Vaše příběhy

Něčí přítomnost

Anděl - (komentáře)

demon hopskulka
Ahoj
19. 12. 2017 17:28

Prej má rád Archanděl Michael,když se zajímáme o lekarstvi a bylinky..
=Jitka=
lidi
12. 10. 2017 15:18

me jednou prekvapila nase pani sousedka,ktera porat rika ze je ateista,ale v lete me prekvapila,ze veri podle sveho a ze neveri tem co jsou nabozensky zalozeni a denne se modli,tedy patri do nejake viry.Takze aji ona je vlastne verici,i kdyz podle sveho...zejo.
Je to stara pani doktorka a doktori vetsinou neveri.Ale je divne,ze denne vidi jak lidem unika z tela duse a porat jim to nic nerika...
Energi
yes příteli
10. 10. 2017 22:40

ha!...to je docela zapeklitá situace...rozebírám tu druhou větu co si napsal ze všech uhlů a napadá mě jediné.
Jak může nevěřící věřit tomu,že ničemu nevěří??... když je nevěřící??:-))
missi
Tak
10. 10. 2017 20:53

Myslel jsem verici v registrovanych cirkvich. Jinak jo, i ten co neveri, tak veri tomu, ze nicemu neveri.
Energi
missí
10. 10. 2017 20:37

ale všichni jsme nějakým způsobem věřící...není to jen o náboženství jako takovém.
Já třeba věřím stoprocentně ve své schopnosti...takže jsem taky věřící.
Jinak nemohu za to že ti to Bigbiz nedošlo,píšeš věc správně ale nedochází ti následek,nepřemýšlíš o tom dál.Právěže něco velmi podstatného v tom je.
Bigbiz
Do diskuse
10. 10. 2017 17:38

Ta paní se jmenuje Doreen Virtue a je to možné. Kolikrát nám skrze vůni dávají svoji přítromnost i naši zesnulí blízcí.

Iveto, feromony jsou látky, které jsou obsaženy v těle každého živočicha. Jedná se o specifickou vůni, kterou se lákají živočichové i lidé opačného pohlaví. Nic jiného v tom fakt není.
missi
Verici
10. 10. 2017 17:06

Ti to maji stejne lepsi. Citi ruze a .... Prdho, to svata matka nam dava vedet, ze je. Hotovo dvacet, konec zahady.
A co vune heřmánku? To je co zac? Setkavam se s ni casto na tom samem miste. Je to rusna krizovatka, nema se to od kama vzit. He ?
missi
Noo
10. 10. 2017 17:02

Nevim, jestli bych to nazyval u kvetiny vedomim. Jako vic se mi libi predstava, ze skrze ne neco, nekdo promlouva..vily, chces-li ;-)
Energi
no když půjdu do důsledku
10. 10. 2017 15:50

missí,tak samotná rostlina má též vlastní vědomí.Ale ty si nejspíš myslel ty osoby a bytosti...které se jimy symbolicky na obrazech obklopují.Ano i ty můžou být osvícení,jako každý z nás..bez vyjímky.Stačí "uzrát" k tomu osvícení.
missi
Noo
10. 10. 2017 10:53

To ze symbolizuji, neznamena, ze jimi jsou..
Energi
missí
10. 10. 2017 9:05

všechno má svůj význam...ty růže jsou tam proto,protože symbolizují například tajemství nebo osvícení.Květ života,věčnost...prostě ovládnutí božského principu.
missi
Kybernaut
9. 10. 2017 21:31

Na tech obrazech, nemohou tam byt ty ruze jen proto, ze proste vypadaji hezky?
missi
Noo
9. 10. 2017 21:29

Delej jak chces..
Vehement
Missi
9. 10. 2017 21:22

Ale no ták,já tě mám rád ikdyž tě neznám :-) A jak jsem řekl,nikomu se neposmívám,ani tě nemám za nic míň.
missi
Jo
9. 10. 2017 21:13

Mam tam chybu. To mas pravdu..nerikam, ze je mi to jedno, to neni, a z Tveho smichu si fakt nic nedelam. Neznam te. Nezajimas me..
Vehement
Missi
9. 10. 2017 21:04

Bodejť bys věděl,když máš ý ve slově nevým :-)
:-) :-) :-) Ale nic si z toho smíchu nedělej,já se nikomu neposmívám.
missi
Kybernaut
9. 10. 2017 20:24

Ne..nevym
A jestli mas tohle vsechno v hlave, tak smekam.
Ja jdu svoji cestou.
Energi
každá
9. 10. 2017 19:37

vůně jsou data zapsaná nesmazatelně do genomu...takže není se čemu divit že občas cítíme vůně jejichž zdroj není k nalezení.Není to nic nadpřirozeného..je to jen o tom,že vše je obsaženo v prostoru,prostorech a nemá to vliv na minulost,přítomnost ,budoucnost...neboť všechno se přirozeně prolíná....vše komunikuje.Vůně je feromon ze kterého jednoho dne přečteme i konkrétní informace...například jak se dotyčný jmenoval,nebo jakou měl zrovna náladu.No a jelikož toto někteří z nás vědomě a někteří nevědomě umí...tak se pak nedivte proč tomu tak je....prostě se napojíte na informaci která pluje prostorem a dá se pochopitelně vědomě ale i právě nevědomě přitáhnout neboť myšlenky tvoří život jak tady tak i tam.Na co myslíme to si přitáhneme,na co myslí bytosti z jiných světů,to si přitáhnou....informace jsou jako magnet který se dá ovládat pouhou myšlenkou.
Kybernaut
Ty máš prečo niečo rád?
9. 10. 2017 18:50

