Články

- Knižní novinky -

Lightstar: Magické dimenze

Lightstar
Magické dimenze

    Nad těmito kartami je lehké si sednout a v tichu se jich zeptat, na co je nyní čas. Položit jim jakoukoliv otázku. Některé karty vám dají odpověď okamžitě, na jiné budete muset chvíli čekat či si vzít do ruky přiloženou knížečku a vstřebat lépe psané slovo. „Víš, někdy stačí se nad svůj problém jenom povznést… a rázem uvidíš odpovědi, které potřebuješ“, může znít některá z odpovědí, která se vám objeví v hlavě, v srdci, v celé bytosti.

    Někdy vám karty dají stopku, abyste lépe přemýšleli nad svou situací, jindy vás povzbudí a postrčí k uvažování nad novými začátky, odvedou vás do minulosti, protože někdy jste už tuto zkušenost zažili a odpovědi znáte!

    Ano, nečekejte, že vám karty budou organizovat život a dostanete přesné odpovědi, ale jsou naprosto geniálními průvodci v procesu hledání odpovědí v sobě samých.

    Uklidňují, uzemňují - takže se hodí zejména tehdy, kdy pro samé starosti už nemáte vůli, čas, sílu se nějak zklidnit. Kdy s jedním nádechem potřebujete UVOLNIT TĚLO I DUŠI.

    Kdy v závěsu za takovým uvolněním přijde naznačené téma, směr, informace, která vás nasměruje.

Prosperita - osud - čisté úmysly, karta PROJEV

    Karta vibruje mocí prosperity a hojnosti. Tento posvátný paprsek jako nositel šťastného osudu a magické tvorby naplňuje duši energií a navrací jí její nádheru a velkolepost jak uvnitř, tak i navenek. Když duše dává vzniknout hojnosti, vedena čistými úmysly, pak se rodí vznešenost, představa nouze se ztrácí a dostavuje se trvalý pocit vnitřního naplnění.

Věštecký výklad:

    Dokážete „vyčarovat zlato“. Do vašeho života proudí peníze hladce a s lehkostí. Jediné, co musíte dodržet, je uchovat si čisté úmysly a zaměřovat se na vyšší frekvence prosperity. Hojnost může mít i podobu vnitřního bohatství, které narůstá a překypuje a manifestuje se jako bohatství vnější. Pamatujte si to! Je také třeba se pravidelně věnovat zhmotňujícím cvičením - nezanedbávali jste to v poslední době?

Spřízněné krystaly: citrín, tygří oko

Spřízněný esenciální olej: zlatobýl


Autorka do nich vložila moudrost celého vesmíru

    Jak vidíte, karty mají svou sílu. Tu jim vložila neméně zajímavá umělkyně. Zabývá se mimozemskými civilizacemi, komunikací s nimi, umí se vcítit do kvantového pole a doslova vycítit to, co je potřeba. Je nasnadě, že i tyto karty tvořila s podobným zanícením, s jakým tvoří spirituální práce všeho druhu. Umí nahlédnout za oponu - tak bychom její tvorbu charakterizovali nejjednodušeji. A ukazuje tak divákům i čtenářům, že za tu oponu mohou díky její tvorbě nahlédnout také.
Ideální pro věštecké karty, že?

    A navíc, z těchto karet jsem často měla ten chvějivý pocit, že vědí víc a že přece jen nahlížejí o kousek dál než by třeba ten, kdo chce jen analýzu současnosti, chtěl. Takže ano - jsou věštecké, trošku ano. Trošku vidí tam, kam… musíte být připraveni. Takže nahlížejme do nich s respektem.
O autorce:
    Lightstar je mezinárodně uznávaná umělkyně, která se ve své novátorské tvorbě napojuje na vysokofrekvenční pole a channeling. Její práce je prodchnuta světelnými paprsky, světelnými kódy a krásným vrstvením barev a energií. Vystavuje v mnoha galeriích ve Spojených státech a její díla jsou publikována celosvětově. Působí jako duchovní učitelka, jejíž průkopnické metody pomáhají těm, kteří cítili, že ztratili kontakt se svým vnitřním vedením - pomáhá rozpomenout se na své osudové poslání.

    O jejích obrazech je známo, že naživo, například v galerii, jsou mnohem obsažnější než třeba na kartách.
Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2019, www.synergiepublishing.com

Vydáno:   06. 11. 2019

Přečetlo:  427 čtenářů
Zdroj:

Autor (vložil): Renata PetříčkováKomentáře k článku...
Zatím žádné komentáře..
Nejste přihlášen(a)