Vaše příběhy

Něčí přítomnost

U nás doma... - (komentáře)

matineta
zájem
30. 01. 2011 7:32

Ahoj,
já bych ráda poprosila o pomoc s odváděním přivtělených duší v mé rodině. šlo by to nějak se spojit s tou paní a babičkou - děkuji moc pepekN@atlas.cz
luboshekZ
vyrešeno
28. 01. 2011 15:31

Tak před dvouma týdnama se vše vysvětlilo.
Ve zkratce náš dům je jak celnice pro duše. schromažďovali se zde čekajíc na osvobození. No byla tu jedna paní a pomohla vše vyřešit :)

Podrobněji jsem to popsal v příběhu ,,U nás doma...2" ale zatím příběh čeká na schválení tak čekejte každým dnem že to tu bude :)


A mockrát děkuji za pomoc kterou ste mi poskytly a napsali. bohužel jsem se dostal na tyto stránky až po delší době tak jsem si je přečetl až teď :) Ale jsem rád že se to vyřešilo :)
pentagramové oko
jelítko píše pravdu
4. 09. 2010 12:08

Měl by jsi opravdu zapálit svíci o půlnoci,čistě bílou,a jestli je tvůj děda tvůj plamen svíce se zvětší,tak to poznáš na 100%.Ale ke stolu kde to budeš dělat dej ke každé noze stroužky česneku bude tě to chránit proti zlým duchům.Řekni mu v klidu všechno a porros ho hezky at odejde a poděkuj mu ,potom zapal ve svém pokoji šalvěj drcenou a otevři pořádně okno.vysvět svůj pokoj svěcenou vodou a na čele si udělej kříž a řekni třikrát-zdráv jsem!!!
AlicesReight
Vše
13. 08. 2010 20:31

ano přesně tak,všechny tyto komentáře nají pravdu a zvlášť sl.Stor
EleanoraStor
...
13. 08. 2010 20:22

Podle mě se ti duchové snaží jen upozornit, to že si jich nevšímáte to možná i trochu zhoršuje. Jak už bylo zmíněno, zkus se poradit s babičkou, možná ti pomůže. Jestli chceš mít od duchů pokoj, začni si jich všímat. Duchové nejsou na tomhle světě bezdůvodně, něco nedokončili a neodejdou dokud to neudělají. Všímej si jich a zjisti co je to za ducha, možná se ho pak zbavíš.
Lacerta
Znamení
31. 05. 2010 19:03

Někdo Ti dává znamení. Nejspíše, že tohle je jeho dům a ne Tvůj. Nebo něco jiného. Zkus si o tom s někým promluvit, nebo zkus toho "někoho" zastihnout...
ArtMiss
Barbora138
30. 05. 2010 12:08

Z mojich zkušeností vím, že ten strach se pak jen otupí. Už to není strach, ale zvědavost nebo vztek.

Jinak určitě tady říkají pravdu. Promluv si s babičkama :)
Barbora138
:)
25. 05. 2010 14:38

podla mna ti asi dava nejake znamenie alebo nieco ten duch chce e nevie ako ti to ma naznacit...o tomto som uz pocula taketo nieco podobne astalo sa to v nasom meste ... duch dievcata krore tragicky zomrelo sa proste nevedelo stale zmierit ze je mrtve a chodilo po dome a stale davalo najavo ze je medzi nimi ..... ale nemusis sa nicoho bat na zaciatku sa urcite budes bat ale obdivujem ta lebo ja by som sa asi zblaznila od strachu kebyze cosi len pocujem :(
Julie
Zjišťuj
8. 05. 2010 15:20

Pravda - projednej to s babičkama. Ale...opatrně. Ono nemusí jít vůbec o dům. Může jít o tebe - můžou po tobě něco chtít. Stalo se mi to samé. Před dvěmi lety jsme koupili dům a vše, co se kolem dělo se tou koupí ještě zhoršilo. Je to taky dům po Němcích. Vždy jsem věděla, že ten dům budeme mít. Tak jsem myslela, že mne nějak přivolal. Tak trochu jsem měla pravdu, ale netušila jsem, že je jich kolem mě hodně a něco chtějí. Pořád jsem si myslela, že je to tím domem. Bylo to nakonec mnou. Už je to půl roku, co jsem to zjistila. Dostávám různé úkoly, ale pořád mám hrozný strach, který musím odbourat. Takže - má rada je, podívej se, jestli se jedná opravdu o dům, nebo o tebe. Jak říká Jelítko - něco po tobě chtějí. Nemusí to být "obyčejné" zbloudilé duše. Možností je spousta. Pokud budeš cokoli potřebovat, zkusím ti pomoct. Ale musíš vědět, co potřebuješ. Hlavně se neboj. Ublížit ti můžou jen živí....
Jelitko
lubosek
6. 05. 2010 17:41

tak to s tema babickama projednej a zeptej se jich jestli taky veri,ze to muze byt duch aji treba tvyho dedy,at tahle jeho manzelka se zepta co si preje,treba je neco duleziteho,co by vam zdelil a tak porad okolo vas se zdrzuje.
luboshekZ
...
6. 05. 2010 16:51

naši to nak neberou spiš to nějak nevnímaj.
ale ja s babičkama jo.
Jelitko
Ahoj
6. 05. 2010 14:33

Jestli je to u vas tak vazne,tak si zapalte svicku a sednete okolo a nechte ducha vyjadrit,treba nekdo potrebuje pomoc a nemuze odejit.
Nekdy pomuze modlitba aby duch odesel a dal vasemu domu klid.Co na to rikaji vasi doma,jsou s toho taky vyplaseni,nebo jen ty?Neboj,ja myslim,ze o nic vazneho nejde,to by se projevilo uz davno.