Dnes je: Den české státnosti a svátek má: Václav
Dnes je: Úterý 28. září 2021

Články

Videa

UFO nad Japonskem, po Tsunami & Zemětřesení - (komentáře)

daiterr
-
23. 04. 2011 8:46

Jasně, tady je link:

http://www.tvina.sk/index.php?nazov=secret+space&tema=0&zorad=hodnotenie&zobraz=vysledok

Secret Space - CZ (to je první díl a má 112 minut)

Secret Space II/1
Secret Space II/2
Secret Space II/3

(to je druhý díl, rozdělený na tři části)

Přeju všem hezké Velikonoce "o)
grebena
daiterr
22. 04. 2011 21:51

Ahoj.

Nemohl bys sem prosím hodit link na tu TV Ina s tim dokumentem "Secret Space" ? Docela mě to zajíma:) Kdyžtak dík
Zbyněk P
Pro Pagi
22. 04. 2011 17:58

Velice vážená kolegyňko, milá Pagi. Opět Vám musím velmi poděkovat za Vaše vřelá slova, za Vaši energetickou reakci na můj vstup. Jsem velmi potěšen tím, že Vás, ty mé názory a vstupy, tak intenzivně dráždí a iritují.
Co se kolegy „Dolkara“ týče, tak si myslím, že je to silný a soběstačný jedinec. Je to krásná bytost, která nepotřebuje, aby ji někdo „schovával za sukni“ druhého. Vůbec si nejsem vědom toho, že bych se ho jakkoliv negativně či urážlivě dotkl. A navíc, on sám může reagovat a ozvat se! Velice rád si přečtu jeho dedukce, potvrzující jeho názor. A můžeme se spolu na to
téma rozepsat. To přivítám. Pochopte, že vše je diskuse, a tak to tudíž i beru. To, že se někdy použije trošičku silnější výrazivo, tak to ještě neznamená, že mu chci ublížit, nebo, že to musí někdo vztáhnouti na sebe a býti uražen tím. Nebuďme, prosím, malými a přecitlivělými dětmi, které kvůli každé maličkosti volají po svých rodičích.
Píšete, že to, co uvádím, tak že je naprostou blbostí. Fajn. Já to tedy beru, šéfe, a nezlobím se proto na Vás, neboť každý z nás vychází z těch poznatků, vědomostí a osobních prožitků, které získal a nashromáždil, či prožil osobně. Pochopitelně, že i ta činnost šedé kůry mozkové je zapotřebí, aby všechny kamínky, které člověk posbíral, tak, aby mohl z nich složit konečný
obrazec, skládačku. Jenom mi proboha nyní netvrďte, že jsem se nynějšími myšlenkami někoho dotkl, či někoho urazil. To by mě fakt piclo.
Ale vraťme se opět k tématu : „Vaše výtky“. Ve svém vstupu určený pro Vás (v pasáži „Vaše příběhy“, jsem Vám mimojiné uvedl, že velice rád vnáším do diskuse jiné, neobvyklé, či až pro někoho divné a nestravitelné názory a úvahy; a to jen proto, abych rozvlnil hladinu předkládaných tezí, či úvah, které (asi z 50%) jsou nudné, opakující se, či nic nepřinášející.
Doufám, že se na mne nikdo z těch, kdo bude toto číst, nebude zlobit, či mě vinit z toho, že jsem setsakramentsky namyšleným, že jsem „brouk Pytlík“, že někoho jsem urazil, atd??

Vážená kolegyňko Pagi, pokročím s dovolením ještě o kousek dál, a zde již předpokládám, že Vás svým nynějším tvrzením vyzvednu ze židle. Nicméně, nic, co zde uvádím, či budu uvádět není vůbec myšleno zle. Pouze se snažím poukázat na jeden můj poznatek.
Z hlediska psychologického mi jasně vyplývá, že ač se my dva vůbec neznáme, tak přesto jsme si v něčem velice podobni. Troufalé, viďte !! Dedukuji to z toho, že jak mi píšete, že Vás mé vstupy s určitými názory fascinují (myšleno negativně), rozčilují a iritují, a reagujete na ně tak, jak reagujete. Fakt, překrásné!! Vážená a milá kolegyňko, je Vám odpuštěno. A pevně věřím, že již nesháníte nějakou kulovnici, kterou by jste mě někdy a někde „zastřelila“
za mé velmi troufalé názory, příčící se standardu. Přeji hezký den. Zbyněk P.
Houba
pro daiterra
22. 04. 2011 14:54

Netvrdím, že by to nemohly být živé bytosti, ale to že se shromažďují tam kde jsou bouře podle mě spíš zvyšuje pravděpodobnost, že se jedná o nějaký přírodní jev. I když chování se zdá být inteligentní - otázka je, co je pravdivé a co je fake. Ale nadruhou stranu, kdybychom neznali blesk (řekněme, že bychom žili ve středověku), tak pravděpodobně budeme mít pocit, že je do jisté míry inteligentní. Například - udeří přesně do věže kostela, zabije nějakého člověka, který jde přes pole apod. Dnes už víme jak to funguje, ale kdysi to bylo považováno za dílo ďábla, nebo nějakého boha (Perun, Thór) a možná i jiných bytostí. Tzn. byla tomu mylně přisuzována inteligence.
Jinak myslím, že to, že neposíláme do vesmíru zbytečně lidi je jenom přirozený vývoj. Sondy jsou dnes dostatečně sofistikované, aby je bylo možné spolehlivě monitorovat a řídit ze Země. Taky můžou být ve vesmíru relativně dlouhou dobu a není potřeba řešit jejich návrat na Zemi, což by bylo energeticky náročné. Takže stačí, když nesou jenom malé množství paliva. Díky tomu jsou malé a lehké, takže vynesení raketou do vesmíru je mnohem levnější.
Jinak díky za název dokumentu a grebenovi (nebo jak se to skloňuje :-D, snad jsem to moc nezkomolil) díky za odkaz na projekt Hessdalen.
daiterr
-
22. 04. 2011 11:26

K těm světlům - na TV Ina je dokument "Secret Space" a tam je docela zajímavé téma - "světelný had".. Jsou nějaká ta pozorování + hlavně ve vyšších vrstvách (stratosféry?) se to prý těmito "živoucími neznámými organismy" jen hemží.

