Vaše příběhy

Něčí přítomnost

Hlas - (komentáře)

missi
Hlas..
8. 10. 2017 18:15

Smutna31.31 ..byl to hlas zeny, nebo muze. Byl to hlas znamy, nebo uplne cizi? S tema ,,andelama straznyma,, je to zvlastni. Nejak si nevybavuji, ze by ho nekdo videl.Vetsinou se jedna o hlas. Nekdy je to hlas, ktery slysime v hlave, jindy to jen vnimame jako varovani, a nekdy je to naprosto realne. Jakoby mluvil nekdo za nama.
Sam jsem ten vnitrni hlas zaznamenal mnohokrat. Dost casto mi to zachranilo da se rict i zivot. Ale nekdy i kdyz jsem to varovani vnimal, jednal jsem rychleji, nez bylo zahodno. Takove to, ze vite, ze to nemate delat, vnimate, ze vas pred danou cinnosti cosi varuje, ale stejne to udelate. Ne, ze byste nechteli ten hlas poslechnout, ale ono se to deje vsechno strasne rychle. Mozna, ze to varovani v tu chvilu prijde jen o zlomek vteriny drive, nebo se ti deje snad i soucasne a my proste nestihnem reagovat. Az pak nam dojde, ze nas neco, nekdo varoval.
Tezko rict co, nebo kdo to je. Pravdou ale zustava, ze se vyplati ten ,,hlas,, poslechnout.
Kybernaut
Intuícia? To asi nie.
8. 10. 2017 1:39

Nezdá sa mi, že by to v tomto prípade mali byť prejavy intuície. Intuícia má subjektívny charakter, vychádza z nás a vieme, že ten vnútorný hlas, ten vnútorný radca, je naše tušenie, že je to niečo naše a od nás ale Smutna31.31 ten hlas popísala ako niečo objektívne, čo bolo mimo jej osoby, nepočula žiadny svoj vlastný vnútorný hlas ale za sebou počula ten hlas niekoho úplne iného. Pravdepodobne to bol niekto iný. Možno to bol práve ten anjel strážny alebo nejaká iná dobrá bytosť, ktorá má skutočne a správne rada deti a nie ako ten pán, ktorý ju z auta oslovil. To, že ten pán "ještě dvakrát kolem projel", jasne prezrádza, že nemal dobré a úprimné úmysly.
Růžena
anděl stážce, autopilot,
7. 10. 2017 19:40

intujice, to všechno nás chrání, ani o tom nevíme. Podle toho, čemu věříte, si vyberte. Někomu pomůže tušení, jiný má sen,ale je to jakási síla,která nám pomáhá.Vůbec se nedoporučuje neznámý hlas neposlouchat.
Garfi
Anděl
6. 10. 2017 21:51

strážný.. :-)