Vaše příběhy

- Sny a realita -

Symbol, znamení?
    Rozhodla jsem se s vámi podělit o svůj sen, který se mi zdál z včerejška na dnešek.

    Zdál se mi sen o zemřelé prababičce, která mě v tom snu držela za ruku a říkala: „Vše bude dobré“, jenže jsem nechápala co bude dobré. Pak začala odznova: „Vše bude dobré, musíš se tomu postavit.“ Přišlo mi to divné, protože jsem nevěděla čemu se mám postavit. Avšak jak jsem jí sáhla po té ruce, tak se mi rozplynula před očima. Bylo to znamení, nebo jen sen?

    Na druhej den, jak jsem se probudila, řekla jsem to babičce a dostala šokující odpověd: „Zdálo se mi to samý.“ Jak je to možné, že se nám zdály stejné sny? Byla to náhoda, nebo znamení něčeho, co se má stát?

    Pak jsem tady měla sestřenku, která má 1 a třičtvrtě roku, neumí moc dobře ještě mluvit, ale v obýváku je prabičina fotka v rámečku. Zrovna jsme tam byly jen já a Andrejka, ukázala na obrázek a zřetelně řekla: „Paní.“ Je to snad shoda náhod, že pak začala dělat smutný obličej? Dyť ji vůbec neznala. Moje prababička totiž zemřela ještě dřív, než jsem se narodila.

    Co ten sen měl znamenat? Jakto, že byl stejný se snem mé babičky? A co teprve Andrejka? Mohl by mi někdo z vás když tak poradit? Pište do vzkazů, odpověd naleznete ve vzkazech na mém profilu.

Vydáno:   12. 9. 2009

Přečetlo:  1861 čtenářů
Autor (vložil): Katka13

TIP: Pro zobrazení všech příběhů autora klikněte na jménoKomentáře k příběhu...
Předmět:
Datum:
Jméno:
¤ Pro Katku 13
16. 09. 2009 11:37
Zbyněk P
¤ Nápoveda
12. 09. 2009 20:27
Jurius