Návštěvní kniha

Zde můžete vkládat dotazy, připomínky, komentáře.
lykantrop
2010-05-02 19:44:00

Možná to bude tím, že všechno je oválné a kulaté. To jsou fádní uspávající tvary. Neříkám všude, ale někde by to určitě změnit chtělo. A to obdélníkama :)))
lykantrop
2010-05-02 19:36:27

Mě se to líbí, hlavně to hvězdičkovaný pozadí, který je lepší, než to předešlé. Růžová a fialová je příjemná barva, ale dosti křiklavá. Možná by pomohlo, kdyby si každý z nás mohl nějak zvolit barvy, nebo kdyby bylo několik předvolených témat k výběru. Mě to připomíná e-shop, nemohu si pomoci, ale je to tak. Určitě to dal práci, ale co bych vytkl:

1) položky jako >>Nejnovější články a podobně nelze řádně přečíst, to samé u mého přihlášení, kde slovo komentáře pod příběhem v Mé vlastní skoro vůbec nepřečtu.

2) Články, příběhy a podobné odkazy v levém menu neladí s "vyblitou" zelenou a fialovou. Co to všechno dát do nějaké tabulky s pozadím? Třeba podle lichého a sudého záznamu změnu barvy jen nepatrně na světlejší a tmavší, aby to mělo nějaké pozadí..

3) Nějakým způsobem mne tísní ta fialová vedle obsahu (z boků obsahu), tedy levé a pravé menu, jestli se to tak dá nazvat. Zkuste to otočit. Bílou do středu a fialovou ven k pozadí, které je taktéž tmavé. Je mnoho variant, jak si to zařídit.

4) Odkazy v menu nahoře (lidově tlačítka) neladí s tím lineárním přechodem z fialové k bíle od středu do stran. Zkuste je udělat hranaté a větší, ať to písmo není stejně velké, jako výška toho tlačítka... Ať je opravdu vidět, že jde o tlačítko.

5) změňte to forum trochu jinačím vzhledem, prosím!

Pochválit bych mohl mnoho úprav, ale to nechme na někdy jindy. Příběhy se mi čtou opravdu s chutí, není to tak stísněné jako dřív, je to lepší a prostornější.

A když se přešlo na jiný hosting, je taktéž v plánu programování? Například větší možnosti každého uživatele. Díky a lovu zdar!
Jelitko
2010-05-02 14:13:44

Dekuji Administratorovi za pekny web.Moc jsem se tesila,az se zahaji a mile me prekvapil.Je to prijemne.Rada sem chodim a doufam ,ze i ostatni to tak citi.Myslim,ze dulezitost zde maji take hlavne pribehy a clanky od lidi,aby jsme si prectli a zapremysleli o tom.Tedy zprijemnit toto prostredi musi taky ostatni,nejenom Administrator.
Lacerta
2010-05-02 12:52:32

Hezčí je to tu, ale... Nějak tomu chybí to kouzlo, co minule, takové prosté, díky kterému jsem si četla vše, k čemu jsem se dostala. Teď se mi nějak nechce... Ale to pozadí je nádherné, nevím, co bych už zlepšila... Možná tu růžovou barvu na černou nebo bílou. nevím...
Jarda
2010-05-01 23:23:02

pak by bylo fajn kdyby ve foru se u podtématu zobrazilo něco co by indikovalo nový příspěvek od poslední návštěvy, RSSko a cookies opravdu by mi to ušetřilo mnoho času
Administrátor
2010-05-01 18:43:46

Taky zdravím. Dík za to, že píšete své připomínky.

Re: Jarda - modré písmo opraveno, opravdu bylo matoucí. Ostatní tvé připomínky by web znepřehlednily.
Jarda
2010-05-01 16:10:30

Zdravím, no webdesign, sice vypadá líp než minulý, ale mě se nelíbí, není to můj vkus :-) :-( . Sice web dostal nový kabát, ale uvnitř trpí stále stejnými nedostatky. Je matoucí, že některý text vypadá jako odkazy idkyž jimi nejsou (modré písmo u počtu přečtení, datumu vydání apod.) a současně odkazy v obsahu mají stejnou barvu. Stránkování v diskuzním foru bych dal nahoru i dolů a je trochu nevýrazné a bylo by fajn řadit "podtémata" podle toho kdy do něj byl přidán poslední příspěvek a ne podle toho kdy bylo vytvořeno.
lablaveda
2010-05-01 12:54:46

Krásný první májový den všem čtenářům. Chci poděkovat administrátorovi webu. Nové ztvárnění stránek a jejich zabarvení je velmi příjemné. Přeji všem klidné májové dny. Blanka
Administrátor
2010-04-30 16:34:08

Dobrý den,

zde můžete vkládat své nápady, připomínky, komentáře...

Předchozí příspěvky v návštěvní knize byly vymazány, protože se vztahovaly převážně ke starým stránkám.

Omlouvám se za zdržení, které vzniklo, jak popisuji zde, rozdílným kódováním databáze a jejím následným přesunem. V současnosti se chybně zobrazují některé příběhy, které obnovím z původní DB během několika dnů, bohužel komentáře u příběhů se nepodařilo zachránit a tak zůstanou zobrazeny s chybnou češtinou. Za tuto skutečnost se Vám omlouvám.

Přeji vám, abyste zde nalezli to, co hledáte a využili všechno, čemu jste se naučili ve skutečném životě a nezůstali jen u prázdných slov.

Hodně štěstí a úspěchů vám přeje

Administrátor webu - Miroslav

<== <<   23 24 25 26 27 28 29 30 31
Celkem: 399 komentářů