Vaše příběhy

Setkání s UFO

Moje pozorovanie UFO - (komentáře)

Kybernaut
Dotazníkový formulár.
19. 12. 2013 2:53

garias a iný, ktorý na území Slovenskej republiky pozorovali UFO, prosíme Vás o vyplnenie, skontrolovanie a odoslanie tohto dotazníka, ktorý sa nachádza na webovej stránke http://www.savpj.org/formular/. Pošlite nám prosíme Vás, ak sa dá, aj obrázok (fotografie, videá) toho vami pozorovaného objektu, prípadne objektov ak ich bolo viac. Ďakujeme.
vladimír
pro garias, Alef
2. 06. 2012 21:14

Tak je to jinak. Já jsem měl delší dobu pocit, že Alef je, dle svého slohu a vyjadřování (rovněž dle názorů), jeden můj známý. Teď jsme spolu telefonicky hovořili (s tím známým), není to tak. Omlouvám se.
vladimír
pro garias
2. 06. 2012 21:05

oprava - Alefa.
vladimír
pro garias
2. 06. 2012 21:04

Tak Alfa pozdravuj, garias :).
lup
Alef
1. 06. 2012 7:11

Na meteorologický balón som tipoval ako na "prirodzené" vysvetlenie podľa obrázka.

Garias, nemám na mysli Tvoje pozorovanie, ale Alefovho priateľa. Tiež netvrdím, že si videl alebo nevidel niečo neznáme. Na to mám príliš málo informácií.

Divil by si sa, ako ďaleko je v noci (jednu až dve hodiny po západe a pred východom slnka v závislosti od výšky balóna) vidieť svetlo od meteo balóna. Niektoré balóny majú ligotavý povrch, ktorý výborne odráža svetlo. Na horách som s kamarátom našiel meteo balón s kútovým odrážačom - ligotavá hliníková konštrukcia, ktorá zabezpečuje sledovanie balóna radarom na veľkú diaľku. Aj tá konštrukcia môže spôsobovať blikanie.
S pozdravom LuP
Alef
= lup
31. 05. 2012 16:49

Případ toho známého byl složitější. On jednoho dne, to jsem ho ještě neznal, oznámil, že jeho dítě navštívili v noci Ufouni. Tak jsme to jeli šetřit. K běžnému postupu patří, že všichni členové domácnosti vyplní dotazník. Každý svůj a jinde aby se vzájemně neovlivňovali. Z dotazníku vyplynulo, že i pán v minulosti prožil syndrom únosu do Ufo. Celá rodina unisono tvrdila, že jsou podivné jevy u nich časté. Dokonce nám ukazovali místa na zahradě kde se údajně válely i chomáče tkzv. andělských vlasů. Podotýkám, že oni to tak nenazývali a tento fenomén není příliš známý. Každopádně byl v rodině znát strach. Proto jsem jim přislíbil, že pokud se u nich něco začne dít ať ve dne nebo v noci tak ať mi zavolají a já přijedu. Tak asi za půl roku v noci volal a já jel... Po příjezdu mi ukazuje na Jupitera a tvrdí, že jim přes půl hodiny lítá sem tam nad hlavou. Půjčil jsem mu dalekohled, aby se podíval že je to planeta dokonce se čtyřmi viditelnými měsíci. Vzápětí jsem toho litoval, bál jsem se co na ty měsíce řekne. Naštěstí to nekomentoval.
lup
pre Alef
31. 05. 2012 13:29

Možno budeš moje vysvetlenie pozorovania Tvojho známeho považovať za nezmysel. Mohol to byť meteorologický balón osvetlený slnkom hlboko pod obzorom. Niektoré balóny majú jednu polovicu ligotavú a truhú tmavú. Jeho rotáciou dosiahneš blikanie. A potom prásk - balon praskol a stratil sa. Nerobím si srandu. Presne toto som pozoroval.
Hodím sem svoje pozorovanie s vysvetlením.
S pozdravom LuP
lup
Garias
31. 05. 2012 13:23

