Vaše příběhy

Podivní tvorové

Setkání s podivnými bytostmi - (komentáře)

Kybernaut
Bytosti.
29. 12. 2013 3:08

V prípade, ak sa jednalo o mimozemské bytosti z inej planéty, tak na ich domovskej planéte je asi o dosť silnejšia gravitácia alebo príťažlivosť ako tu u nás na Zemi. Tak by sa dal vysvetliť ich ľahký pohyb na našej planéte, lebo boli zvyknutý na omnoho silnejšiu príťažlivú silu, ktorá panuje na ich domovskej planéte a táto naša pozemská príťažlivosť sa im zdala byť omnoho slabšia. Tak podobne ľahšie by sa napríklad aj nám pohybovalo na Mesiaci, kde je šesť krát slabšia príťažťlivosť ako na planéte Zem. No ale ako pravdepodobnejšie považujem to, že sa jednalo o nehmotné interdimenzionálne nepozemské bytosti, ktoré sa pohybovali v ich dimenzií a iba čiastočne sa zviditeľnili a to tak, že ich videla len jedna osoba, tá spomínaná neter. Pre ostatných prípadných pozorovateľov boli tie bytosti pravdepodobne neviditeľné. Ukázali sa len jej osobne. Za to, že svietili, to mohli ale zároveň aj nemuseli byť anjeli, lebo nie len anjeli svietia. Okrem anjelov totiž existuje aj veľa iných svetelných bytostí z iných dimenzií. Je ale pravdepodobné, že sa jednalo o dobré bytosti.
isilme
19. 06. 2012 10:12

Přemek Slavík - jako vtip dobrý.

Sovy nejsou, kým se zdají být.
Přemek Slavík
Přátelé z Vesmíru
17. 06. 2012 11:18

Asi to byli přítelé z Vesmíru, konkrétně Aštar Šeran, Ptaah a Jezabel se psem Plutem. Stráží naši planetu, dokud se nepřevibruje do sedmé dimenze, abychom mohli všichni vstoupit do Galaktického Společenství Bytostí Světla a unikli Ještěrům z Pekel. Mají i své stránky, kde jsou i jejich fotografie, tam je možná poznáte jestli to byli oni.
Boxerka
Reakce ke komentářům
2. 04. 2012 11:13

Děkuji, za komentáře, můj názor je , že to asi byli andělé, neteř je k těmto věcem vnímavá a v době , kdy se toto stalo, byla na tom v osobním životě dost špatně, celkový pocit z toho setkání měla nádherný, prý se i ten bílý pes potom "usmíval" na toho jejího.
Perchta
*
1. 04. 2012 11:15

Četla jsem pár příběhů lidí, kteří tvrdili, že se setkávají s bytostmi Světla...., popisovali je dost podobně jako vaše neteř ty postavy ze svého setkání.
Já s tímto žádné zkušenosti nemám.

Osobně mě nic nenapadá, s kým/ čím se mohla potkat, ale domnívám se, že to nebylo nic zlého... Třeba má bubaku pravdu a byli to skutečně andělé.
bubaku
:-)
1. 04. 2012 10:25

Vypadá to,že to mohli být andělé,nemyslíte?