Vaše příběhy

Sny a realita

Náhled do paralelního světa? - (komentáře)

rheia
Adanom
13. 08. 2012 12:46

To dívání se do neurčita vůběc nebylo příjemné. Byla to taková "okna", bála jsem se, co se mi děje s hlavou. Příjemné "vypnutí" při relaxaci nebo meditaci je úplně jiný stav.
A že by mi tím příroda naznačovala, že mám vypnout? To by mohla spíš teď. Tehdy jsem nebyla intelektuálně přetažená. Ale tak blbě mi zhavaroval jeden vztah, možná to byl pokus o únik z reality... :-D
mississippi
rheia
12. 08. 2012 11:46

Náhodou to bylo super. Vnímal jsem přetížení při náklonech, výtr na tváři a když jsme letěli těsně nad lesem, cítil jsem, jak mi o nohy šlehají větvičky.

Prášky na spaní normálně neberu, jednak na mne moc nezabírají a navíc přece neprospím nejhezčí část dne.

Ale potřeboval jsem se vyspat.
Adanom
Rheia
26. 07. 2012 18:40


"myslím si, že by to člověk nutně nepoznal. Teprve až by si všimnul, že je něco zásadního jinak než v tomto světě. "

Ano to je jeden z prikladu. Kdyz si uvedomi ze je neco jinak nez tak jak zna v tomto svete. Naprikald zadne vnimani casu, pouze pritomnost byti.

Poznani ze jsme v jine dimenzi je hlavne Poznatelne a jasne tehdy kdy si plne uvedomujeme ze tam jsme kdyz se to prave deje.
Nebo skrze uvedomeni ze vedomi je mimo telo.
Takovy prozitek, dava jasnou odpoved ze se jedna o prunik do jine dimenze. ( osobni zkusenost)

Pak jsou prozitky ktere nejsou tak jasne. Po prozitku si nejsme mnohdy uplne jisti jestli jsme pronikli do jine dimenze a nebo ne. I kdyz vnimame ze to bylo jine nez cokoli srovnatelneho.
( to se me take stalo)

Proto jsem psala svuj nazor ze by jsi o tom nepochybovala. Ze by jsi to proste vedela, uvedomovala si to ze tam jsi.
A kdyz ne , tak by jsi si tak jista jak v predchozim pripade nebyla.

Uvedomuju si ze existuje mnoho jinych zkusenosti .

Ten Tvuj prozitek nevim, tezko rict. Je to kazdopadne taky zajimavy. :)

A taky je zajimavy ze jsi Po uzdraveni mela tu zkusenost s divanim se do neurcita.
To je nadhernej okamzik byti bez mysleni.


Vis jak to na me pusobi, ta Tvoje situace? Ze ta Nemoc ( bolest hlavy, horecka) Te mela mozna konecne donutit odpocivat, proste vypnout pretizeni.
Nevim ,ale napdlo me tohle. :)
rheia
noli
26. 07. 2012 9:24

To je fakt zajímavé, taková souhra náhod. Kdyby člověk opravdu věřil na to, že nás někdo sleduje, zkoumá, případně o nás rozhoduje, tak tahle "náhoda" by byl docela zajímavý příspěvek. Anebo námět na sci-fi... :-D
rheia
Mississippi
26. 07. 2012 9:20

Myslím, že ten lék byl alnagon, dnes už se asi neprodává.
Lítání na drakovi, to zní dobře :-D, připomíná mi to jednu fantasy (zapomněla jsem název) a vlastně i Avatara. Takhle to zní hezky, ale ve skutečnosti to nemusel být příjemný prožitek.
rheia
Adanon
26. 07. 2012 9:15

"Jednou jsem se probudila a kolem mé postele stály podivné postavy."

Jak to tady myslis ,ze jsi se probudila?"

Chtěla jsem popsat svůj prožitek co nejvěrněji, jak jsem ho v té chvíli vnímala. Napsala jsem tedy, že jsem se probudila - ale byl to nejspíš falešný pocit probuzení. To se ve snu stává.

Pokud jde o poznání, že jsem nahlédla do paralelního světa, myslím si, že by to člověk nutně nepoznal. Teprve až by si všimnul, že je něco zásadního jinak než v tomto světě. Z čeho soudíš, že by to člověk hned poznal?
noli
rheia
22. 07. 2012 21:19

prožila jsem dost podobného,jenom s tím rozdílem,že jsem žádné léky nebrala.probírala jsem tuto příhodu se známými,kteří se zabývají těmito "záhadami",nejzajímavější na tom bylo,že se toto stalo ve stejnou dobu více lidičkám najednou....
mississippi
???
19. 07. 2012 23:30

Panatuješ si, jaké léky na bolest to byly??
Já po jedněch létal na drakovi, ale ty byly na spaní :-))
Adanom
rheia
19. 07. 2012 18:35

"Jednou jsem se probudila a kolem mé postele stály podivné postavy."

Jak to tady myslis ,ze jsi se probudila?
Byla jsi pri plnem vedomi?

Pokud by jsi nahlidla do paralelniho sveta,ver ze by jsi o tom nepochybovala ani na vterinu.
vladimír
pro rheia
19. 07. 2012 18:00

Váš zážitek mě něco docela dost připomíná. Kniha UPÍŘI ŽIJÍ (autor: Konstantinos, Volvox globator 2007) - kapitola ZÁMĚRNÍ PSYCHIČTÍ UPÍŘI, část kapitoly: Dům, kde bydlí upír. Tak, zde jsou popsány dost podobné postavy, které často v nočních hodinách obklopovaly postel nového majitele jedné nemovitosti. Později se dokonce začali objevovat i ve dne. A co horšího, z toho člověka jakoby vysávali veškerou sílu a energii. Patrně by zemřel pokud by se nevystěhoval. Vzhledem k Vašemu onemocnění, lékům atd. to jistě nebude Váš případ. Také z příběhu vyplývá, že se něco podobného už nikdy neopakovalo. Uvedl jsem to zde jen pro zajímavost.
rheia
cim to mohlo byt
19. 07. 2012 11:43

Díky za názory vám oběma. Horečka a léky se nejspíš na snu opravdu podílely, možná způsobily i pocit naléhavosti, závažnosti té scény.

To onemocnění pak mělo ještě dohru: pár týdnů po uzdravení se mi stávalo, že jsem se přistihla, jak sedím a koukám do neurčita a vůbec nevím, jak dlouho. Také jsem na čas zřejmě ztratila schopnost kreativity - schopnost pracovat s textem a stylizovat mi nikdy nedělala problém. Tehdy jsem ale myslela, že tu seminárku z literatury nedokážu napsat, jen opisovat věty. Byl to strašný pocit bezmoci.

Možná to byla únava, možná něco s hlavou, každopádně jsem se časem otřepala a jsem moc ráda, že ani při horších onemocněních jsem podobnou otupělost už nezažila.
dave2012
david
19. 07. 2012 9:55

Zdravím, tyto bytosti jsou známe, nemají tvař, a forem mají mnoho. Viděla jsi jich v astrálu. Vždy to to jeví jakko polosen.

Nižsí astrál obývají hodně bytostí.
vladimír
komentář
19. 07. 2012 5:10

Mohla jste někam krátce nahlédnout, to nevylučuji. Jak ale sama uvádíte, tak to mohlo být způsobeno horečkou. Také to mohly mj. zavinit i ty léky na bolest hlavy.