Návštěvní kniha

Zde můžete vkládat dotazy, připomínky, komentáře.
Kyra18
2010-05-17 23:51:36

Ahoj všichni, barvu si zvolila sama autorka předpokládám, tak jí to neberme, fialová značí originálitu, někomu se líbí někomu ne, např. mé kamarádce Karin se vůbec nelíbí a mně ano, hlavně fialková :)
Stránky jsou prezentovány jednoduchým způsobem, písmo obyčejné a vše je víceméně přehledné a srozumitelné, dobře a rychle se tu vyznám, co víc si přát?! V jednoduchosti je krása, tak nač si život komplikovat?
Jsou tu vzkazy od andílků a těch se mi jen tak někde nedostane,je málo těch opravdových prostředníků, tak si toho važme
Dobrou noc všem Kyra
jarbursko
2010-05-13 13:38:31

vymaž příspěvky anub, zvláště z 19.4.09 Kód da Vinciho
Peter
2010-05-10 19:15:02

Líbí se mi to tady.
Administrátor
2010-05-07 11:15:50

re Jarda: Určitě ikonku přidám, dík.
Jarda
2010-05-06 15:13:32

admin: ještě bych prosil aby se vedle adresy ukazovala ikonka webu (favicon) líp se to pak hledá v záložkách
Liban
2010-05-05 22:02:17

Jé! Tady je to zajímavé!
Administrátor
2010-05-03 17:14:44

re: Jarda

Dík za výstižný komentář. Že jsi webdesigner vím, upřímně řečeno se mi tvůj styl nelíbil, když jsi mi na starém webu udělal nabídku. Ale jsem si jist, že každý člověk má jinou představu, je to koneckonců vidět z komentářů zde v NK a je to samozřejmě v pořádku.

Jak ovlivňuje design máš úplnou pravdu. Tohle byl opravdu záměr. Záhady & Mystéria definitivně padly, teď je to něco jiného. Pravděpodobně odradí část uživatelů minulého designu, jak jsi to trefně nazval.

Ženy jsou citlivější, budou mít asi větší zastoupení, víc duchovně založení ano, i starší, ale naopak mnoho mladších projevuje zájem. Vše ukáže až čas.

Dík za echo na smajlíky
Jarda
2010-05-03 13:18:40

Administrator: ano každýmu se líbí něco jinýho, proto se design dělá podle toho pro kterou cílovou skupinu je určen. Pokud to má být směřováno pro širokou veřejnost např. Facebook tak je vzhled universální, aby nikoho neodradil. Zde je cílová skupina uzší se proto dá stylovat a ladit na nějaké téma.

U minulého designu byla cílová skupina(ti co sem chodili): muži i ženy všemožné víry, od ateistů, přes křesťany po budhisty a satanisty. Od malých dětí po dospělé. Minulý design přitáhl mnoho lidí(snad většinu), kteří byli spíš ateisté, ale věří v něco víc, nebo si chtěli přečíst zajímavé příběhy. Takže vyhovoval velkému procentu populace.

Současný design vyhovuje řekl bych spíše ženám a citově vyvynutým osobám. Budou mezi ně patřit spíše starší lidé, lidi co se zajímají o: astrologoii a astronomii, duševní rozvoj, reiky, ti co meditují apod. Je ale fakt, že tito lidé jsou spíše zkušení a mohlo by se tu objevit více kvalitních informací. Nic méně si myslím že by to mělo odradit značnou část uživatelů minulýho designu.
(jsem webdesigner tak o tom něco vím :-) )
PS: nefungují tu smajlíci
Administrátor
2010-05-03 11:56:08

Dobrý den, odpovím ve stručnosti bez obsáhlého vysvětlování.

Samozřejmě se každému líbí něco jiného, někomu barva oranžová, jinému zelená, další ji nemůže ani vystát, někomu kulaté rohy, jinému hranaté atd...

poopravím: horní menu, barevné odkazy po stranách, aby byly čitelnější.

zatím ne: RSS, určitě ne: chat, uživatelsky měnit prostředí.

Lenny.72 - vysvětlení najdeš v mém prvním příspěvku v návštěvní knize.
Lenny.72
2010-05-02 19:59:00

Ahoj všem,chtěla bych nové strámky moc pochválit jsou opravdu líbivé a už jsem se na ně moc těšila.Mám jen jeden docela malý dotaz-ráda čtu příběhy lidí ale ted se mi čte špatně protože skoro všechny příběhy ukazují místo písmenek s háčky jako třeba ž,š,č,ř pouze otazník.Moc by mě zajímalo jestli není nějaká závada na mém "PŘIJÍMAČI"nebo zda to ted bude pravidlem.Děkuji a držím moc palečky v další činnosti
lykantrop
2010-05-02 19:44:00

Možná to bude tím, že všechno je oválné a kulaté. To jsou fádní uspávající tvary. Neříkám všude, ale někde by to určitě změnit chtělo. A to obdélníkama :)))
lykantrop
2010-05-02 19:36:27

Mě se to líbí, hlavně to hvězdičkovaný pozadí, který je lepší, než to předešlé. Růžová a fialová je příjemná barva, ale dosti křiklavá. Možná by pomohlo, kdyby si každý z nás mohl nějak zvolit barvy, nebo kdyby bylo několik předvolených témat k výběru. Mě to připomíná e-shop, nemohu si pomoci, ale je to tak. Určitě to dal práci, ale co bych vytkl:

1) položky jako >>Nejnovější články a podobně nelze řádně přečíst, to samé u mého přihlášení, kde slovo komentáře pod příběhem v Mé vlastní skoro vůbec nepřečtu.

2) Články, příběhy a podobné odkazy v levém menu neladí s "vyblitou" zelenou a fialovou. Co to všechno dát do nějaké tabulky s pozadím? Třeba podle lichého a sudého záznamu změnu barvy jen nepatrně na světlejší a tmavší, aby to mělo nějaké pozadí..

3) Nějakým způsobem mne tísní ta fialová vedle obsahu (z boků obsahu), tedy levé a pravé menu, jestli se to tak dá nazvat. Zkuste to otočit. Bílou do středu a fialovou ven k pozadí, které je taktéž tmavé. Je mnoho variant, jak si to zařídit.

4) Odkazy v menu nahoře (lidově tlačítka) neladí s tím lineárním přechodem z fialové k bíle od středu do stran. Zkuste je udělat hranaté a větší, ať to písmo není stejně velké, jako výška toho tlačítka... Ať je opravdu vidět, že jde o tlačítko.

5) změňte to forum trochu jinačím vzhledem, prosím!

Pochválit bych mohl mnoho úprav, ale to nechme na někdy jindy. Příběhy se mi čtou opravdu s chutí, není to tak stísněné jako dřív, je to lepší a prostornější.

A když se přešlo na jiný hosting, je taktéž v plánu programování? Například větší možnosti každého uživatele. Díky a lovu zdar!
Jelitko
2010-05-02 14:13:44

Dekuji Administratorovi za pekny web.Moc jsem se tesila,az se zahaji a mile me prekvapil.Je to prijemne.Rada sem chodim a doufam ,ze i ostatni to tak citi.Myslim,ze dulezitost zde maji take hlavne pribehy a clanky od lidi,aby jsme si prectli a zapremysleli o tom.Tedy zprijemnit toto prostredi musi taky ostatni,nejenom Administrator.

<== <<   24 25 26 27 28 29 30 31 32   >> ==>
Celkem: 409 komentářů