Články

- Knižní novinky -

Andělské inspirace (Kim Dreyer)

Andělské inspirace
Kim Dreyer

    Většinu svých odpovědí máme v sobě. Podobné andělské karty nám mohou pomoci je vidět. A to buď teď hned, ve chvíli, kdy nás moudrost karty obklopuje, nebo v dalších hodinách či dnech, kdy díky jejímu naladění snadněji rozpoznáme jasnou odpověď osudu, že „tudy vede cesta“.

Jemné obrázky, jedna věta a inspirace v knížce

    Je jedno, jestli si vytáhnete každý den jednu kartu a zůstane s její energií celý den, vezmete si její téma k srdci a uděláte něco pro zlepšení svého života, nebo jestli jde o odpověď na přímo položenou otázku - ve všech případech lze sdělení od karet chápat jako otázku, odpověď nebo sdělení od dobrého přítele. Který nás zná mnohdy lépe než my sami sebe!

Kudy kam aneb karty v praxi

    A v knížečce se potom můžeme dočíst něco o tom, že máme přitlačit na zdravou životosprávu a v kombinaci s kartou, která mírní utrpení si tam můžeme dát dohromady jednoduché sdělení: dejte tělu i duši to, co potřebuje, úlevu, odpočinek, zdravé jídlo, a všechno bude v pořádku.

Nebo s kartou Buďte uvážliví si nalistujeme v knížečce:

    „Je snadné podvolit se a jednoduše následovat dav. Vaše jedinečnost ovšem spočívá v konkrétních krocích a rozhodnutích, které na své cestě činíte. Uvážlivé rozhodování vám umožní žít takový život, jaký si přejete. Ujasněte si, co je ve vašem životě důležité, a to nejen v zásadních otázkách, ale i v drobnostech. Než se rozhodnete, ptejte se sami sebe, jaký je váš postoj k dané záležitosti nebo co je pro vás zásadní. Buďte však opatrní a nezaměňujte uvážlivost s posuzováním nebo odsuzováním. Anděl moudrosti vám pomáhá rozlišovat skutečnou pravdu od pravdy zdánlivé, opravdové od povrchního.“

    Zdá se tedy, že v tento čas máme možnost vidět svůj život pravdivěji. Ale musíme se trošku zklidnit, nespěchat, nic netlačit. A možná se spíš než na druhé a na spěch zaměřit na sebe, na to, aby se nám v těle i na duši žilo dobře.

    A roli mohou hrát i drobnosti - třeba to, že na kartách jsou vždy osoby, které mají zavřené oči, přičemž objekt jejich touhy je před nimi. Cítíte pravdu, vnímáte - ale je třeba se oprostit od strachu, zavřít oči a pod víčky vám možná vytane ta správná osoba, ten správný výsledek, ta správná cesta.

    Karty pomáhají najít vnitřní sílu, najít způsoby, jakými se rozhodovat. A jemně nás umí dovést k aktivitám, jež potřebujeme, abychom úspěchu dosáhli.

    To nejlepší z karet Andělské inspirace: „Láska je samotnou podstatou vašeho bytí. Abyste byli schopni dávat lásku druhým, je nezbytné, abyste se nejprve naučili milovat sebe sama bez výhrad.“ Z karty Láska… Tak směle do toho!
Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2019, www.synergiepublishing.com

Vydáno:   11. 11. 2019

Přečetlo:  483 čtenářů
Zdroj:

Autor (vložil): Renata PetříčkováKomentáře k článku...
Zatím žádné komentáře..
Nejste přihlášen(a)