Vaše příběhy

Vnímavá zvířata

Šedé, staré zdi - (komentáře)

Archanděl Gabriel
duch
18. 03. 2007 14:23

Nerad hned do věcí, které se ?patně vysvětlují zatahuju duchy (jako někteří na tomhle webu), ale tady bych udělal vyjímku...Tmavá postava...namodralá záře a pes, který ze strachu málem zaklepal. To by v?e vysvětlovalo.
Miroslav Černý
David
2. 01. 2006 10:45

Bylo to v tom pivovaru, hodin bylo kolem páté. Bylo pod mrakem, jako kdy? se chystá dé??. Astan nebyl nikdy nemocný, kromě rýmy. Tu má často. Je to dobrman. Nevím, co bych vám víc napsal. Snad jen, ?e ráno jsem byl úplně v pořádku. Probudil jsem se jako do ka?dého dne, vůbec nic nenaznačovalo, ?e by se něco mělo stát!
David
Taky verim, ale chybi mi souvi
30. 11. 2005 15:55

Priznam se, ze s takovymto pripadem ducha, se stkavam poprve. Presto, nebylo na te postave a jejim hlase neco zlastniho... Hodne uz odkazuje ten provaz a sedy charakter te bytosti i chovani psa. kdybyste chtel napiste mi vic... Treba kde se to stalo, kolik bylo hodin, ja nevim co vas napadne. Hlavne se zbavte strachu, mel by ste mu verit, mozna to rikal vam ne psovi.
Rynn
Věřím
27. 11. 2005 10:27

Já ti doslova věřím..a u? mo?ná znám příznaky..při velikých horečkách nebo zápali plic..je tělo osláblé..a někdy se zdá jako kdyby jsi byl v neby...a právě v tutěch horečkách se stává ?e lidé vidí lecos...moje ségra..při veliké teplotě vyděla jak i jí sám zvedá pramen vlasů..tudí? je to jaksi energie..tělo je zesláblé a vy skoro nedoká?ete vnímat svět,...a stávají se i halucinace