Vaše příběhy

Setkání s UFO

Noční UFO - (komentáře)

majda
Nočné ufo.
21. 04. 2016 18:24

Ahojte.mne sa niečo podobné stalo minulý týždeň.Spala som a v noci som sa zobudila na silnú migrénu,čo sa u mňa nestáva.Išla som si pre lieky na bolenie hlavy a pozerám z balkóna von a nad panelákmi ufo ako ,,vyšité,,.Bolo ich veľa asi 20-25 a tiež leteli od severu.Chvíľu akoby postáli a potom zmizli ako para nad hrncom,doslova sa rozplinuli a ja som dostala panický strach.Známej sesternica robí psychologičku a ja som sa k nej objednala.Bola som včera u nej a to,čo mi povedala,si za klobúk nedám.Zhypnotizovala ma a po prebudení mi povedala,že vraj som bola unesená veľmi drastickým spôsobom.Vraj som jej veľa povedala ale to mi povie inokedy,lebo ešte teraz mi nie je dobre.Bojím sa.Neviete mi niekto poradiť kontakt na niekoho,kto má podobnú skúsenosť?
Mikix42578
Engai
27. 11. 2012 17:41

Ano, protože když člověk něco opravdu vidí, zváží všechny možnosti, je racionální a má nějáké zkušenosti, tak dokáže odlišit realitu od nesmyslu. Né vždy, ale v tomhle popsaném případě ano. A proto jsem napsal že "nevěřím" , ale "vím", protože věřit se musí (nebo může) jen tomu, o čem se člověk nemůže přesvědčit. Tohle ale bylo přesvědčivé tak, že opravdu "vím".
A taky jsem to napsal i z toho důvodu, že je mě v podstatě jedno, kdo si co myslí, poněvadž mě je jasné, že přesvědčovat o tom někoho je bláznovství.
Engai
Mikix 42578
26. 11. 2012 23:23

Me zaujalo,jak jste napsal'Ja Vim,neverim,Vim!Nebot ja VIM stejne jako Vy:)A Vim,ze je nas vice co Vi stejne:)
Ja jsem se osobne setkala z nekolika ukazy typu UFO,jako Vy stojim pevne nohama na zemi a jsem si vic nez jista ze umim rozlisit mezi pozemskym a nepozemskym letajicim predmetem.Jak uz jste ale psal,vetsinu lidi to nezajima a nebo nad tim mavnou rukou.Ja neverim:-)ale vim,ze my,co tohle vidime(a nejen vidime,pokud nepocitam prime kontakty),jsme nejakym zpusobem vyvoleni ci napojeni 'TO'videt ci byt kontaktovani
Mikix42578
Andre
23. 11. 2012 16:21

To můžeš, ale že by jsme na světlici koukali ve třech lidech 5 minut a ona pak přeletěla nad městem a vykazovala to, co je popsáno níže..........no, nevím.............. ale tvůj názor ti neberu. Jen doporučuji přečíst si to znovu.
Andre
Přikláním se k názoru
23. 11. 2012 5:37

Přemka Slavíka. A mimochodem, v roce 1992 už nebylo problém světlice sehnat.
Mikix42578
Viva
21. 11. 2012 15:57

Tohle přesně do písmene znám:-))
ViVa
Mikix42578
19. 11. 2012 21:26

Ano, máš pravdu, také jsem už nad tím mávla rukou. Ještě musím podotknout, že vesnice pod námi má opravdu jen pár čísel, v noci je absolutní tma. Děti měly nafukovací bazén hned vedle vchodu do chalupy; rozsvítila jsem si jen malé světlo nad vchodem. Jezdíme tam často, jsme tam o dovolené a o prázdninách, ale tohle se už nikdy neopakovalo. Mívala jsem pak připravený i foťák, abych to nafotila, ale bohužel...
Mikix42578
grebena
19. 11. 2012 19:32

Hmmmmm......no, nevím????? Tohle zní při nejmenším neuvěřitelně.
Mikix42578
ViVa
19. 11. 2012 19:17