Jsou tam záběry od kosmonautů, jak ta světla vyloženě sledují jejích počínání, v houfech s blíží k plavidlu a nebo také lítají cik-cak. Zajímavý je také pohyb některých světel - pohybují se takovým tím "plavným" pohybem, jako medůzy..

Některé rakety byly tak těmi "tvory" obklopeny, že ani neviděli pořádně okolní vesmír. Sledují nás a čile se zajímají o naše dobývání vyších vrstev atmosféry. Zkrátka jako ryby ve vodě, mi to připomnělo některé záběry, jen se to děje ve vesmíru.

Jsou snad i jiné organismy, které ještě neznáme? Jsou inteligentní? Kdo ví. Dokument doporučuji. Doufám, že jsem nespletl název. Zdá se, že tito "tvorové" jsou na "elektrické bázi" a také byli pozorováni, jak "se živí z výbojů blesků", zkrátka byli zahlédnuti, jak se srocují tam, kde jsou bouře.. Mohli by oni být těmito "foo-fighters"?

Podle toho dokumentu (jsou dva díly, rozkouskované na části..) se zdá, že je nad našimi hlavami setsakra živo. Pak bych se ani nedivil, proč se do kosmu nehrneme..

Jen takový střípek - srovnejte toto - před 45 lety, kdy byly počítače na úrovni prvních digitálek, materiály byly ještě v plenkách - "vstoupili lidé na měsíc".. A dnes, kdy máme superpočítače, super materiály a x nadšených mecenášů, co by do toho šli - tak z nějakých "záhadných" důvodů neletíme ani na měsíc, ani jinam. Jen se posílají sondy.

To nejde okecat "vysokými náklady a podobně".. Zkrátka něco je hodně špatně, nemyslíte?
Pagi
Zbyněk
22. 04. 2011 9:02

Zdravím,
opět Váš negativní přístup, na obranu "Dolkara" UFO = Unindetified flying object = Neidentifikovatelny letajici objekt - MÁ NAPROSTOU PRAVDU. Nevím na co si tady hrajete. Pokuď uvidím, něco světelkujícího nebo svítivého na obloze, tak nebudu tvrdit Vaši definici, ale PROSTĚ UFO. Nedokažu popsat co to je.
jak můžete vědět, že to není malá sestrojená "kosmická loď" a její povrch svítí. To co tady tvrditě s prominutím je naprostá blbost. Chováte se opravdu jak "všude jsem byl a všechno znám" Jsou to jenom Vaše doměnky !! Uznejte už konečně i jiný názor. Opravdu v každe diskusi si hrajete na borce, který rozdává rozum. Sranda číst. Hezký den
Morld
:-)
22. 04. 2011 3:41

rozhodně nepochybuji o fašistycké genialitě, ale kdo říká, že si to adolf s jeho partičkou vědátorů sešrouboval sám?
Němci tyto technologie měli. Jenže je taky nevysleli. Dopomáhli jim druzí... Necháme dohadům odkud.. Ale vědomosti(klíčové) přícházel od třetí strany. O tom jsem zcela přesvědčen.

A ke světlům.. víte ono pravda je většinou složitá. Proč by tedy řešením tohoto jevu měl být jediný pachatel? Co když jsou to němci, amici, dutozemci či živé entity v jiných životních formách? to vše zároveň?

Je totiž popsáno mnoho druhů bludiček. Doporučuji dílo pana Součka:-)
grebena
Houba
21. 04. 2011 23:17

Ahoj. Tady je oficiální stránka projektu Hessdalen http://www.hessdalen.org/pictures/description.shtml

Je to anglicky - ale je tam spousta obrázků a je tam live kamera na udolí, kde se světla nejčastěji vyskytují http://www.hessdalen.org/station/now.shtml

Spusta videi je i na youtube - myslím, že se jedná o stejná světla jako byly vidět na Japonskem. Podle mě se objevují i u nás - je to celosvětový fenomén - otázkou jenom je co to je! A podle mě světla zkoumána v Hessdalenském udolí v Norsku jsou tatáž světla, která piloti z II. světové potkávali na obloze (FOO-FIGHTERS). Podle mě ty světla jsou "živá"... a jsou součástí naši planety Země - myslím, že to má něco společného s teorií Gaia...nevím ... ale asi možná dělají i ty kruhy v obilí (ty pravé) myslím a ted to hodně přeženu, že naše planeta je opravdu živá a prostřednictvím těchto světel s námi komunikuje...:) Nebo to je někdo jiný...já nevím :D možná to jsou vážně amíci...:D ale myslím ,že to nejsou ani amíci a ani nacisti! Ani žádní jiná lidé z této planety
Houba
foo fighters
21. 04. 2011 22:09

No koukal jsem na další fotky a s těma svítícíma střelama z kulometu je to blbost :-D Uznávám.
Houba
pro mě je to taky UFO
21. 04. 2011 19:22

