Vaše příběhy

Sny a realita

Uštkl mě chřestýš - (komentáře)

Přemek Slavík
Výklad tohoto snu
10. 01. 2013 23:34

je jednoduchý - probouzí se ve vás síla kundalini, symbolizovaná právě tím hadem. Postupuje podél páteře a až dosáhne korunní čakry, otevře se vám třetí oko jako ohnivý květ lotosu a budete schopna vnímat jemnohmotné bytosti z jiných dimenzí, jež jsou ztělesněním nejvyššího duchovního růstu. Doufám, že tohle jste chtěla slyšet. Není zač.
iveta
v podstatě
8. 01. 2013 21:45

si myslím, že had ukazuje směr kudy se máš ubírat,bohužel si ho nenechala dokončit svou přirozenou práci.Je to škoda neboť by ti ukázal ten správný směr....vydím to tak že budeš opět stagnovat,stát na místě a přesně veprostřed toho rozcestí.Tvoje dcera ti ten směr trošku přiblížila tím že ve snu neměla absolutní obavu ale cítila klid v duši.
Je to můj osobní názor,ovšem myslím si že podobný sen z hadem se bude opakovat do té doby než ho tu práci necháš v klidu dokončit. :-)
Jelitko
podle me
8. 01. 2013 21:21

videt hada ve snu znamena vzdy fales a negativni veci v blizkem case.Muze jit i o nemoc,a to ze te precejenom ustkl znamena ze to zasahuje primo tebe.A protoze jsi ho znicila,tak to nebude tak strasne a proste to projdes bez vazneho nasledku.Dcera ti v tom asi taky pomuze.
Zbyněk P.
Pro Monis
8. 01. 2013 20:34

Zdravím Vás kolegyňko Monis. Dovolte mi, abych i já směl přiložit polénko do Vámi rozdělaného ohně. A tak, jako obvykle, tak i nyní upozorňuji na to, že to, co si Vám dovolím napsat, že jest pouze mé subjektivní nahlížení, které třeba ani nebude odpovídat realitě Vašeho názoru a pojímání, případně skutečnosti.
Každý, kdo napsal přede mnou nějaký názor, může míti pravdu. Ale bohužel, já to dnes vnímám poněkud jinak. Nevím proč, ale stále a stále s větší a větší intenzitou mi probleskují v hlavě myšlenky a úvahy v tom směru, že se tentokráte budeme pohybovat ve Vaší rodině. Proto mi, prosím, promiňte mou následující otázku: „ Je u Vás doma (mám na mysli Vás a Vašeho manžela) vše v pořádku? Nechystá se, či neprobíhá, náhodou tzv. „ticho před bouří“, nebo nějaká kolise po stránce …………třeba důvěry, či sexu? (Prosím, na toto mi neodpovídejte, neb je to z mé strany pouze upozornění, neboť se jedná o Vaše důvěrné soukromí). Vše by tomu ze snu nasvědčovalo. Určitá varování z jedné stránky již asi probíhají − chřestění ocasu toho hada. Pro mne z toho vyplývá to, že jako by Váš manžel začal prohledávat Vaši kabelku (tedy Vaše soukromí) ve snaze jakoby najít předmět doličný. A to, že se bráníte, tak jasně ukazuje, že budete míti poraněné ruce.
I ten fakt, že Vaše dcera jest poněkud klidna a nepanikaří, ukazuje a potvrzuje mou domněnku, že ví, že musí býti doma při Vás. Důsledkem této nedůvěry a podezření Vás z něčeho, co neděláte, Vás naštvalo a poněkud se Vám zkazila-otrávila krev oním jedem té nedůvěry, a stále to otrávení sílí. Proto opět hledáte podporu a oporu od někoho, kdo Vás chápe a tzv. „pofouká Vám bolístku!“
Ještě jednou upozorňuji na to, že to je pouze můj subjektivní názor, který nemusí býti ani pravdivý.
Přeji hezký den. Zbyněk P.
Monis
Monis
8. 01. 2013 19:35

Tak z hada jsme fakt měla neutrální pocit, nevybavuju si, že bych ho nějak zvlášť řešila, jen vím, že se mu nechtělo pod vodu,dalo mi práci ho utopit :)
A s tím kdo jsem a kam kráčím....zrovna to řeším, takže na tom třeba něco bude ...
Sylvia
:-)
8. 01. 2013 17:15

No ja myslim, ze je jedno, cim had v skutocnosti je a co predstavuje. Dolezite je, co had predstavuje pre toho konkretneho cloveka. Niektore kultury hada povazuju za velmi mudreho az prehnaneho tvora, niekde nebezpecneho a vseobecne sa ludia hada ako zvierata boja. Nic sa vo sne neobjavi v rozpore s tvojim podvedomim. Ked tam budes mat zakodovane, ze had je zly a falosny a budes mat takuto predstavu, ze toto had predstavuje, tak to naozaj moze byt nieco, co Ta stretne, dokonca sa Ta dotkne a Tebe to ovplyvni mysel, ale ze si ho utopila, by mohlo byt, ze sa s tym vysporiadas po svojom, niekde to zazenies hlboko vnutri na nejaky cas, lenze to uplne nevymizne, pomoze Ti s tym niekto skusenejsi (to je lekar zo sna), kto vie jak na to a zbavi Ta toho. Dieta v tom sne moze byt, ze had Ta postipe vdaka niekomu z minulosti, koho dobre poznas.
Dana P.
Monis
8. 01. 2013 14:02

ve snáři, který mám já stojí, že (shodně s daiterrem) být uštknutý hadem znamená, že "hrozí nechutné pomluvy"... A zabití hada ve snu znamená, že "málo dbáš o své zdraví, což se záhy vymstí".
Tak co, už jsi z toho chytřejší? :o)
iveta
přidám
8. 01. 2013 12:45

také můj amatérský výklad...škoda ,že jsi toho hada nenechala pracovat a bránila si se,chtěl tě upozornit na to kdo jsi a kam se tvoje cesta bude ubírat.
Tvůj pocit s toho hada musel být neutrální,jak tak odhaduji.

daiterr
Monis,
8. 01. 2013 10:38

had ve snu také znamená nějaké pomluvy okolí, různé drobné nepříjemnosti a také i přetvářku okolí. Zkrátka takzvaně něco "na peklo".. Zdá se, že podle snu se tě nějaké ty klevety i dotknou (jed v žilách), avšak nebude to moc na dlouho, rychle se z toho dostaneš. Možná tě naštve někdo, o kom by sis to nepomyslela a nebo nějaká drobná nepříjemnost v tvém okolí tě na chvilku nasere. Jinak by to nemělo být nic dramatického.
Tolik můj ryze amatérský a neumělý výklad.
Monis
SEN
7. 01. 2013 19:43

Pomůžete mi prosím rozluštit můj sen? Díky..