí leda, že bys byl mimozemšťan a chtěl to zakecat:-))
Dolkar
Proč mimozemšťané?
3. 11. 2008 20:43

Nechápu, proč si všichni myslí, že nás sledují mimozemšťané... Samozřejmě mimozemský život určitě existuje, ale takhle zblízka nás určitě nesledují. Vemte si, jak je vesmír obrovský a přitom není možné, aby se něco pohybovalo větší rychlostí, než je rychlost světla, ať mají technologii jakoukoliv. To si myslíte, že obětují desítky let svého života jen pro prozkoumání nějaké planety i když přitom ani neví, jestli se taky vrátí... Takže teorie, že tyto UFO ovládají mimozemšťané, se mi zdá nesmyslná. Zato mám svojí vlastní teorii která vysvětluje téměř vše. Myslím si, že celé tyto rychle se pohybující lodě jsou tajné dopravní prostředky vynalezené armádou. Jednou sem totiž viděl, že nějaký vědec vynalezl technologii, jak se může předmět podobný pozorovaným objektům vznášet ve vzduchu na principu horkého vzduchu a přitom unést i velký náklad. USA tyto informace o armádních prototypech tají a od prokázaných případů dává ruce pryč. Otázkou ale je, proč, když je to tak tajné, klidně si tyto stíhačky (letouny, prototypy... jak chcete)nechává poletovat i nad hustě obydlenými oblastmi, kde je velká pravděpodobnost, že je někdo spatří. Možná testují nějaký druh maskování a nedaří se jim to, nebo prostě chtějí vyvolat ve světě paniku, což se jim náramně daří... Toť můj názor, kritizujte, vyvracejte, podporujte.
garias111
otázka
22. 09. 2008 22:40

prečo by sa na nás len pozerali pozorovali a nepovedali ani slovo, dajme tomu, že my najdeme inú planétu s intel životom a urobili by sme to čo vravíte, že by mali títo ufonci, iste by sme im rozbili ich doterajší život, štruktúru, systém žitia a beznádejne narušili rovnováhu ich existencie. Ak je pravda, že nás pozorujú a hovorí sa o 80tich civilizáciach, čo je vysoko reálne, pretože ak zobereme do úvahy, že sú vyspelí nebudeme zrejme jediný nad kým bdia. Je tu ešte niečo. Aj keď sa ukáže že všetko je podfuk, fotky, videá apod. stále je reálna možnosť že nás pozorujú, kto tvrdí opak, nemá to vhlave vporiadku, kto to tvrdí je obyčajný človek, hlúpi naivní...
Jaroslav
Petrovi
10. 09. 2008 21:06

Optimisto
petr
.
10. 09. 2008 20:58

Život na jiných planetách jistě je,ale pochybuji že nás navštěvují a jen pozorují.Jen se zamyslete k čemu by jim to bylo.Takové vzdálenosti překonat a pak když už konečně narazíte na inteligentní bytosti které umějí rozbíjet atom a cestovat vesmírem na měsíc,je budete jen pozorovat? A že USA tajně jedná o něčem s mimozemšťany? A co by jim nabízely?Mimozemšťané nás prostě nikdy nenavštívily,a až se to stane,tak o tom budou vědět všichni kdo mají doma alespoň rádio!
Jaroslav
Nevím
4. 09. 2008 11:04

Nevím zda je to pravda či ne, ale to jak se to jeví, by bylo asi lepší kdyby to pravda nebyla, ale vyprávějte to někomu kdo je přesvědčený, že byl unesen, nebo ten kdo opravdu něco viděl. Já osobně nacházím paralely ve scifi literatuře, to co předvídal Jules Verne v 19. století se ve dvacátém prakticky vše uskutečnilo od Nautilusu až po cestu na Měsíc, no a dnes žijeme v 21. století. Kontakt s mimozemskou civilizací v této době byl námětem nejednoho románu a je pravda, že cítím určité napětí zrovna u fenoménu UFO. Sám ale žádnou zkušenost nemám.
judzin
Hovoríš pravdu
27. 08. 2008 19:22

Thomas2050, súhlasím s Tebou a môžeme si o tom kľudne pokecať, môj skype je Judzin, a som tam zastihnuteľný aj teraz, to aj pre ostatných, ICQ nepoužívam často, ale číslo na neho je 497 - 265 - 821 Teším sa na Teba. Judzin
Thomas2050
NASA IS FAKE ITSELF!!!
27. 08. 2008 18:54

A NASA? tý nevěřte prosim vás buhví kde už jsou s technologiema a Area 51 je přesný místo kde to začlo už před 50 lety... NASA zatajuje víc a víc za chvíli i zatajej že si utřeli zadek na hajzlu :D A to myslím vážně NASA je NA H!!! Nevěřte ji... věřte jen těm co jsou od tamtud pryč a maj o čem vyprávět kdyby to řekli před nima tak jsou mrtví takovýhle informace jen tak zdělovat nemužou... díky za váš čas :D rád pokecám s každým o těchdle věcech už v tom chci mít totiž jasno :)
Thomas2050
malý dodatek :D
27. 08. 2008 18:51

Jen podotýkám že samozřejmě v Google Earth uvidíte města ale spočítejte si od kolika Km nad Zemí :) Takže o tom přemejšlejte mi je taky nemužem našimi teleskopy vidět :) jsou moc slabí aby přibližovali až tak daleko aby to stačilo pořád nám posílaj takový rozmazaný malý snímečky a přitom (podle mě maj schovaný naši vědci v rukávu lepší satelity :D) hehe :D možný to je :)
Thomas2050
Pravda
27. 08. 2008 18:48