Souhlasím s Dolkarem. Je to zkrátka "něco" a lítá to, takže je to UFO ať už je to pevný objekt, který světélkuje nebo třeba plynný objekt (plazma). A je jedno, jestli to je přírodní jev, nebo to tady posílají lidi, mimozemšťani, nebo někdo úplně jiný. Sluneční snopce to je něco úplně jiného - je to jenom rozptyl světla, kdežto tady ty objekty jsou podle všeho zdrojem světla. A od kdy nevíme co jsou to sluneční paprsky? Je to elektromagnetické vlnění. Co je na tom divného? Nerad bych se s Váma dál dohadoval o nějakých pojmech. Mě by spíš zajímalo co to je a ne jak se tomu má správě říkat. Jenom se mi moc nelíbí, jak tady všechny poučujete a nejste schopný uznat, že třeba v něčem může mít pravdu i někdo jiný.
Jinak ale zajímavé téma. Ten projekt Hessdalen a taky Foo Fighters - to si musím někdy naštudovat až budu mít čas :-) Díval jsem se na nějaké fotky těch Foo Fighters z WW2 a nevím co si o tom myslet. Já se moc nevyznám ve vojenské technice, ale nemohly by to být nějaké konvenční zbraně? Např. "svítící" střely z kulometu (aby člověk viděl kam střílí - víte co myslím?), nebo něco takového. Na fotce člověk nepozná kam se to pohybuje a jak rychle. Video jsem nenašel, ale je fakt, že moc teď nemám čas dlouze hledat.
Zbyněk P
Pro Dolkara
21. 04. 2011 17:36

Vážený kolego, rád bych s Vámi souhlasil, ale bohužel.... Jak sám uvádíte, tak UFO = neidentifikovatelný létající předmět; tak z mého selského uvažování mi vyplývá, že světlo není předmět. Světlo jest světlo. Chcete mi snad tvrdit, že ráno, když se sluneční paprsky derou skrze ranní mlhu a vytváří sluneční snopce (tedy pásy), tak že to jsou padající sluneční předměty, co dopadnou na naši zemi, do tráva, atd...???????
Vždyť my vůbec nevíme, co jsou zač ty sluneční paprsky, že ? Nezlobte se na mne, ale máte opravdu zvláštní pojetí i zvláštní výklad. Přeji hezký den. Zbyněk P.
Dolkar
21. 04. 2011 14:09

Uz je mi to prinejmensim otravne, ale je treba si ujasnit pojmy. UFO = Unindetified flying object = Neidentifikovatelny letajici objekt. Pokud vam nekdo neco prehodi prez hlavu, z vaseho pohledu je to UFO, protoze nevite, jestli hodil nejaky sutr nebo treba svuj mobil. Cokoliv letajiciho, co nemuzeme z urcitosti identifikovat je prave UFO. Pokud identifikujeme UFO s urcitosti jako nejake mimozemske plavidlo, uz to take neni UFO, ale vyletni korab martanu :). Takze kdyz vam nekdo rekne, ze videl UFO, nevysmivejte se mu do obliceje, protoze to neznamena, ze veri na mimozemstany. Proste videl neco, co si neumi vysvetlit.

Takze jako reakci na vasi vetu, svetlo neznameho puvodu = UFO
Zbyněk P
Ještě do diskuse
20. 04. 2011 10:25

Takže milí diskutující, aby jste si mohli "osahat" má tvrzení ohledně těch létajících světel (o kterých jsem se dříve zde zmiňoval), tak si prosím vyhledejte na internetu informace na téma: FOO-FIGHTERS. A sami se přesvědčíte (a nebo také ne) o tom, že je to pouze lidský, tedy pozemský, výtvor. Otázku :"Kdo s tím disponuje a proč ?", tak tu si každý musí zodpovědět sám. Já, to mám již zodpovězené a jasné.
Pro lup-a : pozastavujete se nad tím, kam až jsme se to dostali od toho videa. Informace, které uvádím, tak s tím zcela úzce souvisí. Není dobré, když se lidé nechávají manipulovat do té pozice, že se jedná o UFO-a. To s tím nemá nic společného - pouze jen to, že je to světlo neznámého původu (zatím pro nás neznámý původ), neboť si ho nemůžeme pořádně ošahat. Přeji hezký den. Zbyněk P.
lup
pre doplnenie
18. 04. 2011 15:35

A vieme, čo majú k dispozícii Rusi ešte z čias studenej vojny, z čias ZSSR?
Napr.:
- laserové delo. V zelenom som stretol jedného dôstojníka, ktorý v polovici 70-tych rokov bol ako zástupca gen. štábu v ZSSR. Okrem iného spomínal na ukážku laserovej zbrane. Zapálilo dom na niekoľko stoviek metrov. Aj spomienka na Usuri 1969. Údajne vtedy vedci špekulovali aj o dele vytvárajúcom elektromagnetický impulz. Ľuďom, čo sa v tom trocha vyznajú, nemusím vysvetľovať jeho význam.
- kozmické zbrane. Niekedy začiatkom 70-tych rokov (podľa zahraničnej tlače) USA vyslali špionážny satelit. O krátku dobu sa odmlčal. Z telemetrických dát odborníci z USA vyčítali, že krátko pred odmlčaním sa satelitu, bol ožiarený vysokoenergetickým žiarením (odkiaľ, akým?)
- neviditeľné lietadlá. Tie majú na inej báze ako USA. ZSSR vyvinulo špeciálne nátery pohlcujúce EMG vlny. Náter je možné použiť na ľubovolný lietajúci prostriedok - aj na starú MIG 21.
- slúžil som pri radaroch. Videl som cieľ letiaci obrovskou rýchlosťou severne od Prahy, cez východné Čechy do Poľska. Videl som asi 7 polôh. Prepočítaná rýchlosť mi vyšla asi 7000 km/hod. (pred zhruba štvrťstoročím). Asi pred piatimi rokmi som sa dozvedel od bývalého pilota zo Žatca, že ZSSR naozaj používali na špionáž lietadlá letiacie dvakrát rýchlejšie ako MIG 25 (max. 3600 km/hod.) To je ale tiež všetko, čo o tom viem.
- po zvrhnutí Sadáma našli na tanku Abrams v Iraku niekoľko milimetrovú dieru naprieč vežou tanku. Podľa tlače nezistili, čím bola spôsobená. Skrátka niečo preletelo cez tank. Niekto niečo testoval?
- vieme niečo o ruských „tichých“ ponorkách, rýchlych torpédach?
- to sa nebavíme o prostriedkoch spôsobujúce neviditeľnosť. Zatiaľ len viem, že je to v štádiu výskumu.

