Vaše příběhy

Kontakt se zemřelými

Cosi nevysloveného - (komentáře)

Gretchen
sunny
17. 03. 2011 21:25

Upřímnou soustrast, sunny. Vím, jak strašlivě to bolí, když umře někdo, koho tolik milujeme, a bolí to dlouho, předlouho, k zbláznění...
"Mum" je anglicky maminka, "live" znamená žít a "no limits" je bez hranic... Jako by vám maminka chtěla říct, že život nemá hranice (že je věčný), a že je tedy pořád s vámi :) Jenom je zvláštní, že s vámi komunikuje prostřednictvím angličtiny :)
Doufám, že jste zase už trochu dál. Myslím, že jdete na to dobře. Dívejte se, poslouchejte, vnímejte signály a znamení, ať to má maminka v té komunikaci s vámi snazší :)
Zbyněk P
Pro sunny
8. 02. 2011 18:44

Zdravím Vás ještě jednou kolego sunny. Je překrásné (a velice si toho vážím), že jste se pustil do "práce" a "bojujete". Pouze jsem se chtěl ujistit v tom, zda-li jste opravdu viděl název toho "časopisu" v podobě: "mum" (tedy: maminka), nebo, jestli to třeba nebylo něco jiného.Třeba:"nun" či "mem". To jsou názvy písmen
v hebrejské abecedě mající také svůj význam.
V případě ale, že jste si zcela jist správným pojmenováním, a máte-li to "potvrzené" vnitřním hlasem, potom si, prosím, tohoto mého vstupu nevšímejte, a pokračujte svou vybranou alternativou. Přeji hezký den. Zbyněk P.
sunny
Děkuji všem
8. 02. 2011 17:55

Milí přátelé.
Všem upřímně děkuji za projevenou soustrast a rovněž za inspiraci.
Stále zůstává mnoho otázek na které už asi nikdy nedostanu odpověď.
Ale jen díky vám se mi některé střípky pomaloučku začínají skládat dohromady.A musím přiznat,že sny napoví asi opravdu nejvíce.
Skutečně se mi vybavují různá hesla a symboly.Nejemotivnější ale bylo když mi náhle ve snu proběhla písmenka na jakémsi listu papíru nebo možná titulní straně časopisu nadepsaného ,,mum" která mi nedávala smysl,ale přitom z nich vyzařovalo cosi pozitivního a velice příjemného.Ráno jsem se probudil a celé dopoledne se pokoušel je nějak poskládat dohromady.Posuďte sami...e,l,o,m,n,t,i,s,i,v,...
Byl to docela oříšek,ale pak mi blesklo hlavou co je vlastně mum? A náhle mi to začalo dávat smysl.Za pomocí překladače (neboť cizí jazyky nejsou zrovna moje silná stránka)jsem se v tom začal orientovat.Vyšlo z toho následující:,,mum live no limits".
Přicházeli a stále přicházejí i jiné vzkazy ale spíše osobního charakteru.
Teď už jen díky vám milí přátelé vím na co se soustředit a věřím že časem opravdu pochopím.
Mnohokrát vám všem ještě jednou děkuji ne jen za rady ale především za tu lidskost,vřelost,cit a pochopení.

Alena Nováková
upřímnou soustrast
4. 02. 2011 15:22

Také vám přeji upřímnou soustrast. Podle mě by vám i vaší mamince pomohlo, kdybyste se za ni pomodlil, nejlépe růženec. Můžete také dát za ni sloužit mši.
Zbyněk P
Rovněž
1. 02. 2011 18:28

i já bych Vám chtěl zaslat gondolenci: "Upřímnou soustrast!" a cítíme s Vámi. Podle mne (tedy jak já bych postupoval) by se mělo:
a) zapřemýšlet o tom, co by mi mohla maminka asi sdělit. Nemíním zde přemýšlení rozumářské (tedy přes náš rozum), tedy něco tlačit a vymýšlet si - to ani omylem. Spíše mám na mysli, někde se pohodlně usadit, uvolnit se a nechat v hlavě zcela volně běžet Vaše úvahy a myšlenky, nebrániti jim a nezastavovat je. Buďte si jist, že Vám to vejde do známosti, tedy to, co Vám mělo býti sděleno.
b) jestliže nedojdete k žádanému cíli, potom se věnovat oněm snům, jak uvádí Jelítko, či to ještě kombinovat (a + b).
c) v případě, že nevyjde zdárně ani jedna z obou alternativ, potom bych doporučil uvedený prožitek uložit ve své mysli, a čekat na dobu, kdy se Vám to samo neobjeví nějakou formou ve Vaši mysli. Může se státi i to, že něco z Vašeho běžného života vyšle nějaký impuls, pomocí něhož se již dovtípíte, o co vlastně jde.
Jen ještě jedno upozornění : nekonejte nic násilím při tom objevování, neboť by jste mohl vše umlčet. Přeji přehršle síly a trpělivosti k Vašemu pátrání. Přeji hezký den. Zbyněk P.
Jelitko
na pred
1. 02. 2011 13:21

prijmete ode me uprimnou soustrast.Ja bych radila,aby jste se snazil maminku vyslechnout,asi vam chce neco zdelit,nebo jenom to,ze aby jste pochopili,ze zije dal.Musite skusit telepaticke spojeni a to jedine ve snu.Myslete na ni a sledujte vase sny hlavne pred probuzenim.Treba se vam to podari.