Vaše příběhy

- Zvláštní schopnosti -

Čarovný sen
Je mi teprve 15 a zdá se mi, že umím to, co ostatní ne...

Například s mojí mamkou se rozešel můj táta a máma byla velice neštastná. Byla jsem samozřejmě neštastná taky a večer se mi zdálo o mamince, jak se chtěla zabít... Z ničeho nic jsem vstala z postele a šla do ložnice za maminkou, ale ta tam ležela a tak jsem si šla zpátky lehnout a začala ten sen ovlivňovat. V tom snu jsem šla za tátou a prosila jsem ho, aby se vrátil k mamce, že si jinak něco udělá, ale ráno jsem přišla na to, že to byl zase jenom sen a byla jsem strašně neštastná, stejně jako moje máma.
U snídaně zavolal mamce táta, že se spletl a že jestli může, tak se vrátí. Mamka se rozzářila a řekla mu, že se samozřejmě může vrátit. Asi do hodiny byl u nás táta, mamka šla nakoupit na oslavu a táta mi řekl, že sem se mu v noci zjevila z ničeho nic jako anděl a řekla mu, že se chce maminka zabít a ať se k ní vrátím... Vytřeštila jsem oči, ale nic jsem mu neřekla...

Večer po oslavě jsem chtěla s mamkou mluvit, řekla jsem ji všechno, můj sen i tátův sen i o tom, jak se chtěla zabít a mamka mi řekla, že si doopravdy chtěla něco udělat.

Ještě, že jsem zasáhla dříve, než se něco stalo...

Vydáno:   17. 6. 2007

Přečetlo:  2315 čtenářů
Autor (vložil): klaruinka

TIP: Pro zobrazení všech příběhů autora klikněte na jménoKomentáře k příběhu...
Předmět:
Datum:
Jméno:
¤ tomu věřím
23. 06. 2007 15:51
Honzík
¤ bezne
19. 06. 2007 16:08
Ayishah
¤ James....
17. 06. 2007 21:44
Johny-P
¤ v?echno se opakuje
17. 06. 2007 21:17
BibuleHG