Dnes je: Den české státnosti a svátek má: Václav
Dnes je: Úterý 28. září 2021

Články

- Zamyšlení -

Osvícení - aktuální informace o naplnění poslání
    Osvícení (realizace) - reálná možnost dosažení své Jednoty, Žití ve splynutém vědomí, nejvyšší smysl Života a naplňování svého pravého poslání

    Osvícení, nirvána, realizace, … krásná slova, ale nikdo pořádně neví, co znamenají. Jsou opředeny mýty, představami a v současné době nejvíce falešnými a zavádějícími informacemi. Nedá se nikdy dosáhnout osvícení, pokud se pracuje duchovně již s pár týdny starými duchovními metodami nebo dokonce tisíci lety, jak tu jsou texty starých uznávaných mistrů. Svět se velmi rychlým tempem vyvíjí a Vesmír samozřejmě také. To co před 20 lety stačilo v duchovním vývoji není ani malým základem jak je zapotřebí mít správně vyladěného ducha, aby zvládal ten příliv nových informací a správného sladění.

    Zapomeňte na věci typu přechodu do 5. dimenze či cokoli podobného. Odpovědi na tyto informace naleznete na stránkách. Odpovím Vám dále a reálně popíši, co osvícení vlastně znamená, a je to dost něco jiného, než se tu na Zemi kdekoli píše a zná. A vlastně to nemůže být ani stejné, protože ti kdo z hooodně mála měli to štěstí v posledních desítkách let nebo před tisíci lety a došli v té době možnému určitému stavu osvícení, tak kdo by následoval jejich učení může dojít daleko, ale nikdy k vytouženému cíli, protože Vesmír a jeho duchovní prostředí je diametrálně jiné!! Jde o sladění s aktuálním duchovním nastavením pro Vesmír a Zemi a poté je teprve možné o toto usilovat. Jinak se vždy a velmi rychle dojde do ztracena s různě podivným duchovním prouděním pro člověka přicházející. Není to možné ani s žádným náboženstvím, protože je tisíce let staré a prakticky se nemění po dlouhé tisíce let… A kdokoli by je rád proměnil a pozvednul dál, tak je za hříšníka a je odsouzen. Tam není duchovní svoboda a rozkvět, po kterém naše srdce tak touží. A nyní ve své niterné hloubce vnímá, že konečně může:-) Vesmír otevřel tuto možnost více než kdy dříve, jak stoupá ve svých vibracích a proměňuje se.

    Nebe je tady na Zemi, jen ve zcela jiné vibrační rovině, a té se dá dosáhnout. Boží láska, Bůh, Jednota, Vesmír, je Vším a tímto splynutím se naladíte skrze Vašeho zdravého ducha do potřebných rovin, abyste aspoň z počátku dokázali toto vnímat a Váš duch Vás tam mohl dovést. Nikdo to nedokážete skrze jen své vlastní úsilí (a práci na své bytosti neboli duši), takto to v nastavení a zákonech Vesmír jednoduše nemá, jen ego lidí touží ... Ve sladění se zdravými vyššími Vašemi částmi, nejen vyšším Já apod., ale s přímými Vašimi vyššími rovinami, do kterých byste jinak vysoce náročně a bolestně přes velmi dlouhodobý další inkarnační proces procházeli, můžete dojít ve splynutí s Vaší Jednotou. Teprve pak začíná zcela nový proces učení a poznávání a o této cestě vlastního nalezení je celý inkarnační cyklus.

    Nemohu rozepisovat vše co se děje dále, protože jde i o Váš proces poznávání a dozrávání, jen budete muset přijmout, že proces narovnávání, pokud chcete opravdu uspět, nejde od Vás a Vaší touhy, ale od touhy Vesmíru a vyšších Vašich uzdravených částí, po v pravdě láskyplném záměru a dosažení potřebného sladění s proměnou Vesmíru. Také tu ve společnosti chcete znát nejnovější trendy a možnosti jak uspět a žít spokojený Život, neodehrává se to od Vás, ale od toho jakým směrem jde trh, v případě třeba podnikání. A ne, že vy chcete toto a takto, ale musíte se podřídit, abyste byli úspěšní. Až když v podnikání dosáhnete maxima, můžete se spolupodílet na tvoření trhu. V duchovním světě to duchovní ego umí skvěle bránit a držet lidi od těchto vyšších pravd, a vede je, že oni musí, mají a touží. Tam není potřebná svoboda, aby bylo možné dosáhnout nejvyššího cíle. I fyzická rovina práce až neuvěřitelně dokonale zapadá do Vašeho procesu tvoření a často „na poslední“ chvíli se stane něco, co Vám v Životě pomůže. Intuice dostane zcela nový rozměr.