Takže nevidím dôvod, prečo by nemohla existovať na oboch stranách super utajená, kvalitatívne novšia zbraň, ktorá môže byť považovaná aj za UFO.

Fakt ale je, ako píše Daiterr, že existujú vyobrazenia UFO v tvare lietajúceho taniera, zo stredoveku. Stačí si pozrieť aj kpufo.cz. niekde v histórii článkov.
Tvar taniera vôbec nemusí súvisieť s odolnosťou proti vysokým tlakom. Može to súvisieť s aerodynamikou v atmosfére, ale aj s odrazom EMG žiarenia - ochrana pred radarmi.
A kam sme sa dostali od UFO v Japonsku? :-))
S pozdravom LuP
Zbyněk P
Pro Lup-a,
18. 04. 2011 14:30

Kolegáčku, máte mimojiné pravdu v tom, že je nejvíce pozorování v USA. Dozajista také znáte historii jednání mezi SSSR (Rusko) a USA v oblasti odzbrojování nukleárních a jiných hlavic. Po celou dobu, ze strany USA, bylo slyšet jen silně zamítavý postoj. A najednou v poslední době USA zcela jasně souhlasila i s velkou redukcí. Není Vám tento přístup nějak podezřelým? Myslíte si, že kdyby USA neměly ve svém zbrojním arzenálu jiné, tedy nové kvalitnější a účinnější zbraně, tak že by tak najednou souhlasila s velkou redukcí ? Jsem přesvědčen o tom, že tady je to jasné. Proč míti u sebe zastaralé zbraně, když jsou již k dispozici zcela nové zbraně 22.století, které se neukazují, aby nevzniklo nové údobí studené války? Přeji hezký den. Zbyněk P.
daiterr
-
18. 04. 2011 14:30

Některé věci, co popisuje ZbyněkP, jistě vyvolávají i úsměv, "protože přece není možné, aby..." Jenže v tom je právě ten fígl. Je dobré si uvědomit, že až do "revoluce" byli lidi hlavně u nás odkázaní jen na to, "co kde kdo zjistil" a to více méně náhodně. To se pak bralo za bernou minci a jiné možnosti nebyly.

S dobou internetu se nám naskýtá obrovská základna jak seriozních informací, tak i samozřejmě překroucených informací. Nyní se učíme s těmito materiály pracovat a odlišovat je mezi sebou. Do toho se nám serou různé "korporejšn", co by rády, aby bylo vše po jejich a ty pak čeří "informační vody" tak, že jeden neví chvílemi, čí je, pokud se na vše nesnaží dívat střízlivě a s nadhledem.

K tomu se ovšem váže i druhá strana mince - mnohé informace, mající ryze solidní a střízlivý náhled na věc, jsou brány s posměchem, protože člověk není na tyto informace zvyklý - nějak nezapadají do jeho naučeného rámcového pohledu, který si budoval od dětství a od školy. No a teď by to měl akceptovat? To je pak těžké..

ZbyněkP přednesl to, co sbírá už nějaký čas. Je potřeba se na tyto informace podívat nezávisle a porovnat s vlastními poznatky, pokud takové máte. Takže za sebe jen doplním:

- náčrty a výkresy "létajících talířů" za války opravdu byly. Jsou potvrzeny i pokusy. Jak dalece tyto pokusy byly úspěšné a jak moc byla tato technologie uvedena do válečné mašinerie - to už je otázka. Tady přímé důkazy, aby jen těžce hledal. Spíše se to opírá o to, že "jedna paní povídala.." Teda - "že jeden wehrmachťák povídal.."

- rakety a jiné legrácky - ano, to přece potvrzeno dávno je. O 3D filmu jsem ani nevěděl, že by mohl být už od Němců. Pravdou však je, že klasické používání červeno-modrých brýlí - je hodně stará záležitost.

- atomovka - tak tady opravdu Němcům chyběla těžká voda. Proto také (údajně) okupovali Švédsko. Cílem byla právě tato voda. Sice jsem nepátral, jestli vůbec Švédi toto mohli vyrábět a proč zrovna oni, ale fakt jim ta H3O chyběla. Vše ostatní měli hotovo..

- Vědci a náckovští hlavouni v "Čimerice"? To je prostý fakt. Někteří se vykoupili a našli azyl v Jižní Americe. Vědce, co vyvíjeli zbraně a hlavně ti, co pracovali na jaderném programu, přetáhli usa-mani k sobě domů. Kde si myslíte, že ve 45-tém roce sehnali amoši atomovku a mrskli ji na Hiroshimu? Zapomeňte na to, že by to byl jejich vynález.

Oni jen vzali poznatky německých vědců + materiály a plány a dodali pouze tu těžkou vodu + lepší tuning. Toť vše. Poušť v Nevadě by mohla vyprávět o prvních rychlých pokusech.. Ne nadarmo je poblíž ona slavná "Area 51".. Myslím, že ti Němci mohli pracovat právě tam..