Ahoj. Nemusíš mě vykat--to za prvé:-)
A za druhé jsem rád, že má někdo podobné pocity. Ono je to totiž potom už jen opravdu jen o pocitech, které ti zůstaly. Vidíš sama, že ty reakce od lidí - když jim to řekneš- jsou malé a jakoby přezíravé. Já jsem to bral ze začátku docela vážně a vadilo mě to, ale nyní už samozřejmě mávám rukou a je mi to šumák. Taky si uvědomuju, že se nikdo nepoprdí z toho, že jsem (podle jejich slov) něco, nebo spíše Bůh ví co viděl. My víme svoje!
Mikix42578
Přemek Slavík
19. 11. 2012 19:13

Ha ha......jasný, já to beru a znám tě z komentářů, které tady máš. Vím, že jsi recesista a oceňuji, že napíšeš jednu reakci, která je vtipná a relativně slušná a necháš to dál být. To opravdu beru.
Jinak ale, věř mi nebo ne, ale to, co je popsáno výše je fakt. Nedokážu ti to nijak, ale stalo se to a já ve své podstatě vlastně ani jiné reakce nečekám a nehodlám nikoho přesvědčovat o tom, aby mě věřil.
Tvé reakce mě ale baví a mám je rád. Tak truchu zlehčují někdy "střašidelné" příběhy a články, z nichž některé jsou asi fakt nesmysly:-)))
ViVa
ViVa
19. 11. 2012 17:25

Četla jsem Váš zážitek a úplně mě zamrazilo - zažila jsem něco hodně podobného, asi také před dvaceti roky. Máme chalupu na Šumavě na samotě na stráni, dost vysoko nad malou vesničkou.
Bylo to o prázdninách, v noci bylo horko, nemohla jsem spát. Kolem půl dvanácté jsem vyšla z chalupy a šla se osvěžit do bazénu na zahradě. Ležela jsem ve vodě a v tom se nad protější, asi 300 m vzdálenou strání, rozsvítilo jasné světlo. Stálo na obloze, pak dvakrát vystoupalo a zase kleslo za horizont. Honem jsem vylezla z vody a běžela vzbudit manžela. Když jsme znovu vyběhli ven, světlo náhle nabralo na rychlosti a neslyšně zmizelo za kopci. Také jsem to ohlásila ufologům, přišli za mnou a říkali, že měli několik nahlášených pozorování a tím to skončilo. Nevím, co si mám myslet, bylo to opravdu velmi zvláštní a dodnes jsme nepřišli na to, co to mohlo být...
grebena
aloha
19. 11. 2012 15:30

Tak co si myslíte o tomhle bando? :)
http://www.matrix-2012.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=731:vymnny-program-zeta-reticuli&catid=58:ufo&Itemid=82
Bigbiz
grebena
18. 11. 2012 23:08

Nápodobně. Abych pravdu řekl, tak jsem od Přemka čekal trošku jiný komentář a tohle mě stejně, jako tebe dost překvapilo. A taky by mě zajímalo, jakého to bylo původu, ale myslím, že mimozemského. Ale kdo ví.
grebena
Přemek Slavík
18. 11. 2012 22:43

Wow...ted si mě teda odrovnal...jak to všechno víš? Jinak příběhu věřím...jen pořád tak nějak přemýšlím nakolik ty objekty jsou mimozemské a nakolik pozemské...
Přemek Slavík
Informace
18. 11. 2012 21:48

Aby Vás to již dále netrápilo, povím Vám, co jste viděl. Jedná se o průzkumný modul rasy z hvězdného systému Zeta Reticuli. V jejich jazyce se tomu modulu říká Ry Ting, ale to není podstatné. Uvnitř nikdo nebyl, jde o automat. Radioaktivita rovněž nehrozí. To světlo nebylo z rozžhavení, oni cestují mimodimenzionálně, ale mělo za cíl vás všechny přilákat, což se povedlo. Byli jste vyhodnoceni jako naprosto nezajímaví, proto vás to nechalo být.