Vaše příběhy

Vnímavá zvířata

Vnímavá kočka - (komentáře)

villainflower
:-)
26. 08. 2010 14:50

Jee,to je moc krasny přiběh!
Marf
životy
23. 07. 2010 7:42

No je fakt, že každý zvíře tohle neumí a je to spíš neobvyklá situace než záhadná. Každopádně bych chtěl ale opravit tvrzení o těch životech, kdy kočka má 9 životů a ne jen 7. Nebo že by ta vaše už o dva přišla?
Jelitko
kocicka
15. 07. 2010 15:31

Ano pani,mate pravdu,zvirata jsou v tomto pred nami,a i telepatii ovladaji mistrovsky a my se to musime ucit a nekdy se to ani naucit neda,kdyz nema na to clovek vnimavost.
Nasi mazlicci kocky a psi,jsou nasi nejlepsi pratele a je to pravda ,vzdy vedi,kdy nas neco trapi,to clovek si nevsimne vubec,ze se druhy trapi.Aji katastrofy vnimaji a nekdy cloveka upozorni.
Natty
vnímavá kočka
14. 07. 2010 13:45

Máte pravdu,že v mém příběhu není nic tajemného.Ta kočička jen poznala,že rozhodnutí o jejím dalším osudu je na mně.A za to, že jsem si jí nechala,mi denně vrací lásku a i svoje léčitelské umění.Říká se že kočky vědí, kde toho ,koho mají rády ,něco bolí.Já jsem si bohužel,nebo bohu dík,přinesla na svet zdravotní potíže,které někdy opravdu bolí.A moc.A moje kočička mi přesně to bolavé místo začne masírovat takzvaným mléčným krokem.Přináší mi to ne jen radost ale docela i úlevu.A opravdoví chovatelé(ne amateři jako já)říkají,že kam začne na těle kočka šlapat,tak máte jít na vyšetření,protože tělo chystá zradu.Na mé kočce není nic neobvyklého,ani tajemného,ale umí jako mnoho jiných zvířat vycítit,je li vám smutno,bolí li vás něco nebo je vše v pořádku a podle toho vám to i dají najevo.A věřte mi,že to zázračné je,protože mnoho lidí to meumí.
Andre
Kočka
12. 07. 2010 19:15

A co jako má být, kde je to tajemno? Váš příběh by se spíše hodil na www.miciny.cz
Jelitko
kocicka
6. 07. 2010 10:54

no to ja znam...Ja jsem taky takovy milovnik zvirat a mam okolo sebe porat najake a tak Vas chapu.Kdyz si clovek na zvire zvykne je to tezke,kdyz ma odejit na jiny svet tak jako clen rodiny.Ja ziji v zemi,kde se zviratum ublizuje a tak se mam co ohanet.Nestrpim,kdyz jim nekdo ublizuje,at je to kocka nebo pes,jsou to vnimavy tvorove jako my a rekla bych,ze jeste vnimavejsi nez my.Ja mam ted pred odjezdem do CR a moje zvirena(dva psi a kocka) to vedi dopredu,tak jako kazdy rok a jeste vice vyzaduji abych je hladila a mazlila se s nimi,proste to citi.Pes nebo kocka nam nekdy velice pomahaji kdy odejde blizky clen rodiny na jiny svet a treba nekdo uz nekoho nema,tak jako moje maminka,kdyz odesel tatinek mela jen toho ratlika a ted ho mam ja...