Takže krom přímých důkazů, že "fašouni měli UFO-mašiny", jsou ostatní údaje od ZbynkaP celkem ověřitelné už jen při zkoumání dostupných archivních materiálů. Tam byste též našli i několik fotek právě pokusných "kulatých letadel".

Nyní dodám svoje "konspirační legrácky, ať se tu trošku pobavíme" "o)

- Co takové Štěchovice se svým "pokladem"? Jestli si někdo furt myslí, že "poklad" = "zlato, obrazy" a podobně, tak právě to bych v tomto případě bral jako zavádějící, protože spíše se může jednat o "poklad" technologického charakteru. Nebyly náhodou v uvedené oblasti "tajné podzemní fabriky"?

Nejen o fabrice ve Štěchovicích je známo, že se tam cosi vyrábělo. Oficiálně to měl být ryze vojenský arzenál. Ovšem ten přece nepotřebujete složitě budovat kdesi v podzemí. Mnohem levnější je skrytý někde na povrchu, no ne? Takže CO se tam vlastně vyrábělo? A PROČ jsou stále dohady kolem Štěchovic? Navíc v tom byla (a asi je) zamotaná "tajná služba"..

Zájem nadále trvá. Zájemci ze zahraničí dost jdou po tom, aby měli možnost zkoumat ona místa "Štěchovického pokladu", takže uvidíme, co přinese někdy budoucnost.

Štěchovice nejsou ale jediný případ. Na našem území a vesměs v okolí Prahy, je známo v povědomí pamětníků více takových "tajných fabrik". Tyto se honem zasypávaly, když se blížili spojenci. Cílem bylo, aby nebyly nalezeny. Kdyby šlo o klasický arzenál, tak si myslím, že je to škoda námahy. Takže o CO vlastně šlo?

Pamětníci také vzpomínali na podivná "kulatá letadla", které Němci testovali kdesi u Prahy..

- padla tu zmínka, že "tyto objekty byly jistě dotaženy do podoby dnešních UFO" a nebo že "ta světla nad Japonskem, jsou výtvory lidí, kteří je ovládají na dálku.." Oba tyto případy nechci hodnotit, protože zatím bych se vyjádřil spíše neutrálně. Hned uvedu proč.

UFO objekty, navíc diskovitého tvaru, jsou zaznamenávány od pradávna v dochovaných záznamech prastarých civilizací. Takže pokud fašouni a nebo čimerikánci nedisponují (či nebudou v budoucnu disponovat) "strojem času", pak bych to viděl opravdu na někoho jiného..

Navíc objekty "diskovitého tvaru" nemají zrovna ten akorátní design pro lety ve vesmíru.. Zato pod vodou, či ve velkých hloubkách zemské kůry - tam by odolávaly tlaku znamenitě. A tady se dostávám k jedné super konspiračce - JSME TADY NA ZEMI OPRAVDU JEDINÁ CIVILIZACE?

Už staré národy vyprávěly o "zemi kdesi za polárním kruhem a o jejich obyvatelích.." Je možné, že v útrobách Země mohou žít ti "praví pozemšťané"? A co teda my tady na Zemi na povrchu? Jsme snad vlastně "mimozemšťané", prostě DNA-vytuněná zvířata pro otrockou práci?

Nemíním tady rozebírat "teorii dutozemě", protože jednak nemám nastudováno dost dostupných materiálů a ani zatím nemám potřebu se zabývat tímto. Myslím však, že jistá obyvatelnost vnitrozemská možná je. A pokud tamní obyvatelé mají civilizaci v řádu desítek tisíc let, pak si také dokážou zařídit, aby je člověk nenasíral a neotravoval. A víme dobře, že hlouběji, než 12, nebo 14 km , jsme se nedostali. V moři jsme se dostali na dno Mariánského příkopu a toť vše..

Jsou snad ona UFO a USO z "podzemí"? K této teorii nahrávají tyto indicie:

- Jsou popisována světla v obrovských hloubkách od námořníků. Také s častým výskytem UFO (USO) poblíž.

- havárie "talířů", jak jsou popsány, neodpovídají vůbec "ufonautům z vesmírných dálav".. Nikdo mi nevymluví, že "přece neletěli tolik světelných let přes jistě šílené končiny, aby tady kdesi štrejchli o šutrák a cápli na zem.." To mi do takového profilu nesedí. Takoví "letci" by měli podle mě jistě všecko pořádně zmáknuté, jinak by se nedostali ani na kraj své vlastní planety..

- jejich pozorovatelské aktivity. Spíše se chovají, jako by si nás tu pěstovali. Toto nemůžete provozovat na mezihvězdné vzdálenosti, pokud nemáte někde "hvězdnou bránu". To je, jako kdyby jste si pořídili akvárko v Praze a bydleli v Košicích s tím, že rybičky budete sledovat třikrát týdně i s tím krmením a vlastně tak uděláte Praha - Košice trasu třikrát týdně tam i zpět.. Zkrátka - musí tu podle mě mít někde "bejvák", ti parchanti..

- pověsti národů o "podzemních říších", které ovšem nemají náboženský status.

Našlo by se jistě mnoho dalších indicií. Včetně třebas i takové, která se nazývá "třetí fatimské proroctví"..

Pointa je, že pokud by v podzemí byli nějací takoví "UFO-mani" a žili tam po tisíce let s tím, že tady na povrchu si šlechtí svoje milované otroky, pak se nedivím, že tady furt lítají a pozorují. Jak už totiž člověk začal používat atomovku, tak jim musí být jasné, že to přestává být legrace a půjde o kejhák i jim.. Znáte přece lidi - když na to přijde, tak rozfašírují planetu klidně na hadry. No a samozřejmě i s těmi "podzemšťany".. Nad Japonskem mohli být i proto, že tam je přece problém s atomovým reaktorem.

