Diskusní fórum

- Magie, Hermetismus -

Reinkarnace- setkání
Ahoj, ahoj.Pokud přijmeme názor, že se duše převtělují, je možnost znovusetkání s převtěleným čtyřnohým přítelem v těle štěňátka? A pokud ta možnost existuje, poznáme se? A jak?Pokud se ptám blbě, prosím, nekamenujte mě, o tyhle věci se zase tolik nezajímám...Díky za názory.S pozdravem: Skeptik Jura

Vydáno:   28. 01. 2015 [8:00]

Přečetlo:  1246 čtenářů
Autor (vložil): jurijKarel.F
Setkání
9. 02. 2015 [9:59]

No, možnost setkání tu určitě bude. Ale co se reinkarnace týká, ono to může být trochu složitější.
Ono se to, co se reinkarnuje (říkejme tomu duše) nemusí vtělit do štěňátka. Když se podíváme na východní nauky, ze kterých termín reinkarnace pochází tak se může "duše" převtělit podle posledních myšlenek před smrtí. Takže se může narodit - Podle východních nauk - v dalším životě sice jako štěňátko, ale také možná již u lidí, nebo i jinak.
Jelitko
Jurij
8. 02. 2015 [13:58]

podle me to muzes poznat jen ty sam,kdyz jsi toho psa dobre znal,treba to poznas podle urcitych vyjadrovacich zvyklosti,co mel v sobe ten tvuj pes co odesel na jiny svet.
Jinak si myslim,ze duse psa muze zase byt jen pes a duse cloveka zase jen clovek...ale na to ses neptal.
Jinak s jistotou to poznas,az sam prejdes na druhou stranu a az pak zjistis jak to vlastne s tou dusi tveho psa bylo,protoze az potom je nam dano uvedomeni vseho,co za zivota tady jsme nevedeli.
Dana P.
Juro
28. 01. 2015 [23:58]

tak jako se inkarnují duše lidské, tak stejně i zvířecí. Možná to poznají velmi vnímaví lidé.
Nazýváš se skeptikem, takže popravdě tak trošku nevím, jestli si teď neděláš legraci ty sám?