Články

Bytosti světla

Jak komunikovat s jemnohmotným světem I. - (komentáře)

StáňaN
Jemnohmotné bytosti
17. 10. 2013 20:45

Já ji říkam andělé a andělské energie.
Také s nimi komunikuji a mooc ráda. Nejdřív jsem používala automatickou kresbu a automatické písmo a potom jsem požádala o možnost je slyšet.Takto je komunikace rychlejší.I když teď píši jsou tady kolem. S jejich pomocí léčím lidi a při masážích dodávám léčivé energie. A musím říci, že už mě samotné mockrát pomohli. S jejich pomocí se mě zhmotnila i některá přání. Otevřeli mě srdce a já jim za to mooc děkuji.
DragonHole
otazka
25. 03. 2011 19:27

Ellen prosim te jake knizky jsi treba cetla ?? Ja se chci taky tomu to svetu venovat rovnez jako ty ;)
Natty
Víra
1. 11. 2010 14:32

Možná,asi, snad,to proudí každou diskusí na podobná témata.Ale je pravdou ,že nikdo z nás nemůže VĚDĚT a tak mužeme jen VĚŘIT nebo NEVĚŘIT.A je na každém z nás ,k čemu se přikloníme a co si pro cestu vybereme.Jsem přesvědčená ,že tady neplatí žádné musíš.Tady platí můžeš nebo chceš nebo nechceš.A každý podle svého založení a zaměření si určitě vybere to co je nu nejsnáze přijatelné.Já věřím na stážné anděle,na nápomocné duše.Pozor neříkám duchy,to ani náhodou.Věřím na sakrální ochranné bytosti a každý den jim děkuji,že se mnou jsou.A nejsem věřící v pravém slova smyslu.Věřím ve vesmírnou moudrost,která je nám stále připravena ku pomoci, práve přes jemnohmotné bytost
Natty
Jak to je?
26. 09. 2010 8:23

Telepatii s rodiči,kteří jsou dávno na druhé straně pužívám běžně.Stačí je nen požádat o radu.A Večer děkuji Všem duším nápomocným a strážným andělům.Sice je neumím vidět,ale cítím jejich přítomnost.Zkuste si přečíst knihu Nesmrtelné tělo,nekonečná duše od M.D.Deepak Chopra.Tato kniha propojuje tělo s duchovním světem způsobem,který je přístupný všem.Propojuje starou Indickou moudrost s moderním pohledem na svět.Možná tan najdete odpovědi na to,co hledáte.
garias
kalcho
23. 09. 2010 23:59

Vtip je vtom, že ja môžem tvoju vetu zopakovať smerom na teba...

Hm pripadáš mi ako duchovne nerozvinutý človek.Veríš iba viere a "duchovnému" svetu. Lenže celá viera je len ilúziou :) ;) A nebyť energie vesmíru sveta tak neexistujeme :) ;) ...:)
Morld
:-)
23. 09. 2010 22:25

engai.... kéž by taková kniha existovala:-) není kniha kde jsou psána absolutní fakta, protože všechno je jen polopravda:)
Kalcho
garias
23. 09. 2010 21:51

Hm pripadáš mi ako duchovne nerozvinutý človek.Veríš iba sebe a hmotnému svetu.Lenže celá hmota je len ilúziou :) ;) A nebyť energie jemnohmotného sveta tak neexistujeme :) ;)
Engai
Dodatek
23. 09. 2010 20:47

Jen jsem zapomela dodat,ye kniha je od JONATHAN BLACK
Engai
Doporucujem
23. 09. 2010 20:45

Garias-Precti si knihu TAJNA HISTORIE SVETA,bude te velmi zajimat.teda aspon myslim.Vysvetluje cely pocatek vesmiru,vsech mytu,nabozenstvi a vubec jak svet jako takovy acely nas vesmir do sebe zapada,zodpovida snad vsechny otazky lidstva.
garias
Eleenia
23. 09. 2010 19:37

Napriek všetkým knihám, článkom, stránkam vidím vo vesmíre iba hmotu a polia (sily). Neviem či niečo ako duša, alebo dokonca nadprirodzené bytosti existujú, ale snažím sa vidieť svet taký, aký je. NEMôŽEM si dovoliť veriť niečomu IBA PRETO, že sa mi to PÁČI. Chcem poznať realitu, pravdu a nie iba voľačo, čo ma neskonale ohúri, dojme apod.

My všetci sme tvorení z hmoty hviezd. Nech sa to zdá naozaj neskutočným ako chce, prvky boli vytvorené vo hviezdach a tie ťažšie (olovo, zlato, platina) pri supernove.

Celé telo a vôbec hmota je tvorená elementárnymi časticami, ktoré obiehajú okolo protónových jadier presne tak, ako obiehajú planéty okolo svojich ťažkých jadier - hviezd. Akurát, že u atómov sú to elektrické a u hviezd gravitačné sily.

Nech rozmýšľam ako chcem, iné ako hmotu, sily, polia, nevidím. Vesmír zrejme vznikol BIG BANGOM, rozťahuje sa, zmrští sa a všetko zasa odznova. Nevidím najmenší dôvod, aby vedomie (rekacia na vonkajšie podnety, podobne ako pri všetkých ostatných poliach vo vesmíre) pokračovalo naďalej v existencii po porušení štruktúry, ktorá ho vytvára (odumretí mozgu).
Dúfam že sa mýlim. No obávam sa, že ľudia si namýšľajú veľa vecí z dôvodu, že si želajú, aby ich ohurujúce predstavy boli skutočnosťou.