A vůbec - právě v okolí jaderných testů a nebo havárií, je vždy zvýšený výskyt "UFO-jevů", což něco může naznačovat.

Na závěr přidám ještě pár takových těch "perliček" ohledně "podzemšťanů":

- jejich "talíře" jsou zkonstruovány hlavně pro velké tlaky. Proto ten tvar.

- lidstvo už je pěkně nasírá. Ve třetím poselství Fatimy dali jasně najevo, že "pokud lidi nedostanou rozum, tak na zlomek vteřiny přibrzdí rotaci Země a "potopa" bude rázem jasná. Tam, kde byla před tím země, bude moře a naopak...(že by to už někdy udělali?)

- "Greys" mají takové úžasné velké očiska jak korále od Natálky na bále a také hezky černé (takové hezky magicky bosorčí, že? "o), což naznačuje indicii o "bydlení někde v noře", zkrátka - s těma očiskama vypadají jak zvířata, co žijí hlavně v noci a potřebují noční vidění. Že by podzemní civilizace?

- ohledně cunami v Thajsku - předcházelo tomu cosi, co je dost podivné, pokud uvedené informace by měly být brány za pravdivé. Totiž z míst, kde se cunami přiřítila, byla nějaký čas před tím hlášená jakási aktivita. Dohady říkají, že se tam stahovali jak čimerikánci, tak i lodě dalších velmocí. Mělo to být maskováno, jako zátah na piráty, ale ti se odsud zdejchli okamžitě. Jenže cílem bylo cosi jiného.. Něco na dně moře..

Pak už jsou zprávy dost útržkovité. Takže údajně jsme dožrali jakési ty "Nephilims" tam dole tak, že se vztekli a trošku pohýbali mořským dnem. Proto ona nenadálá cunami "oP

Osobně jsem tipoval zase nějaký ten utajený podmořský atomový výbuch. Ten by podle mě totiž takovou cunami způsobit mohl. (jen domněnka)

Třebas v tom případě v Thajsku je jeden zajímavý fakt - zvířata tentokrát předem nepanikařila, jako jindy, když "cítí" průser. Takže to nahrává "umělému původu cunami"..

Vše výše popsané berte s nadsázkou a bavte se u toho. Krásné na tom je, že při dnešním informačním přehlcení si můžeme aktéry i vybírat - "buď to byli Amíci, nebo Greysíci, nebo podzemšťani, nebo ufáči z vesmíru, nebo HAARP, nebo cvoci z paralelní reality, nebo fašouni, co někde dodnes přežívají a šolichají si své vynálezy, nebo.. příroda sama.."

Také dodávám, že díky informacím, které dnes máme, je dobré tyto věci zkoumat. Může se totiž lehce stát, že časem se tyto informace utnou a zase v této oblasti bude "doba temna"..
Zbyněk P
Pro Peter-a
18. 04. 2011 14:05

Vážený kolego, nikdy jsem netvrdil, že vše znám, všechno vím a všude jsem byl. I já se velice rád něčemu novému přiučím. Nicméně, vše záleží na tom, jak a co chce dotyčný znát a vědět.
Že někomu stačí málo, budiž ! Bohužel, já jsem ale taková povaha, že mi nestačí jen to, co se normálně předkládá. Vždy chci znáti více.
A tato charakteristika nemá nic společného s tou Vaší tezí, že nechci, aby měl někdo jiný svůj názor, že chci, aby to každý bral jen a jen z pohledu mého. Ale velice rád bych docílil toho, aby každý zapřemýšlel nad předávanými informacemi, a nevnucoval ty své podivně a naivně zabarvené informace. A nebo se pak nedivil tomu, či se necítil dotčeným, když ho někdo cizí upozorní na nějaké nesrovnalosti podávané v jeho vstupech. Vždyť je to přece diskuse.
A kdyby použil svou šedou kůru mozkovou, tak by na ně přišel sám; a pak by se musel poněkud v sobě zastyděl nad tím, co vůbec přeposílá dál.
Jak píši výše, tak z důvodu své náročnosti, mi některé vstupy připadají poněkud úsměvné a je tudíž potřeba na ně reagovat. V žádném případě nechci někoho urážet, či shazovat před ostatními, či „chytat jej na hrušce“ v oblasti neznalosti.Vždy, když něco napíši, tak předpokládám, že dotyčný bude o tom přemýšlet, hledat případné správné odpovědi na internetu, a néééé střílet od pasu bez přemýšlení. Takto kvalit nikdy nedosáhneme.

Vážený kolego Peter, jsem dalek toho, abych se urážel. Obzvláště, jedná-li se o tříbení svého (našeho) náhledu a názoru. Přeji hezký den. Zbyněk P.
lup
trochu do diskusie
18. 04. 2011 12:28

Pre doplnenie
- Nemci mali prvé bojové nasadenie balistických striel - na Londýn
- prvé bojové použitie prúdových lietadiel - stíhačka Me 262 s rýchlosťou letu vyše 800 km/hod.
- raketa zem - vzduch s televíznym navádzaním. Útoky boli vedené proti spojeneckým náletom.
- raketa vzduch - zem s televíznym navádzaním - použité po neúspešnej bitke o Britániu. Rakety s plochou dráhou letu boli nesené v podvesoch lietadiel, nad kanálom vypustené a riadené z paluby lietadla podľa TV obrazovky.
- zahájili výrobu špeciálnych ponoriek ako nosičov balistických striel pre bombardovanie USA - nedokončili.
- o pokusoch s lietadlami s kruhovým krídlom som čítal, videl dokumenty, ale nedochovali sa žiadne objektívne informácie. To však nevylučuje neexistenciu.
- len atómová bomba v takom zmysle ako USA, sa im nepodarila vyrobiť. Výskumy existovali, chýbala im len ťažká voda. Údajne sa uskutočnil aj nejaký pokusný výbuch.

