Články

- Konspirace, teorie -

Magie Třetí říše
Ve středu, 2. srpna 2006 byla odvysílaná v pořadu Na vlastní oči zajímavá reportáž. Šlo o nástin neprobádaného pozadí Hitlerovy říše z oblasti magie.
Tento článek má za cíl připomenout tuto reportáž. V těchto dnech ji můžete shlédnout v archívu na stránkách TV Nova . Najdete ji pod názvem Apoštolové temných sil a natočil ji Stanislav Motl.

Začněme od začátku. Dne 23. 6. 1997, na Svatojánskou noc, se již zmíněný publicista nechal zavřít do Jihlavského podzemí, vybaven magnetofonem a kamerou. Zde prý někteří lidé slýchávají kroky, hlasy, či vidí různé stíny. V půl páté ráno zachytává na kameru netypický stín, který se pohybuje. Dochází podle termokamery k poklesu teploty a magnetofon, který byl několikrát kontrolován, nenahrál vůbec nic.

Jak to vše souvisí se Třetí říší? Je jisté, že nacisté si označili toto místo v Jihlavském podzemí zelenou fluoreskující barvou, která je vidět dodnes. Podle některých si značili takto skladiště, proč si ale označili jen jedno takovým způsobem, vysvětlit neumějí. Ať tak či onak, právě u tohoto místa se odehrál zmíněný incident s kamerou. Říká se, že právě zde, u vykotlané skály, je jeden z průchodů do jiného časoprostoru. Věděl o tom i Hitler?

Zpráv o těchto fenoménech Třetí říše je málo. Ty některé ale tvrdí, že nacisté využívali okultních sil k poražení nepřítele a k zasvěcování nových členů. Blízký Hitlerův tým hledal Svatý Grál, vstupy do jiných dimenzí, cizí světy. Tato válka se možná vedla i jinými prostředky.
Je taky známo, že nacisté spolupracovali se vzdálenými Tibeťany a se svatými muži také navázali kontakt.
Nacističtí okultisté společně s Hitlerem věřili ve vyšší rasy, které žijí v podzemí a v jejich mystické síly Vril, která se dá využít k dobytí horního světa. Proto prý sestavil výpravy, aby pátraly po vchodech do těchto dimenzí. Bylo i jedním z těchto možných vchodů Jihlavské podzemí?

V reportáži jsou vzpomenuta také jiné místa v ČR, například Zvíkov (magické značky na kamenech) a Blaník, kde bylo tajné cvičiště SS. Na Blaníku je jedno z možných dalších vstupů, podle neobyčejně silné energie a provázejících světelných jevů.

Nejenom Hitler byl obklopen okultisty, mágy, astrology, ale i v ČR existovaly spolky, zabývající se hermetismem (magií), o kterých se vědělo a byli pronásledování. I oni chtěli využít těchto tajných zbraní a pod vedením Jana Kefera zaútočili na samotného Hitlera. Mágové kolem vůdce odrazili útok a zpětný magický náraz zasáhl vysílajícího.

Kolik je z toho pravda, bohužel, po tak dlouhé době nemůžeme s určitostí říci, avšak zamysleme se nad podivným úkazem, který byl zaznamenán na kameru v Jihlavském podzemí. Byl onen stín strážce brány, jehož podoba je více než náhodná s kresbou egyptských strážců, které tak věrně zobrazil Ludvík Souček ve své knize Tušení souvislostí, jedna a tatáž bytost?

Vydáno:   05. 08. 2006

Přečetlo:  7777 čtenářů
Zdroj:

Autor (vložil): AdministrátorKomentáře k článku...
Předmět:
Datum:
Jméno:
¤ VŠE JE V KNIZE-DÉMON Z JINÉHO
18. 08. 2006 15:46
tippa
¤ ufo
10. 08. 2006 10:52
Liban
¤ Frabato
10. 08. 2006 8:03
ZanaMey
¤ fOR vANESA
10. 08. 2006 1:53
specter
¤ Od dědy...
7. 08. 2006 14:47
Lea
¤ Lomion
6. 08. 2006 21:06
MirrA
¤ zahady
6. 08. 2006 20:23
Lomion
¤ Podzemí
5. 08. 2006 21:24
Vanesa
¤ tajná učení
5. 08. 2006 20:52
Adel