Vaše příběhy

- Setkání s UFO -

Příběhy s UFO
    Byla jsem ještě dítě, navštěvovala jsem Zš. Bylo kolem silvestra, přesně si to nepamatuji. Vzbudila jsem se po půlnoci a jen tak koukala z okna dětského pokoje. Můj starší bratr spal. Dívala jsem se na hvězdy.. Najednou mě zarazil objekt nad domy diskovitého tvaru se svítícími okýnky různých barev (červená, zelená, modrá, oranžová..). Budila jsem bratra, ale ten se nechtěl probrat. Objekt stál na jednom místě, když najednou kolem začaly létat letadla. Koukala jsem na to asi 15 minut, byla jsem ale moc unavená a tak jsem si šla lehnout. Na druhý den se o tom bavila celá škola a skoro celé Město. Objekt musel být tak velký, že ho viděli i v městě vzdáleném 35km (Severní Morava).

    Další příběh zažila moje babička. Zhruba v roce 1955-1965 (jistě si to bude pamatovat otec, babička už nežije) se babička vracela pozdě k ránu ze statku, kde pracovala. Došla s kolem k domu a tu se dívá, že před domem u hlavní cesty (asi 150m), kde teče i malá říčka, stojí nehybně něco ve vzduchu. Popis by seděl na létající talíř, byla tak v šoku, že se nemohla ani hnout. Upřeně se dívala na objekt, ze kterého z nenadání vystoupilo asi 5 bytostí malého vzrůstu. Dle popisu to sedí na šediváky. Viděla, jak se pohybují zvláštní chůzí kolem cesty / řeky, a dívají se směrem k zemi, jako by něco hledali. Babička se moc bála, ale hnout se nemohla, teprve až odletěli byla schopná otevřít dveře od domu a schovat se.

    V této chvíli mi čím dál více lidí hlásí jakýsi objekt na noční obloze.

    LISTOPAD 2009: U Jakubčovic oranžové světlo 100-150m velké, nad kterým létala letadla. Objekt dělal kruh, pak zhasl, po chvíli se zase rozsvítil a kruh dodělal, pak z ničeho nic rychle zmizel ve výšinách.

    LISTOPAD 2009: Mošnov, dva lidé viděli oranžové až skoro žhnoucí předmět letící směrem k zemi, mysleli si, že je to obrovský meteorit, ale kousek nad nimi se to zastavilo. Pak se to rozletělo směrem na Ostravu a velkou rychlostí vyletělo vzhůru a zmizlo.

    LISTOPAD 2009: Dálnice Praha - Brno, kamarád volal hned po tom, okolo 5 -6 hodiny, viděl u dálnice nad stromy stříbrný disk, vidělo to více lidí, dokonce se kvůli tomu stala na dálnici menší kolize. Disk viděl tak na 15s, pak jako obvykle disk rychle zmizel.

Vydáno:   13. 12. 2009

Přečetlo:  3423 čtenářů
Autor (vložil): FIGI_nka

TIP: Pro zobrazení všech příběhů autora klikněte na jménoKomentáře k příběhu...
Předmět:
Datum:
Jméno:
¤ otázka
22. 02. 2010 21:17
Kalcho