Vaše příběhy

- Sny a realita -

Předtucha
Jsou to asi 3 roky. Trápí mě dost často noční můry...
Jednou se mi zdálo o ne zcela oblíbené domovnici, že měla úraz a zlomila si ruku. Sen byl dost skutečný a tak povídám sousedce o tom, co se mi zdálo. Začala si dělat legraci, že mám divoké sny a bujnou fantazii. Horší pak bylo, když asi po týdnu koukám z okna... a naše domovnice na ruce sádru!!! Sousedka na mě hned zvonila a řekla, že jsem měla předtuchu a at jí radši už nic neříkám.
Tohle se mi stává dost často, pokud se jedná o něco normálního, co se splní, tak mi to nevadí, ale čeho je moc, toho je příliš.
Znovu se to opakovala v celé své krutosti dnes. Jsem z toho pořád v šoku. Mám přítelkyni, známe se 5 let. Teď jsme se vídaly dost málo, protože studuje v Praze na vysoké. Jsou to 3 dny, co jsem si dělala pořádek v mobilu a nechtěně jsem si vymazala její číslo. Řekla jsem si, že se ozvu jejím rodičům a o číslo si řeknu. Tu noc se mi o ní zdálo, že se stalo něco zlého. Špatně jsem spala. Dnes mi volali, že před pár dny zemřela při autonehodě... ... ... Ten den, co jsem si smazala její číslo!!

Vydáno:   29. 10. 2004

Přečetlo:  1914 čtenářů
Autor (vložil): Zůstává anonymní

TIP: Pro zobrazení všech příběhů autora klikněte na jménoKomentáře k příběhu...
Předmět:
Datum:
Jméno:
¤ předtuchy
18. 07. 2006 16:47
Klára
¤ Sny
29. 06. 2006 10:47
Venu?e