Články

- Knižní novinky -

Thovt, projekt lidstvo, transformační klíč (Kerstin Simoné)

Thovt, projekt lidstvo, transformační klíč
Kerstin Simoné

    Kerstin Simoné se svými Thovt knížkami je jednoznačně zajímavou autorkou. Každý si ale z jejího povídání vybere vždy to svoje a já musím říci, že díl s názvem „transformační klíč“ ve mne i po několika týdnech zanechal jedinou stopu. Odpověděl mi na otázku, proč Země trpí lidstvo, když ji tak škodí.

Ano, nebylo by složité se nás zbavit.

    Ale my se tady dočteme například toto: „Nikdo za nás nemůže lépe řídit naše manifestace než my sami. Obdrželi jsme k tomu nejvyšší možný energetický potenciál, rovněž nejjednodušší a nejpůsobivější nástroje,“ a i to je pravda, což se na jednotlivých stránkách knihy postupně ukáže. Víme, jak na to: Umíme to.

    Kdo poznal třeba jen krásu meditace a ten úžas, čeho je naše tělo schopné, čeho je schopná mysl a komu se již něco přihodilo i ve vnějším světě v závislosti na jeho vlastní vnitřní proměně, ten už nebude pochybovat.

    A tohle známe… a postupme tedy dál. Země nás podle autorky trpí na svém povrchu proto, že doufá, že jako lidstvo začneme používat ty složitější, ve výsledku však jednodušší naše dary ducha a pozvedneme se. Následně mé úvahy šly i směry, že takové civilizace tu už byly, že takové jsou možná někde jinde. Vždyť o mezigalaktickém životě se i v této knize hodně dočtete.

Jsme na svém místě.

A to své místo bychom tedy měli hledat nejprve v sobě a pak ho najdeme i v životě, ve společnosti, na Zemi.

Jak jednoduché….

    Naléhavost z knihy jen prýští. Někdy je nepříjemná, někdy je přesně tím, čím křičí niterná lidská duše citlivých bytostí, které ví, že tady je všechno špatně. A přijde na to, v jaké jste náladě, rozpoložení a jak spojeni se svou duší.

    V tomto se neliší tato kniha od předchozích. Tu naléhavost, která někdy jemně dotírala na to, co měla otevřít i v mém osobním životě a někdy byla vyloženě protivná, protože se týkala něčeho, o čem jsem měla pocit, že ani zdaleka není v mé moci. Naléhavost.

    Ale nyní je jiná, zvláštní, možná za to může i posun v tom, co se kolem nás děje. Mám víc chuť jí naslouchat i a překonat nepříjemný pocit a říct si, že pokud toto není v mé moci, co jiného je? A třeba to moje „jiné“ pomůže i celku.

Autorka strhává čtenáře k myšlenkovým pochodům, stejně jako k intenzivním emocím v srdci.

Je transformační? Pak tedy ano. Jistý potenciál tu je.

Ale je to klíč - uvědomění, rozloupnutí zatuhlých slupek, u každého jinde a uvolnění pocitu, že tady nejsme nadarmo. A že nejsme marní.

Ideální kniha pro každého, kdo:

- Má své vlastní bloky a brzdy, celkem dobře se tu naučí, jak s nimi dál pracovat

- Chce uvažovat sám nad světem, nad budoucností, nad historií, která je skryta…
O autorce:
    Kerstin Simoné žije se svou rodinou nedaleko Berlína. Již jako dítě projevila jasnozřivé schopnosti. Kromě psaní knih se aktivně zabývá ochranou zvířat a pořádá praktické semináře.

    Kontaktu s vyššími frekvenčními úrovněmi se věnuje už asi dvacet pět let. Zpočátku prakticky studovala různé metody channelingu a poté vyvinula svoji vlastní techniku tlumočení.

V současnosti patří k nejlepším médiím v německy hovořících zemích.
Vydalo nakladatelství Anch-Books, 2020, www.anch-books.euVydáno:   22. 04. 2021

Přečetlo:  185 čtenářů
Zdroj:

Autor (vložil): Renata PetříčkováKomentáře k článku...
Zatím žádné komentáře..
Nejste přihlášen(a)