Ježišova a zároveň aj naša spoločná mama z neba, má predsa veľmi rada ruže. To si nevedel, missi? To sú jej obľúbené kvety, tie má najradšej. Prečo máš ty niečo najradšej, čo iný nie? Veď aj keď sa Panna Mária zjavuje, tak dosť často sú okolo nej alebo pri nej aj ruže. Tak napríklad v skalnom výklenku nad jaskyňou v Lurdoch vo Francúzsku, mala žlté ruže na bosých nohách. Alebo takzvanú "Tajuplnú (mystickú) ružu" (Rosa Mystica) z Talianskeho Montichiari nepoznáš? Už len samotný názov hovorí sám za seba. Tu má tri ruže priamo na hrudi: http://www.catholictradition.org/Mary/mystica.jpg. Skoro všade sa to okolo nej len tak hemží ružami. Pozri si aj sväté obrázky, že ako často sú aj na tých obrázkoch tieto kvety okolo nej. ... Oskar Ernst Bernhardt, známejší ako Abd-ru-shin informuje (možno aj pravdivo, to neviem), že tam hore "v nebi" existujú také, ako keby celé krajiny, ako lietajú v priestore. Zvyčajne vyzerajú ako lietajúci kopec, na ktorom je nejaká stavba, niečo ako hrad zámok, a okolo neho je kus krajiny. V rozprávkach a v tématike fantasy zvyknú byť také lietajúce krajiny, že hore na kopci je hrad alebo nejaký zámok a nejaká krajina okolo. Vyzerá to ako kus vytrhnutej krajiny z našej planéty, že zo spodku visí aj zemina, a aj voda padá dole na okrajoch. Asi takto nejako by mali vyzerať, tu sú ukážky: https://www.google.sk/search?hl=sk&biw=1152&bih=582&tbs=isz%3Al&tbm=isch&sa=1&q=fantasy+flying+island&oq=fantasy+flying+island&gs_l=psy-ab.3..0i8i30k1.251240.252190.0.253378.5.5.0.0.0.0.292.292.2-1.1.0....0...1.1.64.psy-ab..4.1.291....0.1qZPi4TlSx4#imgrc=_. A sú vraj aj tak tématicky ladené, že tie lietajúce časti nie len pozemskej krajiny, vyzerajú ako čast niečoho konkrétneho, napríklad tam lieta takzvaný "labutí ostrov", na ktorom žijú labute. Je tam samozrejme, že aj to preslávené "labutie jazero", možno práve to, na ktoré myslel aj Čajkovský. A v nebi, podľa tvrdení Abd-ru-shin-a, vraj lietajú aj kvetinové ostrovy, že napríklad "ostrov ľalii" a tak podobne. Je ich tam veľa, podľa rozličných druhov kvetov. Každý si tam môže nájsť ten svoj ostrov, nie len kvetín ale aj všeličoho iného. Tie kvetinové ostrovy vraj prenikavo voňajú tými kvetmi, ktoré tam sú. A ktokoľvek sa tam nachádza, sa tá prenikavá vôňa kvetín ako keby "nalepí" na dotyčnú bytosť, že aj tá dotyčná bytosť tou vôňou nasiakne a začne od tej vône voňať aj ona. ... A samozrejme, že sa tam nachádza aj "ostrov ruží". Ak je to pravda (čo nevyzerá tak "od veci"), tak je pravdepodobné aj to, že tento ostrov ruží, tam v nebi, dosť často s obľubou navštevuje aj naša duchovná matka Mária a preto tak pekne od tých ruží vonia aj ona, že je tými krásnymi ružami doslova ako keby nasýtená. Ja si to takto teoreticky vysvetľujem.
Růžena
Růže je růže je růže...
8. 10. 2017 19:11

ale teď trochu vážně.Já jsem svého času cítila vůni, kterou používala moje mamka(už dávno nežije)a vůbec bylo záhadou, kde by se u mě doma vzala, když já mám jiné mýdlo, jiný spray, všechno jiné. Tu vůni cítili i jiní, byla taky docela intenzivní.
missi
Jen
8. 10. 2017 18:29

Proc jsou to ruze? Jako jo, ruze jsou krasne, mam je rad hezky se foti a i hezky voni. Ale proc zrovna ony? Jen tak premyslim. Ja casto citim vuni heřmánku. Heřmánek mam spojeny s jednou moc fajn osobou a pokazde si na ni vzpomenu, kdyz tu vuni citim. Nevim, kde se ta vune bere. Mozna se mi tim pripomina. Tak se pak ozvu.
Kybernaut
Vône.
8. 10. 2017 2:21

Dvakrát sa nám stalo, že sme sa s priateľkou rozprávali o našej duchovnej mame a začali sme cítiť vôňu ruží a ja som hneď vedel, že to bola ona. Tak podobne aj záblesky na nezamračenej oblohe (že to akože vôbec nevyzerá na búrku) zvykne robiť, aby dala vedieť o svojej prítomnosti.