Články

- Zamyšlení -

Novoluní v květnu: Jaké téma ohledně zázemí nám přinese?

    Novoluní v květnu probíhá 15.5. a je ve znamení Býka. Svádí tedy k tématům, které se týkají našeho zázemí, pocitu spokojenosti, smyslnosti a naplnění. Především v hmotné rovině, ale i v té, ve které cítíme potěchu duše. Možná právě domov a naplnění nám bude nejvíce vzkvétat pod rukama v tyto dny, nebo naopak, pokud tam cítíme rezervy, bude to vyvstávat jako trn v patě.

    Jedny z karet, které se mimořádně hodí pro situace, kdy potřebujeme odstranit ze života překážky, abychom mohli jít dál… jsou karty Archanděla Gabriela od Doreen Virtue. No tak si je půjdeme zkusit.

    Řekněme, že v tyto dny může přijít situace, kdy pocítíme touhu nějak posilnit svoje zázemí a pocítíme i něco, co nám v tom brání.

Může to být něco konkrétního, o čem už víte.

Může to být něco, co se zjeví a uvědomíte si okolo tohoto novoluní.

A může to být také něco, co jen tak bude šimrat nepříjemným pocitem, ale ne a ne to vzít konkrétní podobu.


Která z těch tří možností to u vás bude? Máte vybráno?

I pokud ne, nevadí, kterákoliv vám může ukázat cestu…

Konkrétně vím, co mě brzdí…“

    Co s tím? Radostná zpráva a Věnuj pozornost svým snům. Obě karty jsou o vyslyšených přáních, o zjeveních toho, co potřebujete vědět a o uvolnění cesty. Je tedy možné, že v období poloviny května se vám dost uleví v tom, že tato překážka, která vám stála v cestě, se sama uvolní. Nebo vám přijde v podobě pozitivní zprávy informace, jak ji uvolnit. Věnujte pozornost i snům, v nich může být v tuto dobu skryta silná symbolika k tomu, proč stále tu překážku v životě máte a jak ji případně odstranit, jestli už nastal její čas…

„Svou překážku si uvědomím v průběhu poloviny května…“

    Zásluhy a Vděčnost. I tyto dvě kartičky jsou o přitažlivosti, takže se zdá, že pokud tam něco je, o čem ještě nevíte a opravdu vám to brzdí rozvoj nebo je to problém, který je z jakýchkoliv důvodů přehlížený, může se v tomto období opravdu objevit viditelný. Takový, že ho nepřehlédnete. A je to něco, co je logické, co dává smysl, co si ťuknete do čela a řeknete si „ahááá, a že mi to nedošlo dřív, vždyť ono to dává smysl?“… Plus role těch druhých lidí, takže i to, co se k vám dostává zvenčí, co k sobě přitahujete, situace, náhody - to zkuste probrat, v tom najdete velmi dobrá vodítka pro budoucnost.

„Něco vadí, ale nevím co…“

    A co s tím šimravým pocitem, že něco tady vadí, něco není v pořádku, ale nevíme co? Novoluní bude příležitostí, abych tak řekla, to ještě nechat být. Zůstaň sám sebou a druhá karta Společenství spisovatelů. Pokud se vám to viditelně nezjevuje, nedojde vám přesný důvod vaší vnitřní nespokojenosti, tak asi ještě není čas ji řešit, je nedozrálá. Ještě se kolem toho musí něco udít, aby řešení posléze bylo za pár dnů, týdnů, měsíců,… lépe efektivní. Situaci v tuhle chvíli pomůžete tím, že zůstanete sami sebou, že dál půjdete svou cestou, nebudete dělat kompromisy ve váš neprospěch a budete se inspirovat světem kolem. Knihami, filmy, články, nasytíte tu duši, protože je docela klidně možné, že ten pocit nenaplnění je jen o tom, že duše volá o nějakou tu dobrotu k mlsání. Dobrý film, knížka?

To už je na vás!

    Tak přeju krásné květnové vkročení do nových cyklů životů a nových šancí. Kéž jich máte co nejvíce!

Použité karty: Vykládací karty Archanděla Gabriela, Synergie.

Vydáno:   14. 05. 2018

Přečetlo:  923 čtenářů
Zdroj:

Autor (vložil): Renata PetříčkováKomentáře k článku...
Zatím žádné komentáře..
Nejste přihlášen(a)