Články

- Kontakty se záhrobím -

Odhalení skrytých schopností dětí IX.
Minulé životy

Jestli je zde něco, co nás ujišťuje, že naše duše přežívá smrt, tak je to spojení dětí a jejich minulé životy. Jejich zmínky o minulých životech jsou pozoruhodné a děti o těchto vzpomínkách mluví stejně jako o tom, co se stalo včera ve škole. Prosím, nepřikládejme proto tyto projevy za důkaz jejich barevné představivosti. Ony si to nevymyslely!!!

Carol píše: Mému synu Stevnu bylo kolem dvou let, když mi začal vykládat, že v noci za ním chodí jeho další máma a táta a hrají si s ním. A aby toho nebylo málo, ráno jsou na zemi všude rozházené hračky, které předtím byly uklizené a můj syn se z postele sám bez cizí pomoci nedostane.

Nina píše: Můj syn Billy měl skoro čtyři roky, když si ve vaně začal s někým velmi živě povídat, s někým, koho já jsem neviděla. Když jsem se začala ptát s kým mluví, tak mi na to odpověděl: „s mojí mámou, ne s tebou, mou druhou mámou, kterou jsem měl předtím, než jsem zemřel a Bůh mi dal tebe jako moji mámu. Její jméno je Rachel.“ Řekla jsem mu, ať ji teda pozdravuje a šla pryč. Později, když jsem vybírala peníze u bankomatu, jsem mu jednu dala, on se na ni podíval a usmál se a řekl, to byl můj tatínek, jmenoval se Andrew Jackson. Dále se už jen občas zmiňoval o svých druhých rodičích z druhé strany a když jsem si udělala hlubší průzkum, zjistila jsem, jak se věci shodují s tím, co mi můj syn řekl.

Carlosův syn Clemente své rodině na jedné oslavě oznámil, že když mu byly dva roky, utopil se v řece za strýcovým domem ve Francii. Když se ho Carlos zeptal, proč se nebojí vody, odpověděl: „protože to bylo v pořádku, odešel jsem k Bohu.“ Clementovi bylo pět let, když se s tímto svěřil svým rodičům.

Jillinu synovi Rickimu bylo pět let, když u snídaně prohlásil: „Tady na Zemi jsem byl už třiadvacetkrát, než jsem sem přišel nyní. Byl jsem tvou matkou a teď jsi ty moje máma.

Amber byly tři roky, když se začal objevovat její zájem o letadla. Jednou, když její otec Joe snídal, přinesla mu obrázek bombardérů ze druhé světové války a prohlásila: „toto jsem řídila.

( z knihy Psychic Children od Sylvia Browne )

Článek na pokračování...


Vydáno:   10. 02. 2008

Přečetlo:  2671 čtenářů
Zdroj:

Autor (vložil): ivKomentáře k článku...
Zatím žádné komentáře..
Nejste přihlášen(a)