Články

- Prezentace -

Erich von Däniken - turné 2007
V říjnu přijede do České republiky světoznámý švýcarský spisovatel, badatel a záhadolog Erich von Däniken. Během svého turné vystoupí v Liberci, Ústí nad Labem, Karlových Varech a Plzni (10. ? 13. 10. 2007) s přednáškou na téma „Nevyřešené záhady minulosti“.

Däniken poukazuje na mnohé nesrovnalosti a záhady v naší minulosti, které vysvětluje jako stopy po dávných návštěvách mimozemšťanů na naší planetě. Dodnes vydal tři desítky knih, které byly přeloženy do 32 jazyků a a vyšly celosvětově v nákladu přes 63 milionů výtisků. Tím se stal nejúspěšnějším autorem literatury faktu všech dob. Podle jeho knih vznikly stejně populární filmy a televizní seriály. Inspiroval filmy jako „Blízká setkání třetího druhu" nebo „Stargate".

Přednáška s charakteristickým názvem „Nevyřešené záhady minulosti“ je doslova nabitá informacemi. Dänikenův zasvěcený výklad je provázen velkoplošnou projekcí s videosekvencemi, fotografiemi a počítačovými animacemi. Návštěvníci uvidí např. záhadné gigantické linie na peruánské planině „Nazca“ nebo rekonstrukci vesmírné lodi podle starozákonního textu proroka Ezechiela za spolupráce šéfinženýra konstrukčního oddělení NASA.

Dvouhodinová přednáška v německém jazyce bude tlumočena do češtiny a po přednášce proběhne autogramiáda. Fanoušci charismatického badatele a všichni milovníci záhad se mohou těšit na skutečně jedinečný zážitek.

Všechny informace najdete na ( viz zdroj ).

Vydáno:   18. 09. 2007

Přečetlo:  1951 čtenářů
Zdroj: http://www.daniken.cz

Autor (vložil): KlifKomentáře k článku...
Zatím žádné komentáře..
Nejste přihlášen(a)