Články

- Meditace a relaxace -

Světelný kříž
Andělská magie vibruje ve vysokých frekvencích. Abyste se na ni snáze vyladili a úspěšně vyvolali anděla, měli byste se připravit očistným rituálem jako je koupel, modlitba. Měli byste se vyhýbat návykovým a stimulačním látkám a nejíst např. cibuli, česnek.

Pití bylinných čajů, alespoň jeden den před rituálem je žádoucí. Bylinka jako máta, fenykl, šalvěj si můžete též přidat do vaší očistné koupele. Provoněná koupel spolu se světlem svíce je ideální přípravou na andělskou magii.

Pěticípá hvězda neboli PENTAGRAM je odvěkým symbolem ochrany a štěstí. Představuje PĚT SMYSLŮ, ČLOVĚKA jako Mikrokosmos a obraz Boží. Používá se při rituálech k vytvoření ochranného kruhu síly. Před vyvoláním zkoncentrujte a udržujte tvůrčí duchovní energii.

Vyvoláním ČTYŘ VELKÝCH ARCHANDĚLŮ pomocí čtyř svatých hebrejských jmen boha navozuje spojení se silami přírody, živlů, čístí auru a Ochraňuje vás. Tento rituál se začíná vykonáním SVĚTELNÉHO KŘÍŽE.

Světelný kříž se, ale nemusí používat jen v případě započetí magie, ale také pokud se den stane a nebo začíná stávat hektickým začne na vás působit silný stresující tlak a vaše okolí vám odčerpává energii (např. v práci, škole). Kříž ustálí vaši rovnováhu a pomůže vám vyrovnat se s vašimi životními situacemi a vztahy a spolupodílet se na jejich řízení.

Pro posílení a ochranu energie existuje základní technika - Světelný kříž.
SVĚTELNÝ KŘÍŽ
Světelný kříž je velmi účinný. Toto kabalistické cvičení pro posílení AURY a koncentraci ENERGIE.

1. Postavte se k Východu a několikrát se zhlubka nadechněte poté si představte, že se rozpínáte nad sebou jasné bílé světlo. Zvedněte PRAVOU RUKU nad HLAVU a za následujících slov si stáhněte světlo dolů ke svému ČELU. " Tvé, ó Pane...." nebo říci ATA (A-ta)

2. Procítíte, jak vám světlo naplňuje HLAVU a za následujících slov je VEĎTE PŘÍMKOU, níž TĚLEM, až k NOHÁM .. "Je království...." nebo říci MALCHUT (Mal-chut)

3. Procítíte , jak vám světlo NAPLŇUJE celé tělo a Vytáhněte ho RUKOU vzhůru k pravému RAMENI a řekněte: "Síla" nebo říci VE GEVURA (Ve-Ge-vu-rá)

4. TÁHNĚTE proud světla napříč k LEVÉMU RAMENI a řekněte: A Sláva... nebo říci Ve Gedula (Ve- Ge-du-la)

5. Nyní sepněte RUCE u srdce a prociťte jak VÁMI PROZAŘUJE velký Světelný kříž a řekněte:"Navždy. Amen. " nebo říci LE OLAM AMEN (Le-O-lam-A-men). Ata - Ty jsi, Malchut - Království, Ve Vegevura - A síla, Ve gevula - A sláva Le olam - Navždy, Amen - Amen

V češtině se používá verze - tvé je království i moc a sláva navždy amen. Dáváme důraz na každou slabiku a posloucháme jak rezonuje. Pokud sladíme zvuk hlasu s představou a obrazem, urychlíme v sobě probuzení sil a energií.

Vydáno:   27. 05. 2008

Přečetlo:  4967 čtenářůKomentáře k článku...
Předmět:
Datum:
Jméno:
¤ tohle je výborné
19. 03. 2009 15:42
Vojtas