Dnes je: Den české státnosti a svátek má: Václav
Dnes je: Úterý 28. září 2021

Články

- Kurzy, Akce, Semináře -

Karma a karmické zatížení
    Mnoho z nás si určitě občas položí otázku: Proč se tohle děje právě mně, proč se mi stávají pořád stejné nepříjemné nehody, proč potkávám stále stejné typy lidí? Jak je možné, že někomu se vše daří a jinému se lepí smůla na paty? Zjednodušeně můžeme říci, že v současném životě skládáme účty za své činy v životech minulých. A to jak v pozitivním tak v negativním smyslu. Tedy nejenže může přijít trest v podobě nemoci, chudoby, ztráty zaměstnání, problémy ve vztazích, ale současně můžeme být i odměněni za dobré skutky vykonané kdysi kdesi v některém z minulých životů.

    Tomuto tématu se věnuje přednáška Karma a karmické zatížení, kterou pořádá Pavla Krátká z Nefritu v sobotu 12.11.2016. Všechny Vás tímto srdečně zvu do kavárny Maxmilián v Lounech, budeme si nejen povídat o karmě a minulých životech, o tom, jak se s karmickým zatížením vypořádat, ale společně vyzkoušíme i meditační techniky a provedeme i očistné rituály. Přednáška stojí 450,00 Kč. Vzhledem k omezenému počtu zájemců, případnou účast prosím rezervovat na tel. čísle 607 733 981.

Vydáno:   03. 11. 2016

Přečetlo:  770 čtenářů
Zdroj:

Autor (vložil): Kateřina z Nefritu( Sekce Kurzy, akce, semináře není zahrnutá do diskuzí, má strukturu pouze informační )