Je to prostě jasný !!!PRAVDA!!! Jakej nevzdělanec může říct že jsme ve Vesmíru sami?!! To je blbost... Vesmír je větší prostor než si dokážem představit... A je naprostej nesmysl kdyby byl jen pro nás... Jediný důvod proč si vy co si myslíte že nejsou myslíte že vážně neexistují je ten, že jste nepochopili že je to všude stejný... některé civilizace taky nevěří, nebo by neřekli že je Země obydlemá... podívejte se na ní z Vesmíru v jakýmkoli programu (nejlepší Google Earth) A uvidíte města a lidi? NE! :) A žijem a existujem? ANO Tak proč by nemohli ty mimozemštané jak jim říkáme existovat? Jsem zvědav jak se z tohodle vykroutíte a já vám řeknu jak :) Nijak! Je to pravda :) a nemusíte je ani vidět ale víte že tu jsou :) třeba v jiné galaxii ale jsou :) jako naši sousedé v baráku :) např... :D kdo se mnou souhlasí? :)
judzin
pravda, oni existujú
22. 08. 2008 14:28

súhlasím s jaroslavom, pozrite si toto video a uvidíte, že to nie je pohyb planktónu... http://video.google.com/videoplay?docid=-8265567163750221913&q=ufo
terra.bary
bla bla bla..
28. 07. 2008 18:43

ty amerikáni co by prosvoje debility neudělali.. já to neřešim
petr
fake
6. 07. 2008 20:18

Záběry letících balonků,pohyb planktonu,hluboko v oceanu,přírodní úkazy,atd...Ani jeden z těch předmětů mi ani na vteřinu nepřipadal jako letící kosmická loď mimozemšťanů.Letících zde miliardy kilometů,né li světelných let.Jen proto aby se na nás po tajnu dívaly.Mimozemšťané buď přídou v míru,a to rozhodně nikdo neutají(protože by přistály v centru našich metropolí,né někde v džungly),a nebo by v míru nepřišly a to by jsme určitě taky zaznamenaly.Protože jestly má někdo takovou techniku,na překonání takových vzdáleností a taky překonání všech zdravotních problémú co to s sebou nese.Tak by nás určitě byly schopni vymazat za jeden týden kompletně.Jedinné co na tom bylo dobé,byla ta hudba.
Jarda
re: iv
6. 07. 2008 11:04

já těm američanům prostě nevěřím...
iv
pravdive informace
6. 07. 2008 3:36

To ze tyto zabery neodvysilala televize Nova,neznamena,ze jsou podvrh. Ziju v sev. Americe a opravdu nektere zabery byly odvysilany na CNN ci ve zpravach na tel. kanalu Fox a tyto informace poskytnula sama NASA. Nektere zabery pochazeji i z nedavno otevrenych anglickych a francouzskych archivu o UFO. Navic,hlas ktery je ke konci videa slyset patri americkemu senatoru,jehoz jmeno jsem jiz bohuzel zapomela,ktery na tiskove konferenci otevrene mluvil o existenci UFO a o tom, ze ve vesmiru nejsme sami.Tudiz si myslim,ze je smesne tyto zabery brat za podvrh,kdyz je odvysilala CNN,jeden z nejsledovanejsich zpravodajskych kanalu,navic vse pochazejici primo od NASA.Co vic muzeme chtit?
Jaroslav
re:
5. 07. 2008 14:09

O nic nejde...ale pouze v případě, že nic z toho není pravda, pokud ale jen zlomeček ano a je tady mimozemská inteligence, pak jde myslím o hodně.
Jarda
re: Jaroslav
5. 07. 2008 12:02

Vždyt o nic nejde...
Klerik
presne
5. 07. 2008 1:57

Vemte si jako priklad kulovi blesk. Nevypocitatelne pohybujici se energie nebo nejaka inteligentni forma nebo mimozemske letadilko na vysilacku tod otazkou.
Grush
Některé části
4. 07. 2008 18:08

jsou ze scifi filmů... viděl jsem tam i typické flares... a některé bych řekl hodně účelově interpretované. Takovýto sestřih bez dalších upřesnění... je k ničemu. Pod stádem teček v obloze si může každý představit to co chce. Problém s UFO je uměle vykonstruovaný a sdělovacími prostředky schválně zkreslovaný. V obloze je plno objektů kterým se dá říkat UFO... do chvíle, než je identifikujeme. Vzhledem k tomu že u jednorázových výskytů se dá těžko předpokládat opakování, zůstává velká část jevů v "šuplíku" neidentifikováno. Takže každý takovýto originální záznam je sice velmi zajímavý, ale... zrovna tak nevypovídající... :-)
Jaroslav
Promiň
4. 07. 2008 17:18

Jardo, promiň, ale opět se musím pozastavit nad tvým komentářem...Jak zvláštně uvažuješ...jako by o nic nešlo.Jenže tady nejde o procenta, uvědom si, že kdyby jenom setina procenta byla opravdu mimozemská, bylo by to úplně stejné jako by bylo mimozemských celých 100%. Chápeš? Ahoj
Jarda
re:
4. 07. 2008 16:25

já bych to viděl ta 50 % na 50 % půlka podvrch a půlka z toho by mohli být mimozemštané. Jinak dobrá hudba :-D musel jsem se smát.
Jaroslav
Zajímavé
4. 07. 2008 16:07

Opět mi toto video připadá zajímavé. Jsou jen dvě možnosti, buď je vše podvrh a výmysl, anebo je třeba jen maličko z toho skutečné a pak jde o jednu z nejdůležitějších věcí celého lidstva.