Vaše příběhy

Výklady snů

Sen o operaci srdce - (komentáře)

Kybernaut
Nič iné ma nenapadlo.
16. 06. 2014 2:16

Ja som len srandoval, nemyslel som to vážne. :-)
MonikaL
Zbynku tentokrat ne
13. 06. 2014 18:13

Zbynku tentokrat jste se trefil mozna metaforicky. Mensi krizi mozna prozivam, ale v praci. Doma je zaplat Buh vse v poradku, od manzela odchazet nikam nehodlam, ani za sebelepsim kamaradem. Vazim si ho. Stve me spis ta prace. Ale nejsem clovek, ktery by si to bral osobne a nedej Boze kvuli praci plakal :)

Pro Kybernaut - nevidela jsem nikdy nas kultovni serial nemocnice na kraji mesta, spis to bude nejaka smotanina osobniho zazitku, byla jsem jiz cca 6x operovana nechci to ani pocitat presne, nerada se vracim do minulosti.
Tolik k realite. Pekny vecer M.
Kybernaut
Jedna časť seriálu.
13. 06. 2014 17:12

Asi sa ti snívala jedna časť zo seriálu "Nemocnice na kraji města" (http://www.youtube.com/watch?v=Wiw6s16XS2A). Tam sa tak veselo zvykli baviť pred vážnou operáciou srdca, aby tým zamaskovali strach.
Zbyněk P.
Pro MonikuL.
13. 06. 2014 16:35

Kolegyňko, Vámi v rychlosti a ve zkratce nastíněný sen (viz Váš vstup:11.36) může a pravděpodobně že i ano, že bude souviset s tímto prvním Vašim snem. V tom novém snu hovoříte o dvou velkých taškách plných obrovských perel - tedy obrovské slzy, a stěhování se asi domů........... Mohly by nastat i určité nesrovnalosti s oním mužem, od kterého odcházíte............Pěkný den. Zbyněk P.
Zbyněk P.
Pro MonikuL.
13. 06. 2014 15:30

KOlegyňko MonikoL., Váš sen jest krásný a jemný, a jen na Vás samotné bude , jak si jej vychutnáte!! Promiňte mi mou troufalost, ale jsem přesvědčen o tom, že jste se asi nešťastně zamilovala (otevřený hrudník bez krve, srdce vytahujete ven a po chvíli jej zase vracíte na místo, aby se hrudník znovu uzavřel, a vše se vrátilo do normálu)do Vašeho kamaráda (či známého), který vystupuje jako vůdčí osoba nějaké skupiny (to oblečení a ta obuv). Ovšem mám za to, že ON to zřejmě asi tak nechtěl, a rád by z toho vztahu chtěl asi vycouvat (proto ta operace, a hlavně mytí si rukou pod vodou).
Ale musím také na rovinu říci, že se mi sem plete jeden moment, mající dvě možné vysvětlení:
a) jako by jste spíše upřednostňovala děvčata, resp. měla pro ně slabost
b) ten dárek je zřejmě od děvčete, která dříve s tím dotyčným chodila, a ráda by jej zase chtěla si přivlastnit
No, a jako obvykle, až bude po všem, tak Ti přijede pomoci Váš bratr....
Vězte milá kolegyňko, že ač se ten sen zdá býti takovým smutnějším, tak přesto buďte ráda, že vyhrajete vždy sama jednak sama nad sebou, ale také nad ostatními nepřejícnými lidmi, či osudem...
A ještě jedna věc, berte to prosím tak, že to tak vnímám, tudíž že je to pouze můj subjektivní náhled, který nemusí odpovídat skutečné realitě. Prosím, až se něco nějak vymrví, dejte mi prosím vědět, abych věděl, jestli nestřílím pánubohu do jeho čistých oken. Děkuji a přeji hezký den. Zbyněk P.iveta
tak
13. 06. 2014 13:02

mě napadá v souvislosti s těmi perlami a prodejem...neprožíváš nějakou životní krizi?
iveta
tak třeba
13. 06. 2014 12:59

to věštecký sen bude ale nenajdeš perly ale peníze. :-)
MonikaL
:)
13. 06. 2014 11:36

No, pokud to neznamena zadnou pohromu, tak super.

A na dnesek se mi zase zdalo, ze jsem s nejakym panem nasla prave perly. Byly obrovske a bylo jich tolik, ze jsme naplnili 2 velke sportovni tasky. :) Perly jsme na tajno propasovali k nam do republiky a chteli je prodat. Bylo jich za 43.000 Eur :D I takovy detaily si pamatuju. Skoda jen, ze to nebyl vestecky sen.
Krasny den! M.
iveta
měla
13. 06. 2014 7:38

jsi srdce na dlaňi a víš co to znamená že?? :-)
iveta
krásný sen
13. 06. 2014 6:32

je pozitivní,tak se tím netrap.