Vaše příběhy

Vnímavá zvířata

Jessie a duch - (komentáře)

Dana P.
Engai
30. 11. 2014 19:07

to byla vymítačka duchů :o)
Engai
:)
30. 11. 2014 17:08

ja jsem tohle zažila u naší kočky,jedno odpoledne když jsme objedvali,si sedla před zeď a upřeně hleděla do rohu,se zvedlou hlavou,pak se naježila a začala vrčet!vydávala šílené zvuky a byla fakt agresivní,pak začala jakoby ůtočit na 'něco' v prostoru.trvalo to asi 5-10 minut,byla ůplně šílená,nikdo z nás nechápal.Tohle se opakovalo asi 2 týdny na to-úplně stejné místo.prvni hleděla,nereagovala na nase volalní,pak se naježila a začala zase ůtočit na to 'něco'.
Od té doby se to už neopakovalo
Jelitko
ahoj
30. 11. 2014 9:29

taky jsem neco podobnyho zazila se svoji fenou nem.ovcaka...ta zase stekala z verandy prez sit ve dverich co vedou do kuchyne a ja byla ve vnitr a ona stekala na neco co jsem nevidela...pustila jsem ji dovnitr a ona stekala v roku a hledela jakoby na strop,dost me to vylekalo,tak jsem aji s ni sla ven...pak byl klid.
Myslim,ze psi citi duse lidi a chovaji se knim akoby to byl proste cizi clovek,ktery vtrhne k nam domu...
Sylvia
Presne
29. 11. 2014 16:06

takto sa choval kamaratkin pes. Zacal z nicoho nic vrcat, az sa ho bala, ze ju pokuse a bol hrozne agresivny. Po chvili ho to preslo. Za pol hodinu jej telefonovali z nemocnice, ze zomrel pred pol hodinou jej byvaly manzel, s ktorym bola ale stale v kontakte a sdielali spolu aj chatu. Potom ked uz bol ku koncu chory, tak sa o neho dost starala. Myslim, ze zvierata mozu citi zavan smrti niekoho blízkeho, pretoze inak ten pes mal tohto chlapa rad, a aj vnimaju bytosti v jemnohmotnej podobe, pritomnost jejich vedomia, mozno su psi agresivni preto, ze odhanaju tieto entity tam, kam maju, nejaky sposob komunikacie hlavne pre tych, ktori si neuvedomuju, ze su po smrti.