Vaše příběhy

Teorie a myšlenky

Hledání - (komentáře)

Tom82
...
22. 06. 2020 19:29

Zdravím všechny přítomné.
Předně opět děkuji za Vaše zprávy.
Nejprve bych rád reagoval na zmínku o léčení. S tím co píše Missi , totiž naprosto souhlasím.
Minule jsem pouze odepisoval na dotaz , ohledně svých dovedností. V tu chvíli jsem nepokládal za důležité dodat , že se tomu již několik let nevěnuji , a to především proto , že taktéž věřím , vše se děje z nějakého důvodu , a nikdy jsem si nebyl zcela jist , zda je v tomto důvodu započítána i má případná pomoc či ne , tudíž se ze mne nakonec stal především pozorovatel , což je mnohdy opravdu velice těžké.
Nyní k těm dotazům...ohledně mého sluchu , uvedu tento příklad , kdysi při jednom rodinném setkání , jedna z neteří přišla s tím , že si na nás chce něco vyzkoušet , museli jsme se k ní otočit zády , a ona ze svého mobilu postupně pouštěla různé zvuky , na které jsme měli reagovat zvednutím ruky při jejich počátku a konci. Nejprve byli slyšet různé klasické tiché zvuky , no někteří přítomní neslyšeli ani tyto. Následně pouštěla různé frekvence na nižší úrovni , jenž slyší pouze různí živočichové. Tyto zvuky jsem slyšel již pouze já. A nakonec pouštěla frekvence , které lze zaznamenat již pouze různými speciálními přístroji , leč i tyto frekvence jsem slyšel.
Naštěstí se však od toho dokážu oprostit.
Co se týče zraku , když se velmi soustředím , tak dokážu spatřit různé elektrické vlnění , mobilní , internetové , satelitní , družicové , či podobné...řekněme umělé , jelikož mají zcela jiný způsob přenosu , než-li například energie z osob , živočichů , rostlin , půdy , atmosféry...a zcela unikátní je energie z jiných planet , slunce , či jiných částí galaxie mléčné dráhy.
Jak však říkám , na tohle se musím značně soustředit , tudíž mne to nikterak neobtěžuje v běžném životě , ba naopak , je to takové občasné příjemné zpestření života. Jinak ještě bych mohl zmínit , že při meditaci , se dokážu propojit z jinými osobami , avšak nikterak to neovládám , spíše to vypadá , že si mne sami nějak přitáhnou , a žel bohu , většinou jsou to osoby , jenž velmi trpí , a ve svém nitru prosí o pomoc.
A tím , že vím , čeho všeho jsou někteří lidé schopni ,
nedokážu nějak přijmout tvrzení , že všichni jsme součástí jedné energie , jednoho celku.
Garfi
Ahoj Tome,
17. 06. 2020 23:08

když jsi tak vnímavý, tak to se nedivím, že ti lidé někdy přijdou na Chocholouška:-D. Zlehčuji to :-). A je fajn, že už zníš líp a jinak. Máš vyvinuté schopnosti, které u většiny lidí více či méně krní. Ber to jako dar, ne přítěž, i když někdy je to pro tebe těžké. Už se to tu párkrát řešilo, že někdo o tento dar ani nestál. Ono nic moc nevnímat je vlastně pohodlné. Člověka aspoň jen tak něco nerozhodí. Já to vnímám tak, že jsi silná osobnost, jen si to tak nepřipouštíš. Slabochům se takové entity nevyhýbají... Ale je fakt, v tom dávám za pravdu Missimu, že ony prost jsou. Mají právo na existenci, byly stvořeny bytosti světla i tmy. Hrubohmotné, jemnohmotné....
missi
Tom82
17. 06. 2020 21:49