Skôr než budeme uzatvárať závery, uvedomme si dôležitý fakt: že lži u nás vytvárajú práve nesprávne pochopenia alebo pocity!!!

Až sa vám podarí toto urobiť, zistíte, že veci, ktoré sú vám fantastické, nemusia mať v skutočnosti s realitou veľa spoločného - majú MOŽNO iba stou vašou, ktorú ste si sami vytvorili.
Eleenia
Proč jsem si jistá?
23. 09. 2010 14:58

Asi se ptáte, proč jsem si tím tak jistá :)...

Když jsem začínala s komunikací s jemnohmotný světem, nebylo to moc dobré. Nevěřila jsem tomu... A stále si říkala: "Jak něco takového může být vůbec realitou?"... Potom se mi do rukou dostaly nejrůznější knihy o jemnohmotném světě, andělech a esoterice.... začala jsem je studovat a postupně si vše objasňovat. Zjistila jsem tolik věcí, až jsem se divila, co vše někteří lidé přehlížejí. Časem jsem dostala jsem nejrůznější schopnosti.
Stále, když jsem se telepaticky bavila s anděly, jsem si tím nebyla tak jistá. "Nevymýšlím si to všechno?!" ptala jsem se andělů.
Během jednoho týdne mi dávaly nejrůznější důkazy, o tom, že si to nevymýšlím. Projevovali se ve fyzické rovivě, což mě značně překvapilo...
Od té doby už věřit nemusím. Vím...
Eleenia
Jemnohmotný svět
23. 09. 2010 14:37

garias: Jo a ještě něco, polovina našeho světa NENÍ jen z hmoty. Vše není pouze hmotné ;). Opravdu ne. Zkus se podívat i na jiné weby, s esoterickým obsahem, ve kterých najdeš stejné a podobné odpovědi-SVĚT ROZHODNĚ NENÍ ZTVOŘEN POUZE Z HMOTY. Na to lidé často zapomínají... Bohužel. Smutná to pravda....
Ale každý člověk má právo na svůj názor. Nech si svůj názor a věř tomu, co uznáš za vhodné.
Já nemusím něčemu věřit, protože to protě VÍM A VÍM PROTO, ŽE JSEM VĚŘILA, ale to je zase můj názor.

Mějte se hezky
Eleen
Eleenia
:)
23. 09. 2010 14:25

garias:... Drž se čeho chceš. Já a ostatní lidé, kteří s jemnohmotnými skutečně komunikují, jako já, tomu rozumí :) a chápou to stejně, jako já... Tedy, alespoň ti lidé, které důvěrně znám ;)... A věř mi, není jich málo.
Mějte se.
garias
stále svoje
22. 09. 2010 21:24

Stále sa musím držať iba toho svojho. Je to asi osobná skúsenosť a sám život, že čo som si sám namýšľal nebola pravda a iba ja sám som z toho nezískal, ale stratil.

Stále si myslím, že mozog je akýsi výsledok neuveriteľne záhadnej hmoty, ktorá dokáže vytvoriť aj vedomie. Často mi píšu ľudia: "Hmota vytvára naše JA? TO snáď nemyslíš vážne?"

Ale skutočne to tak ASI je. Zdá sa to neskutočné, ale nech čítam čokoľvek o záhadných javoch mysle, stále musím hovoriť to svoje - že vedomie je produktom hmoty. V tom je podľa mňa tá neuveriteľnosť vesmíru. Ak by niečo ako duša existovala, zdá sa, že je to tak isto z hmoty.

A večnosť života podľa mňa nespočíva v tom, že budeme žiť po smrti večne, ale že bude život vo vesmíre vždy existovať. Ako po veľko tresku, veľkej krízy (zánik vesmíru), tak aj zasa odznova pri ďalšom veľkom tresku.
Eleenia
Myšlenky se rozdělují
22. 09. 2010 20:10

garias: Nemusíš tomu rozumět :)... Nikoho nenutím, aby tomu musel z nějakého důvodu rozumět. Takže, buď to pochopíš, nebo ne. Nebo to vysvětlím :)...
Myšlenky se rozdělují. V meditaci rozhodně vnímáš jiným smyslem, než normálně (např. při nákupu). Časem se naše myšlenky dají rozpoznat od těch, které nám telepaticky dávají andělé. Nemusí to být jen při meditacích, ale většinou se tak s jemnohmotným světem komunikuje snáze.

Hodně štěstí,
Eleenia
Jelitko
ahoj
22. 09. 2010 13:25

pekne,ja telepatii pouzivam ke kontaktum s rodici,ale jen v noci.Zkusim to tedy i ve dne,uvidim,jestli to pujde.Diky.
garias
osobne...
22. 09. 2010 9:19

osobne pokladám pri "Pamatujte, musíte mít uvolněnou mysl a nechat tam proudit myšlenky od andělů..." tejto časti dané myšlienky za myšlienky toho čo medituje.

Bežne človeku napadnú myšlienky už len pri ceste do obchodu a pokladá ich za svoje. Nevidím dôvod, aby sme iné myšlienky pri inej situácii (napr. meditácii) museli pripisovať nejakým bytostiam, ktoré nám ich akože posielajú. Skrátka, nerozumiem tomu...