    Při osvícení vnímáte (tak, jak je pro zrovna současné potřeby možné) jak Boha, tak Vaše již Jednotné roviny Bytí. Smyslem bude tvoření na Vašem poslání, tedy zapojení do procesu proměny Vesmíru a budete naplňovat čistý vyšší záměr tam a kde je pro Vás určeno. Ve sladění s vyššími rovinami a jejich moudrostí a rozměrem, budete součástí jejich vyššího tvoření a přitom z pozemské roviny, i když tak malí, dokážete velmi mnoho, protože Vy můžete z hrubé hmoty žádat o uzdravení potřebných prostor ve Vesmíru (velmi jednoduše napsáno) a tak se pokorně a sladěně podílet na tvoření. Energie rození a zrození získají zcela nový rozměr. Budete jednat jen a pouze podle vnitřní intuice, mysl bude velmi v pozadí, až postupně ztratí na významu, bude zbytečná, ale to je již zase o kus dál větší rozměr osvícení-realizace. Zatím při zapojení mysli to bude bolet, protože Vaše Bytí je již jinak stavěné, ale často se to ještě bude stávat, protože dostat se z energie a prostoru mysli je téměř nemožné. Nebo jinak řečeno, je pro to potřeba udělat tolik, že platí asi to: kdybych to byl býval věděl, tak bych to byl býval nedělal…, jak jedno rčení praví. Každý, kdo to někam dál dotáhl, musel obrovsky zabrat, aby byl tam, kde je. Je to stejné. Vývoj nezastavíte, nelze se ho bát, jen respektovat. Nevíte, jestli v příštích inkarnacích budete mít opět tu možnost a ještě navíc potkáte ty správné lidi. A Vesmír jedinečné šance neopakuje… - dle Vesmírných zákonů. Je ale možností žít dál v zacykleném karmickém vývoji, kde budete žít nezpracované Vaše karmické záznamy a vyšších Vašich částí náročnější karmické události (vyšší duchovní možnosti, vyšší možnost karmy…) Na základě toho můžete Žít naprosto cokoliv a kdekoli, i když celý tento Život budete skvělý, báječní, sekat dobrotu a pomáhat kde se dá. Těch nezpracovaných vyšším rovin tam vždy bude obrovská hromada.

    Vnímat jednotlivé rozměry Vesmíru budete jak je třeba, ne že si zrovna vymyslíte, že byste rádi teď viděli toho a byli tam, prostě a jednoduše jste v naprostém podřízení vesmírnému tvoření. Nebudete přemýšlet, jestli máte zrovna dělat to nebo si koupit ono. Prostě to budete přirozeně, volně a svobodně dělat. Mysl a mozek (rozum) spotřebovává významné množství energie, které může přejít jinam, do zdravého procesu tvoření. V tom je ta největší krása, tam jste plně podporováni a vše v Životě do sebe zapadá. Vnímáte tu Jednotu a toužíte jí být stále více. Přirozené naplnění a štěstí svůj rozměr ukáže v nebeské kráse:-)

    S duchem aspoň trochu sladěným, mládnete! To proto, že Vám přichází svěží výživa a buňky nemají tolik potřebu stárnout, dle prozatimního programu fyzického těla od společnosti. A není pravda, že byste pak měli potřebu méně jíst. Naopak, budete potřebovat jíst kvalitněji a i více, abyste tělu a vyšším svým rovinám dodali potřebné živiny. Samo si tělo řekne co potřebuje, tato intuice funguje bezvadně.

    Není pravda, že po osvícení budete “vysmátí” a mít se jen skvěle a naladěně. To bylo možná před tisíci lety, nyní má Vesmír daleko větší nároky, protože umožňuje nekonečně více.