U léčení je to jak u koho. Já osobně zastavám názor, že na vzdálenosti nezáleží.Jako že vůbec. Ten dotyčný může být na druhé straně světa a fungovat to bude stejně, jako by byl před tebou na lehátku. Doteky jsou příjemná záležitost,ale mohou být někdy i rušivým elementem.. ale když vezmeš v úvahu, že se vlastně v tomhle stavu byti, v těle, vlastně ničeho nikdy nedotkneš a že to co vnímáme jako dotek je pouze působení sil mezi atomy, tak co na tom záleží, jestli se jedná o pikometry, nebo kilometry. Nebo co já vím, jak jsou atomy od sebe vzdálené. Neměřil jsem to.
A je dobře, že ses rozepsal. Tady Té nejspíš nikdo pranýřovat nebude.
Dobré je si uvědomit, koho ,,léčit,, , jestli ten dotyčný za to stojí a hlavně, do jaké míry. Ono to, že je nemocný, nebo ho něco bolí, má svůj důvod. Ten důvod to má pro něj. A když je mu poskytnuta pomoc, je to hezké s ušlechtilé, tak mnohdy jen oddálíme jeho uvědomění si problému. Chápeš kam mířím?
Mě to trvalo celkem dlouho, než jsem to do jisté míry zvládnul. Najít tu hranici, kdy ještě pomáháme a kdy vlastně v dobré víře už ,,ubližujeme,,
Ten sluch a zrak..to moc nechápu..
Vidíš to co je jiným ukryté a slyšíš to co druzí ne? Nebo jak?

K těm entitám..ony nejsou ve své podstatě zlé a dobré. Ony prostě jen jsou. Každé vyhovuje jiná frekvence. Jinak vibruje člověk šťastný, jinak smutný. A ta entita si jde kolem a slyší muziku, vibrace, která se jí líbí. Tak se na chvilku zastaví a užívá si to. Vlastně z toho tak trochu žije. Asi. A když ten člověk přestane být smutný, uvedu příklad na smutku, tak udělá všechno možné pro to, aby ten jedinec, ke kterému se přicucla, začal zase vibrovat, tak, jak ji to vyhovuje. Tak možná proto jsou jedinci, kteří jsou pořád v pohodě a jiní se zase utápí v deskách.
Tom82
reakce druhá
17. 06. 2020 21:10

Zdravím i Missi.
Původně jsem se zde o tomhle nechtěl přílišně rozepisovat...avšak nyní mám pocit , že na těchto stránkách jsou lidé , jenž jsou převážně zasvěcení , tudíž o sobě něco málo prozradím.
Čeho si například velice vážím , a velice za to děkuji , jsou jisté léčitelské schopnosti , a především odstranění bolesti. Bez doteku je účinek mírnější , avšak rozhodně rozpoznatelný , s dotekem bývá téměř vždy plně účinný.
Zrakem či sluchem , se dokážu naladit na jemnější a poněkud odlišné frekvence , mám předtuchy událostí , především vycítím , když se blíží něco špatného , avšak vycítím i setkání či blízkost osob , aniž by se mi předtím ozvali.
Vnímám energii na různých místech , intenzivněji jsou cítit negativní , tedy pro mne rozhodně.
A ještě bych mohl zmínit to , že v mé přítomnosti tak nějak nevydrží bytosti či entity , jenž chtějí lidem škodit , pro tohle však nenacházím žádné vysvětlení , prozatím...
No já myslím , že jsem se rozepsal až příliš.
Tudíž raději budu končit.
Tom82
reakce
17. 06. 2020 20:41

Zdravím Garfi.
Předně děkuji za slova , jenž mi píšeš.
S tím co zde čtu , nelze jinak než-li souhlasit.
A pravdou je , že poslední dobou mne vážně nějak srazil pesimismus , a negativní smýšlení.
No jo , každý máme občas slabší chvilku.
Rozhodně se s tím však srdnatě poperu.
Už jen to , že mi někdo vůbec napsal , mi značně pomohlo.
Ještě jednou velice děkuji za vzkaz.
Garfi
Ahoj,
15. 06. 2020 19:10

svět není ani černý ani bílý, má pestrou škálu barev a odstínů. Mám pocit z tvých řádků, že vidíš víc toho temnějšího, negativnějšího na světě. Světlo a tma jsou protipóly téhož, není jedno bez druhého. Lidé chybují a chybovat budou, dokud si své chyby neuvědomí a nezmění svůj přístup, pak se posunou dál. Každý jsme někde jinde na stejné cestě, je třeba to vidět a mít pochopení i pro ty, co "nevidí" a jsou ještě někde dál za tebou.
missi
?
14. 06. 2020 22:17

Jaké dovednosti?