Články

Videa

Vykořisťování Země (Devour the Earth) - (komentáře)

Natty
špatné pochopení
6. 10. 2010 15:38

Omlouvám se,ale asi jsem se špatně vyjádřila.Příroda,zvířata se také mezi sebou zabíjejí,ale jen proto,aby se najedli.Netýrají a netrápí své bližní tak jako mi lidé.A zvířata jsou,ať chceme nebo ne našimi bližními.Uznávám,že ne všichni jsou pro kořínky,jak tu někdo napsal.Ale s devastací a ničení zemně ,obnovitelná spotřeba čehokoliv,není tak hrozná jako to,co jí lidé dělají.Mám na mysli lovy velryb,zabíjení pro radost z lovu,ne pro potčebu najíst se.Toxické skládky a jiné věci,které neprospívají ani našemu životu a ani zemi jako takové.Mi opravdu jinou nedestaneme.
Morld
:-)
5. 10. 2010 22:27

celé mě to přijde dost přemrštěné.. možná rokem natáčení nevím.. s komentáři souhlasím, ale maso v malém množství je třeba! toto nemůže nikdo popřít, na koříncích si nikdo dlouho nepolibuje.. ono zlatá střední cesta, veganství je pro mě extrém a pobočky mcdonalds proti extrém.. ale takový králíčkem od babičky jednou do měsíce nepohrdnu:-)
orime
Askii:
5. 10. 2010 19:25

Co je to soudobý kapitalismus? Co je to systém? Kde se to tady najednou vzalo? Kdopak nám to nadělil a jak se to kouří?
Jasná je jedna věc: dokud bude poptávka, bude i nabídka. Bude-li velká poptávka, bude se masakrovat ve velkém.

Buďme změnou, kterou chceme vidět ve světě.
Askii
Askii
5. 10. 2010 18:38

Maso jedli lidé vždycky a ne vždy se chovali ke zvířatům v rukavičkách, ale to co se děje dneska je opravdu nechutné. Zvíře jen jako zdroj masa, ekonomická jednotka. Vypovídá to o celém soudobém kapitalismu, kde je brám zaměstnanec taky jako vyrábějící jednotka. Je to o systému.
orime
Natty,
5. 10. 2010 14:53

ničit a týrat živého tvora by málokdo dopustil? Vždyť to dopouští denně drtivá většina lidí, jen pro své mlsné choutky!
Natty
Uvažujte
5. 10. 2010 14:05

Nikdo nevnímá že země,je živý organismus.Všichni jí považují za věc,která není ničí a přitom je všech.Ale jak to můžeme změnit,když i živý tvor,zvíře,je v našen zákoníku uváděn jako věc?A na věcech přece lidem tolik nezáleží.Nebude tato,bude jiná.Jenže nikdo si neuvědomuje,že JINOU zemi nedostaneme.A určitě ničit a týrat živého tvora by málo kdo dopustil,proto chraňme si svoji zem,je živá!!!!!