    Meditovat budete intuitivně jak Vás Vesmír povede a kdy a jak vidí. Nejedná se většinou o nějak moc dlouhé meditace, ale vysoce účelé a uzdravující. Není možné pak meditovat jen tak na relax, kdy se Vám zachce, ale kdy Vesmír vidí, že je třeba. Vše je tak přirozené, že nebudete používat mysl, jestli opravdu teď mám a na toto. Přirozeně se budete učit meditovat vlastně stále, za pochodu běžného dne, který ale budete Žít a vnímat značně jinak, protože vnímání a bytí Jednotou změní rozměr pohledu na vše okolo.

    Duchovní “zázraky” budete dělat při léčení na počkání, protože tak velký rozměr práce je sám o sobě zázrak, co vše jde najednou zpracovat. “Jen” je to nekonečně a nepředstavitelně energeticky náročné a přímý naordinovaný odpočinek Vesmírem je naprosto nutný. Občas to až tak tlačí, že se nemůžete pořádně ani nadechnout. Ale se vším se naučíte vypořádat a přijmout to, protože jasně budete vědět, že je to správné a uzdravení v tak velké míře nutné. O mnohé duchovní “zázraky” vůbec nebudete usilovat, protože nejsou ve sladění a mohou přicházet jako nutkání duchovního ega po moci a síle a předvádění se. Proč také umět chodit po vodě a strávit tím tolik času tréninku, když jsou daleko užitečnější věci na práci. Navíc by to musela podporovat sama Země, jako je na jiných planetách, kde jsou značně jiné podmínky pro Život od základu. Proměňovat vodu, čaj, víno, ... bude snadné a navíc v tak dobré chuti, jakou jste nikdy nezkusili. S bylinkami a i jídlem zvládnete mnohé a je to i základem pro ukotvování vyšších vibrací do hmoty fyzického těla. O tom a o zdraví ve formě, v jaké Vás zatím nejspíše nenapadlo uvažovat bude jedinečný prázdninový seminář 3. týden v červenci.

    Uzdravené vyšší části Vám budou přirozeně a velmi účinně pomáhat a vy je vnímat, když bude třeba. Protože jednotné vnímání je velice náročné na udržení a tak vše proudí ve stálé proměně a je třeba jí Být, abyste šli a vnímali správně. Usilovat o stále Jednotné vnímání “Všeho” není možné, to by se Vaše energetické a nervové toky usmažily přemírou vysokých vibrací. Vnímání přítomnosti se budete učit hlavně v Přírodě, tam je to snadnější než když jste v ruchu města. Jak, to Vám ukáží právě na letním semináři, kdy již budete sladění s Vaším duchem a teprve to bude možné.

    Se vší úctou k Ježíšovi, jak se k němu lidé často modlí, je jeho energetický projev velmi nedostačující. To stačilo dříve, když se lidé probouzeli z temných období a dost nízkých rovin vědomí. Teď je zapotřebí naprosto odlišné a mnohem větší roviny Božského vědomí, abyste Boha dosáhli. Rozdíl je to takový, jako když lidé psali na papyrus, ale Vesmír umožnil práci na hi-end počítačích, i s výkonem tisíci teraflops za sekundu - mnoha biliónů operací za sekundu. A za 20 let budou nejspíše kvantové počítače a lidé budou stále meditovat jako to nejvíce co umí a mají, na Ježíše, a psát na papyrus... Vesmír umožňuje nekonečně větší evoluci člověka a touží jí dosáhnout.

    Další informace přijdou, až na to prostředí na Zemi bude připravené a dále vyladěné a najdete je na webových stránkách. Také tam přibudou informace o přímé mnohaletité práci, jaká se na základě naplňování poslání děje. Až Vesmír sám uzná, že je ten správný čas. Zatím se pracovalo na uzdravování prostředí a celém vývoji a ani prakticky žádná propagace či šíření nových informací nebyla možná. Pracovalo se v tichosti i v tom odevzdání, že se informace nikdy nedostanou veřejnosti napovrch a nové uzdravené duchovní prostředí počká na nové jedince, kteří ho budou následovat a předají dál. Vše má svůj i skrytý význam, a když se budete řídit intuicí, vždy správně dojdete tam, kam Vás Vaše srdce vede:-)

Vydáno:   15. 11. 2017

Přečetlo:  767 čtenářůKomentáře k článku...
Předmět:
Datum:
Jméno:
¤ -
17. 11. 2017 10:01
Romana1