Články

- Knižní novinky -

Ruce pryč od této knihy! (J.v.Helsing)
Soutěž ukončena. Výhercem se stává paní Slávka Džupinová, gratulujeme.
Zodpovězte soutěžní otázku a JEDEN Z VÁS vyhraje knihu
Ruce pryč od této knihy! - Jan van Helsing.
Soutěžní otázka:
Kterou knihu vydal zmíněný autor Jan van Helsing jako první?

a) Společnost Aldebaran
b) Tajné společnosti a jejich moc (síla) 20. století
c) Kdo se bojí smrti


Soutěž bude probíhat od 22. 8. 2013 do 30. 8. 2013. Ze správných odpovědí vylosujeme jednoho z vás, který dostane zmíněnou knihu Ruce pryč od této knihy!. Správné odpovědi posílejte na email: admin@esoterikweb.cz a nezapomeňte napsat celou vaši adresu.

Ke každé správné evidované odpovědi přiřadíme pořadové číslo a prostřednictvím třetí osoby se bude losovat z daných čísel zde. K výherním číslům si přiřadíme adresu a výhra může putovat k vám. Po skončení soutěže zveřejníme pouze jména vylosovaných výherců. Adresy nikomu neposkytujeme ani nearchivujeme a po skončení soutěže budou všechny vymazány.


Děkujeme nakladatelství ANCH - BOOKS za poskytnutou knihu do soutěže.

Ruce pryč od této knihy!
Jan van Helsing


    Jistě se zeptáte: „Proč bych neměl tuto knihu brát do rukou?“ Je titul jen promyšlenou reklamní strategii? Sotva.
    Možná nevíte, že dvě knihy Jana van Helsinga byly kvůli jejich brizantním obsahům v Německu a Švýčarsku zakázány. Masmédiá dodnes varují veřejnost před jeho myšlenkami a mluví o „nejnebezpečnějším německém autorovi faktografické literatury“.
    Jan van Helsing zde otřásá základy světonázoru - tentokrát vašeho! Svou publikaci nazval Ruce pryč od této knihy! A myslel to opravdu vážně. Když si ji přečtěte, nebude pro vás snadné žít dál jak dosud. Dnes si snad ještě můžete myslet: „O tom mi přece nikdo nic neřekl, odkud jsem to měl vědet?“
Nebo vás napadne, že sám či sama nic nezměníte. No přečtěte-li si tuto knížku, změníte postoj.
    Pokud vás však tajemné a nepoznané nezajímá, nikdy jste nezatoužili po vnitřním a vnějším bohatství, nezamýšleli jste se nad vlastním úspěchem a nezáleží vám ani na zdraví, bude lépe, když dobře míněnou radu autora poslechnete, a knihy se více nedotknete.
    Máte-li však pocit, že se světem, v němž žijeme, není něco v pořádku, zajímáte se o jeho poslední tajemství a toužíte se to dozvědět přímo od života - je to VAŠE kniha!
    Nemůžete se však stěžovat, že sme vás nevarovali. Jan van Helsing mluví zde o věcech a událostech, které vám otevřou možnosti nabýt moc nad vlastním životem a sílu, o kterou se můžete podělit s ostatními. No kdo má moc, má i velkou odpovědnost.
    Jsou dvě možnosti: Chcete aby nadále žil život vás nebo nastal teď okamžik vzít osud do vlastních rukou? Rozhodněte se!
Vydal: ANCH BOOKS
Více o knize: www.anch-books.eu/2/5/RUPRYC_cz.html

Vydáno:   22. 08. 2013

Přečetlo:  1730 čtenářůKomentáře k článku...
Zatím žádné komentáře..
Nejste přihlášen(a)