Čiastočne s názormi súhlasím. Ak neberiem do úvahy podvrhy, počítačovú grafiku,...

Fakt je, že v USA je najviacej pozorovaní UFO - údajne asi 80% celkových hlásení zo sveta. Nie je to divné? Územie USA na stredozápade je menej obývané ako v Európe. A tu je práve najviacej pozorovaní. Nik nevie, akú utajovanú techniku majú USA alebo Rusko (po rozpade ZSSR). USA sa chvália (nielen USA) len zbraňami určené k zverejneniu, k predaju a vývozu. Nevyhovuje vláde USA humbuk okolo UFO len pre skrývanie skutočných utajovaných projektoch? Svetlá na oblohe považujem za podvrh. Ak by sme považovali svetlá za prírodný úkaz, musíme konštatovať, že príroda je inteligentná. Ak by sme ich považovali za prejav techniky, uvažujme, ako svetlá vznikajú:
- sú spôsobené odrazom svetla od lesklého povrchu? Sotva - lietadlá majú lesklý povrch a nežiaria tak intenzívne.
- v noci môžu byť spôsobené laserovou šou - videl som na vlastné oči takého javy na nočnej oblohe. Ale za jasného dňa? Neviem si predstaviť silu žiarenia,...
- svetlo vydávané pohonom? Sotva. Má nemeniacu sa intenzitu.

Navrhnite ďalšie možné spôsoby vytvorenia svetiel za slnečného dňa. Samozrejme, že ma zaujíma aj iná vec: prečo vidíme len svetlá a nie teleso - jeho tvar, veľkosť,...
S pozdravom LuP
Peter
-
18. 04. 2011 11:54

Pan Zbyněk má jistě některé zajímavé vstupy, přesto upozorním, že nelze nahlížet na věc skrze jednu šablonu, tak jak to dělá. To, že se někde dočetl o těchto informacích UFO neznamená, že je to tak vždy.

Co vidím na jeho komentářích je to, že těžce nese, když má někdo jiný názor, ostatní označuje přinejlepším za naivní a zdůrazňuje, že pouze on má pravdu. Měl by si uvědomit, že každý má právo vidět věci po svém. Tak co, Zbyňku, neurazil jste se? Slibuji vám, že vám nechám právo posledního komentáře, pokud odepíšete.
Zbyněk P
Pro všechny do diskuse
18. 04. 2011 10:49

Tento můj druhý vstup je určen pro všechny „Nevěřící „Tomáše“. Je vidět, že se nikdo z Vás
nezajímá o zbraně, a především o tajné zbraně Němců, které vlastnili ve stavu plné funkčnosti
ke konci II.sv.války. Pramenů k získání informací je přehršel. Stačí se například zaměřit na akci :“ZVON“ v souvislosti s německou dokumentací.

Z Vašich vstupů je jasně patrné, že ani nevíte, že :
- Němci měli již v tuto dobu plně funkční létající talíře,
- že to byli právě oni, kdo vlastnil jako první atomovou bombu,
- že to byli oni, kdo vynalezl střely s plochou dráhou letu,
- že to byli oni, kdo vlastnil zcela funkční (ale jen v několika ks) neviditelné letadlo
- a mimo jiné, že to byli právě oni, kdo točil filmy v provedení 3D od roku 1936 ?
Odkud si proboha myslíte, že Amíci získali takové super moderní tajné zbraně ? Že by byli
Amíci tak vynikajícími vynálezci a vědci, že by byli schopni takové věci vymyslet ? To ani
omylem !!! Drtivou většinu vynálezů ukradli !!! A to ponejvíce z Německa, resp. z doby
konce II.sv.války, kdy usurpovali německé vědce a dopravili je do USA s tím, že je ukryjí
a nevydají soudnímu tribunálu. A to všechno jen z toho důvodu, aby pro Amíky pracovali,
a vytvářeli pro ně (tedy pro Amíky) stejné tajné zbraně a ještě je zdokonalovali.
Rovněž další státy si usurpovali německé vědce jako je např.: Rusko, GB, aj.

Je třeba se i o takovouto oblast zajímat. Neboť, je velice nutné si uvědomit velice tvrdou
realitu v té podobě, že :
-kdyby se II.sv.válka protáhla o 6 měsíců až 1 rok, potom by naše nynější zeměpisné uspořádání vypadalo úplně jinak
- mnoho z nás, by asi na tomto světě nyní nebylo

A řeknu zcela na rovinu, že když vidím všechna videa vydávaná za UFO-a, tak se jen musím
usmívat lidské naivitě, že je schopna tato světla řadit mezi létající talíře. Když se jasně podíváte na téměř všechna videa, tak nevidíte nic jiného, než-li jen taková „nicotná“ světla.
Neuvidíte žádný létající talíř, jenom světla !!!
To nejsou vůbec žádná přírodní světla, resp. světla vytvořená přírodou, jak jsem zde četl
např. kulové blesky, ale je to práce lidí, našich lidí na této matičce zeměkouli, kteří pracují
na obdobných principech.

