Diskusní fórum

- Magie, Hermetismus -

Odpoutání se od minulosti
Dobrý den,

chtěla bych poprosit o radu. Já i moje matka zvažujeme změnu příjmení na to, které měla za svobodna. Jde o to, že můj otec byl despotický tyran a zajistil peklo na zemi nejen mojí mámě, ale i mně. Od dětství trpím nespavostí, depresí a úzkostí, sebevědomí nula, totéž si z manželství s mým otcem odnesla máma. Otec před 16 lety zemřel, od té doby o změně uvažujeme, jen teď jsme se konečně odhodlaly. Máte nějakou zkušenost s tím, že by změna jména pomohla se zpřetrháním vazeb z minulosti? Otec nás i po těch letech straší ve snech, stále je nad námi jeho stín. Naopak příjmení, které bychom nosily po změně, tedy příjmení mých prarodičů z matčiny strany, ve mně vyvolává jen příjemné vzpomínky, prarodiče jsem milovala, byli to báječní lidé. Pořád ale váhám, jestli to stojí za všechno to běhání po úřadech a odpovídání na zvědavé otázky okolí. Jestli máte někdo zkušenost, zda změna jména může pomoci s odstřižením se od minulosti, byla bych vám velmi vděčná za radu či vhled. Děkuji.

Vydáno:   29. 08. 2018 [19:57]

Přečetlo:  491 čtenářů
Autor (vložil): Eskbamba
bamba
20. 04. 2020 [12:36]

Velmi dobře známý pro mou vynikající práci v jasnovidectví bílé magie.
Jste sterilní a chcete mít děti a protože jste neměli děti, mám velmi efektivní rituály, které vám pomohou.
Rychlý návrat náklonnosti, Luck ring_ protection ring. PRODUKT DO DÉLKY A RŮSTU VÁŠHO penisu za 4 dny. Produkt, který vyléčí impotenci a slabosti ???????? Rituály s cílem najít spoustu klientů a práce. Pokud máte rádi muže nebo ženu, mohu vám pomoci, aby se do vás zamiloval. Kouzelné PERFUME, KTERÉ ATTRACTS LUCK A POMÁHÁTE PENÍZE (LOTTO HRY, SÁZKY, VŠECHNY PENĚZNÍ HRY) TOTO TAKÉ PERFUME ATTRACTS PRAVÉ LIDÉ Z VÁŠHO CESTU, TOTO PERFUMOVÉ ATTRACTY „LOVE, Pro definitivní ošetření fibroidů, cyst, blokovaných zkumavek a myomů mám 100% přírodní produkty, které umožňují ženě snadno otěhotnět a bez vedlejších účinků. Pokud jde o vnitřní nebo vnější hemoroidy, máme 100% přírodní produkty velmi účinné a bez vedlejších účinků na zdraví. 3 - Výrobky pro prodlužování penisu v závislosti na požadované velikosti. Velmi velmi efektivní. 4 - Pokud jde o alkoholické játra, kde jsou masivní, máme 100% přírodní produkty vyrobené z rostlin a žádné vedlejší účinky. 5-Pro ??všechno související s HIV AIDS díky našim 100% přírodním produktům vyrobeným z rostlin a především bez vedlejších účinků. 6-Pro definitivní léčbu infekce. Mám 100% přírodní produkty. Vyrobeno z rostlin a listů velmi efektivní a nemá žádné vedlejší účinky na zdraví. 7- Pro definitivní léčbu hypertenze máme 100% přírodní produkty vyrobené z rostlin a žádné vedlejší účinky na zdraví. 8- Pro definitivní léčbu rakoviny máme přírodní produkty vyrobené z rostlin a listů. 9- Ne, máme 100% přírodní přírodní produkty vyrobené z rostlin jako. Alergie, bolesti hlavy atd. WhatsApp +229 91804365
tady je můj e-mail: bambamoudjid94@gmail.com
Dana P.
pro: Esk
30. 08. 2018 [19:20]

vlastně vidím, že jsem nedokončila tu první větu, mělo být ...příjemné vzpomínky na milé lidi, tak jděte do toho bez dalšího váhání. Nikomu se nemusíte zpovídat.
Dana P.
pro: Esk
30. 08. 2018 [19:17]

někdy je přílišná váhavost na škodu, ale jestli jste s maminkou pěkně naladěné na příjmení, které vám nese příjemné vzpomínky na milé lidi.
Jenomže to, co jste prožily, máte uložené v podvědomí a nevím, co by mohlo pomoct...snad dobrý psychoanalytik?
A možná zvažte možnost odstěhovat se z místa, kde jste prožily tolik negativního...