Určite vieš, že južne od hranice je letová cesta Budapešť - Viedeň. Nemohol byť pozorovaný jav lietadlo v letovej ceste? Predpokladám, že lietadlá si v noci už videl v spomenutej letovej ceste. Skús porovnať.
S pozdravom LuP
Alef
=
29. 05. 2012 22:37

Když budeme pozorovat příkladně vodní ptáky v jejich přirozeném prostředí, co uděláme?
V noci si postavíme krytý přístřešek zalezeme do něj a budeme se chovat tiše. Ptáci o nás nebudou vědět. Potom nás ale napadne si je vyfotit, či prohlédnout dalekohledem.
Pták na krátký okamžik zahlédne odraz slunečních poprsků od našeho objektivu, kterému jsme nezabránili. Taky si třeba klade otázku "Co to bylo?"
Třeba jsou světla na obloze pouze nechtěné "záblesky od objektivů " našich pozorovatelů.
iveta
Alef
29. 05. 2012 22:08

toto jsem viděla už dvakrát...poprvé vloni někdy v listopadu a letos na začátku jara.Taky jsem se dost divila co to je.
grebena
příběh
29. 05. 2012 21:56

tento příběh jsem tu četl asi před půl rokem...a nebo uplně stejný někde jinde...ale ne bylo to tady.
Alef
=garias
29. 05. 2012 21:14

Je to každopádně projev nějaké inteligence. Ať lidské nebo jiné. Bylo to tak nápadné, doufal jsem, že to pozoroval ještě někdo další. Zatím o nikom nevím. Ten objekt tam stál určitě pět minut, co já vím. Považoval jse ho za planetu. Než začal blikat.
Alef
= garias
29. 05. 2012 19:31

Hovořil jsem s člověkem, který viděl něco podobného co ty. V loňském roce. Volal mi na mobil, byl jsem tam za čtvrt hodiny a ... nic. Nevěřil jsem mu. Letos jsem podobné viděl sám. Popis je tady: http://www.alef-investigation.cz/?mn_post=45
Čert se v tom vyznej.
Perchta
*
29. 05. 2012 15:23

Nedělali si Maďaři za Dunajem laser show?, to taky bliká a může se to odrážet na oblohu.....
Jelitko
Iveto
29. 05. 2012 13:31

jo pekne jsi mu to rekla.Jak mu mame verit ze si to nespletl buh vi s cim...A nebo jestli nemel prave migrenu a videl svetylka....
iveta
jo
29. 05. 2012 12:23

ještě jedna věc....nepřipadal sis v tu chvíli(když si viděl UFO) jako blázen?
taky sis určitě říkal co se to děje,co to vidím,nezbláznil jsem se?
no vidíš a nikdo tady o tobě neříká ,že si cvok a nebo, že si vymýšlíš.:-)

iveta
garias
29. 05. 2012 11:42

víš co je podle mě důležité...aby si se začal vzhledem k tomuto úkazu,koukat na svět trošku jinak.
Nenalhávej si ,že to byla jenom nějaká vidina,bylo to skutečné a reálné co si viděl,protože si to viděl vlastníma očima!
Dodnes tvrdíš,že nevíš co to bylo?
No vidíš...je tu spoustu lidí co si neví rady s temito úkazy a jevy.Takže prosím nikoho neodsuzuj za to co vidí a s čím se setkává.
Nikdy neříkej nikdy,protože nevíš!
Tápeš stejně jako my všichni tady....chceme se o tom bavit co vidíme a co prožíváme!
Věř tomu co jsi viděl!!!!nic jiného dělat nemůžeš:-)
iveta
garias
29. 05. 2012 11:32

jak mi tohle vysvětlíš,když nevěříš ?


"Hej, ja stojím za to, aby si sa na mňa díval. Nie som prírodný jav".

já jen že těchto jevů je spoutu...jenom ty si měl možnost vidět jen toto!!
Příjde doba,kdy budeš mluvit jinak.:-))