Články

- Vize budoucnosti -

ČERVEN 2018 podle Výkladových karet archanděla Gabriela

    První polovinu měsíce nechte být a věnujte se inspiraci a sledování okolí, druhou polovinu měsíce pak věnujte pečlivému studiu, péči o sebe a své okolí a praktické práci. Červen vychází obecně jako velmi inspirativní měsíc, ve kterém obrazně vrcholí přípravy na celé léto. A odráží se to i v tomto malém inspirativním výkladu.

První polovina června: Chyťte správné světlo

    „Víc lidí oslovíš prostřednictvím sdělovacích prostředků, ať už obrazových, mluvených, tištěných nebo online.“

„Tvoje myšlenka je inspirována Božími silami. Podnikej kroky k tomu, aby se dala do pohybu.“

    „Přestaň chtít mít kontrolu nad touto situací a přenech ji nekonečné Boží moudrosti, aby vše vyřešila tím nejlepším způsobem.“

    Začátek června je dobou, kdy k nám mohou více než kdy jindy proudit informace. Jakékoliv. Ve formě řečeného, viděného, nebo sděleného, ale také ve formě toho, že nám něco dojde, něco docvakne. Přijde drobnost, díky které uvidíme věci z minulosti - nebo z budoucnosti - ve správném světle. To může být tím pravým odrazovým můstkem jak pro praktické začátky, akci, nebo i pro pouhé promýšlení si toho, jak se tedy v budoucnu rozhodnu, nebo jakým způsobem se vyrovnám s minulostí, kterou nyní vidím trošku jinak než předtím. A tady je potom to staré dobré umění rozeznat, kde v tuhle chvíli zatlačit na pilku, a kde naopak nechat věci být a nechat je dozrát.

    CO by mělo být vodítkem pro rozeznání: Akce by měla být vždy podpořena v červnu nějakou pobídkou zvenčí. Dostanete-li pod ruku ten správný inzerát s prací vašich snů - odpovězte na ni.

    Nedostanete-li, nechte to ještě být, vyčkejte, rozmyslete, možná osud chce ještě nějak zamíchat kartami a nabídne vám to až někdy jindy. Zbytečné by bylo úsilí se tlačit někam, kde to ještě není úplně zralé.

Druhá polovina června: Soustřeďte se, přichází věru jiné léto…

„Když budeš teď věnovat čas péči o sebe, později se ti to vrátí přílivem většího množství energie.“

„Učení a vyučování jsou součástí tvého vyššího poslání.“

„Přidej se ke skupině spisovatelů nebo si vytvoř vlastní skupinu, díky níž získáš inspiraci, přátele a pomoc.“

    Tak tohle je zcela v souladu s výklady na celé léto. Na konci měsíce se nám už začnou do náručí vrhat šance, lidi, situace, všechno přesně tak, jak potřebujeme. Můžete potkat lidi, nebo se dostat do situací, které budou přesně na míru tomu, co jste zamýšleli nejen v červnu, ale třeba i delší dobu! A když se vrátím k přelomu měsíce, tak se tady velmi vyplatí o sebe pečovat, nebo věnovat péči až rozmazlovacího charakteru tomu, co chcete, aby ve vašem životě rostlo, sílilo a bylo hezčí a hezčí. Je jedno, jestli se vrhnete do studia cizího jazyka nebo pomazlíte všechny svoje děti, nebo se prostě už konečně naučíte vařit svíčkovou - ale chápejte, bude to něco, co má šmrnc, co vás naučí, co vám zároveň taky dá pocit uspokojení.

A na ten se pak s koncem měsíce přilepí s neochvějnou jistotou ještě něco… nějaké to „společenství“ situací, šancí, nadějí, lidí - které budou jedním slovem úchvatné a jen vaše! Věru jiné léto…

Tak krásný červen!
Použité karty: Výkladové karty archanděla Gabriela, D. Virtue, Synergie Publishing, www.synergiepublishing.com


Vydáno:   17. 05. 2018

Přečetlo:  999 čtenářů
Zdroj:

Autor (vložil): Renata PetříčkováKomentáře k článku...
Zatím žádné komentáře..
Nejste přihlášen(a)