Vaše příběhy

Výklady snů

Sen o ovcích - (komentáře)

Zbyněk P.
Pro Jitrzer-a
13. 03. 2014 18:41

Milý kolegáčku Jitrzare! Zvláštní sny máte! Člověk by měl i chuť říci, že ač tématicky rozdílné ty sny jsou, tak přesto jednu základu že mají, a tou je přiblížit se pánubohu. Nicméně, v obou Vašich snech (zatím) se jasně naznačuje určitá lidská zvědavost, a snad i určitá důvěřivost v lidi, která Vás bohužel dosti často přivádí do zbytečných komplikací a potíží.
A právě v tomto snu Vás lidská zvědavost (ale snad i maličká nedůvěra v to, v co věříte, či určitá "pýcha" či troufalost) Vás dostává do osudové situace, z niž není cesta zpět, a která jest nad Vaše zatímní síly!!! )(To je to odtržení od původního stáda). Ve své touze či ve své určité troufalosti chcete komunikovat s ostatními lidmi, ale poněkud jste opomenul fakt ten, že jste zcela někdo jiným, než-li to mnohohlavé druhé stádo mající technické výdobytky.....A bohužel Vás berou (a to jak osobu, tak i Vaši mluvu) za určitého exota, kterého je třeba si vyfotit!!!! Bohužel, tato situace jest nad Vaše zatímní síly. Nakonec zjišťujete, že je obrovský propastný rozdíl v uvažování a myšlení mezi Vámi a tím druhým stádem, které jest velmi početné. Toto je znázorněno právě tím symbolem :"ovce v hluboké jámě"! A pochopitelně že i ten člověk, který ty ovce zachrání, tak to jste opětně Vy sám!!!
Jak sám vidíte, ač ten sen není špatný, tak Vás opětně přivádí k tomu závěru, že jest zapotřebí důvěřovat jen sama sobě, jinak že opětně narazí na nepochopení a výsměch!! Ještě na závěr jest zapotřebí sdělit, že toto jest pouze můj subjektivní názor, který nikomu nevnucuji. Pěkný den. Zbyněk P.
Jelitko
....
13. 03. 2014 17:27

myslim,ze sen o ovcich,kozach...nevesti nic dobreho.Nejsem odbornik ale nejake nebezpeci v tom vidim,aspon pro ty dva odtrzene od stada...