Vaše příběhy

Výklady snů

Sen o duchovi - (komentáře)

MonikaL
Zbyňku
5. 05. 2014 20:40

Krásný večer, v některých věcech jste se ve Vašem výkladu mýlil a v některých až překvapivě (na značně omezené množství informací)trefil.
S rodiči nežiji již roky v 15 jsem odešla na intr, pak do ciziny, a po svém návratu do CZ žiji cca 250km od nich, takže pod jejich ochrannými křídly nejsem, bude to v něčem jiném. Možná, jak jste zmínil později, to mohlo mít souvislost s mým zdravím, možná s jejich strachem, že bych mohla někdy chctít podstoupit další IVF, když jsem při tom posledním o chloupek unikla smrti....nevím.
Já skutečně jsem miláčkem mého otce, jsem mu skutečně povahově velice podobná..máme stejné uvažování a otec špatně nese to, že jsem se rozhodla žít tak daleko od rodiny....jsem zvědavá, co se z tohoto snu nakonec "vyvrbí" :) ML
Zbyněk P.
Zdravím Tě Moniko L.
2. 05. 2014 14:38

Velmi zajímavý sen! Ještě, než-li se rozjedu ve vlastní analýze, tak je zapotřebí upozornit, že je to můj subjektivní náhled, který může býti odlišným od reality. Nicméně, takto to vnímám, a proto si Vám dovolím předložit onu mou analýzu, i když informací jest nepatrně. Takže:
První část snu (resp. druhý odstavec) ukazuje, že doposud jste žila v určitém pohodlí pod ochrannými křídly svých rodičů, kteří Vás velice milují a mají o Vás veliký strach. Ovšem v poslední době Vás trápí situace, kdy se Vám "otevírají oči" tím, že získáváte přehršle důležitých a zajímavých informací, nebo-li, že se Vám zvedají žaluzie, protože někdo či něco chce, aby jste poznala určitou pravdu, kterou jste doposud nebrala vůbec na vědomí, neboť Vás ochraňovali Vaši rodičové. V prvopočátku máte snahu to řešit svou vlastní silou a vůlí, což se časem ukáže, že jest nedostatečné.... Proto se rozhodnete požádat rodinu o pomoc, a ta, při Vaši žádosti či prosbě o pomoc se úplně zděsí toho, co činíte! Nebo-li, ta Vaše žádost o pomoc mohlo představovat to, že se chcete po získání určitých znalostí o sobě samé do něčeho pustit, či někoho či sebe zachránit.....proto ten šílený děs v očích ostatních! Ty informace, které jste získala, tak pocházely právě z toho sešitu se vzkazy - mohu se domnívat, že to byl sešitek s lékařskými zprávami.
Vzhledem k tomu, že se čas krátí, tak proto jste byla uzavřena do malé místnosti, ze které nebylo úniku. To, že tam byl i Váš otec, není náhodou, neboť Vy sama jste jeho "miláčkem", a dalo by se i říci, že máte po něm velice mnoho jak v chování, tak i v uvažování, nebo-li, člověk má chuť i napsat, že se díváte na svět jeho očima a mozkem. I toto znázorňuje to, že jste se nemohla doatat z té malé místnosti ven. A toto ještě utvrzuje ten fakt, že se jedná ryze jen a jen o Vás samotné, tedy hlavně o Vašem tělu. V tom baráku, ze kterého jste se koukala na moře (to moře rovněž není náhodně vybráno - snění, snivé představy, snivé plány o budoucnosti, volnost, aj. podobné), tak to jste Vy sama, a ve spodních pasážích jsou kovová vrata, za nimiž se konají nezákonné pokusy - to může představovat Vaše pokusy s drogami, i když víte, že jest to pro Vás Tabu!!!!Proto ta kovová vrata! A závěr? Svépomocí to zvládnete, ale bude to minutu před 12,00 hod.
Vážená Moniko L. nebylo by marné, kdyby jsi mi časem napsala, zda-li jsem trefil hřebíček na na hlavičku, či na nožičku.... Pěkný den. Zbyněk P.
Garfi
Ahoj,
2. 05. 2014 11:57

myslím, že hlubší význam má. Nejen, že může předpovídat něco v budoucnu, ale ve snu tě mohl oslovit duch toho kluka rovněž. Myslím, že si zase budeš muset počkat, co přinesou příští dny či měsíce...