Vaše příběhy

- Teorie a myšlenky -

Vyspělost lidí - zamyšlení
Když tady čtu ty příběhy, jsou zvláštní to ano, ale také si mnoho lidí řekne, že to nemůže být pravda, jiní si řeknou, že je to 100% pravda.
NA mně není, abych to soudil, ale zajímá mně, když se podívám na lidi jako takové, pokud opravdu mají lidi schopnosti, tedy aspoň někteří. Tak si pokládám takovou otázku. „Kam spějem?“
Mnoho lidí je takového charakteru, že by ubližovali druhým, jiní by zase pomáhali, ale těchto je velmi málo. A nyní si položte otázku: „proč máte takové schopnosti, pokud je máte?“
Celkem mně udivuje, že někteří lidé vyvolají duchy a pak si stěžují, že se v domě něco děje, jedna věc je vyvolaný duch a druhá nevyvolaný. Pokud ho vyvoláte, tak musíte počítat s tím, že pokud ho neodvoláte, tak bude chtít jít zpět a tudíž bude dělat vše proto, aby vám to došlo.
Jiní lidé zase říkají, jak mají telepatii. Pokud ano, tak proč ji nevyužijete? Víte, kolika lidem byste mohli pomoci?

Myslím, že lidé dnes myslí na svůj osobní prospěch, dnes je velmi těžká doba, bohužel. Ale přece jenom - zkusit pomáhat druhým nemůže být přece tak těžké to aspoň zkusit.
Někteří tu zase píší, že se jim dějí podivné věci a neví, co s tím mají dělat. Zkuste se tomu postavit svou vůlí, jde to, jen musíte chtít.

Tohle bylo jen zamyšlení, nikdo není terčem!

Vydáno:   11. 3. 2008

Přečetlo:  2341 čtenářů
Autor (vložil): Ch!nGo

TIP: Pro zobrazení všech příběhů autora klikněte na jménoKomentáře k příběhu...
Předmět:
Datum:
Jméno:
¤ souhlas
28. 04. 2009 18:59
Jaguárka
¤ přesně
13. 03. 2008 21:16
iveta
¤ Jistě
12. 03. 2008 17:43
Ch!nGo
¤ ....
11. 03. 2008 8:59
Kelly