A nyní vážení „Nevěřící Tomášové“, až si tuto oblast prostudujete, tak velice rád přijmu
Vaše argumentační útoky na mou maličkost, resp. na mnou podávané informace Vám.
Já zcela chápu, že to pro Vás je poněkud nestravitelné. Takovýmto způsobem jsem rovněž i já reagoval, ale realita je realita. Před ní se není dobré schovávat. A také proč ?
Takže, přejí Vám mnoho úspěchu a pevných nervů, při pročítání oněch tajných dokumentů.
A věřte, že je to čtení jako nějaké sci-fi, ale s tím rozdílem, že sci-fi knihu můžete zavřít a
neplynou z ní žádné tvrdé dopady na naši Zem. Kdežto při čtení oněch dokumentů si člověk uvědomí hrůzu, která nejen visela, ale která stále visí nad námi v podobě obzvláště tvrdých dopadů na nás, na lidi, na naši planetu, na naši Zem. Přeji hezký den. Zbyněk P.
PaPaMidnight
jak vznikjí je vedlejší
17. 04. 2011 23:00

správná otázka není jak vznikají... správně bychom se měly ptát... pokud ty světla existují a pokud jsou přírodního původu a vznikají na zemi, tak jaká zemská síla nebo snad jaká inteligence je přinutí zařadit se do naprosto přesné formace ???
grebena
Hessdalen
17. 04. 2011 21:44

mezi námi tákováto světla existují doopravdy. Třeba v Hessdalen Valley v Norsku je studují vědci z různých koutů světa...najděte si o tom něco...jako když se to objevuje v Norsku prokazatelně, tak proč ne nad Japonskem? Navíc je sledovaná neoficiální souvislost mezi zlomovými pásmy a těmito světly...určitě to funguje na elektromagnetickém principu a už někdo někdy takováto světla vysvětloval jako silný projev piezoelektřiny způsobených třením dvou rozhraní...nejlépe bohatých na silikáty - kterých je ovšem v každé hornině spousta...prostě ty světla existují...otázkou je jak vznikají a jestli tyhle jsou pravdivé...Já říkám proč ne?
Houba
fake?
16. 04. 2011 22:40

Může to být fake jak už bylo řečeno. A je to asi dost pravděpodobné. Dneska může být fake cokoliv. Pokud je fotka moc nekvalitní, tak každý bude tvrdit, že tam není nic vidět. Pokud je moc kvalitní, tak je to každému podezřelé a považuje to za fotomontáž :-) Pokud vím, tak ani exif informace nezaručují, že fotka nebyla upravovaná.
No, ale proč by se nemohli mimozemšťané nechat vidět? Myslím, že by je to nijak neohrozilo, pokud jsou tak vyspělí, že by se od někud úplně jinud :-) dostali až sem. Ale taky mi ty formace připadají víc estetické, než účelové.
S názorem pana Zbyňka P nesouhlasím. Nevím o ničem co by aspoň trochu naznačovalo, že něco takového by bylo možné lidmi vyrobit a ovládat. Podobá se to trochu na kulový blesk. Ale ten ještě dnes nikdo nevyrobil (aby za něco stál :-) ). Nikdo pokud vím netvrdil, že jsou to létající talíře. Ale pokud je to video pravé, tak na lidi bych moc nesázel :-D Taková podobná svítící koule na nějakém videu "kreslí" kruhy v obilí. Ale opět to může být fake samozřejmě.
Jelitko
ahoj
16. 04. 2011 21:03

nevim,proc by pan Zbynek nemel mit pravdu?
Ma nekdo teda z vas kdo s nim nesouhlasi lepsi vysvetleni?Podle me je to fakt,tohle nemuze byt mimozemstanu,copak jsou tak pitomi,aby se nechali videt,kdyz cely svet byl v te dobe zameren na Japonsko?A jeste si tam budou delat na obloze ruzne kvetinky? :)
emjoy
:))))
16. 04. 2011 20:03

Ano,Pan Zbyněk to rosekal,tady všude. :D
nobrain
fejk
16. 04. 2011 19:33

fejk jak hovado .
WhiteWolf
zbyněk p
16. 04. 2011 18:35

Pane Zbyněk ....to myslíte vážně co tu tvrdíte? ...ať je to fotomontáž nebo pravda, tak to vaše tvrzení je zřejmě opravdu nejodvážnější a kdo má přehled právě v tom o čem tu píšete, tak jste ho musel velice dobře pobavit :)
Peter
-
16. 04. 2011 14:04

Takže máme zde dvě teorie, diskuze se rozjíždí..
Zbyněk P
Do diskuse
16. 04. 2011 13:03

Vážení, jak sami vidíte a poznáváte, tak se nejedná o žádné skutečné létající talíře, ale o pouhopouhá "záhadná" elektro-magnetická světla. A jestli si dobře pamatuji, tak již němci ke konci II.svět. války měli k dispozici právě takováto světla, takováto zařízení - pochopitelně mimo jiných a daleko tajemnějších a účinnějších. Tato světla, o velikosti obyčejného kopacího míče, byla právě vysílána proti nepřátelským letounům z několika důvodů. První z nich bylo rozptýlit a případně zastrašit pilota. Druhý úkol těchto světel spočíval v tom, že svojí podstatou (tedy principem, na němž působila a létala) rušil a vypínal všechna elektronická zařízení v letadlech, vypínal motory, atd... A jak jsem již dřive uváděl, tak to nejsou vůbec žádní mimozemšťané a jejich snahy o komunikaci či mapování situace, ale že se jedná o výrobky a akce lidí z naší Země. Přeji hezký den. Zbyněk P.
Jarda
re:
16. 04. 2011 10:06

Video montáž by to mohla být... v dnešní době je to již maličkost.
tohle je ukázka toho co všechno lze udělat skrz filmové efekty: http://www.youtube.com/watch?v=EoAHO4_jPzQ&feature=player_embedded je to celkem neuvěřitelný...