Vaše příběhy

- Kontakt se zemřelými -

Duchové okolo mě
Pěkné odpoledne,

    i já mám spousty divných věcí kolem sebe. Co mi je ale nepříjemné je to, že za mnou chodí duchové. Poznám je v mžiku, rozeznávám je podle pachů, které za sebou nechávají.

    Jednou, je to asi před 2 lety mě v noci navštívila má mrtvá babička, kterou jsem do té doby nikdy neviděla, protože zemřela chvilku před tím, než jsem se já narodila. Sedla si na mou peřinu, bylo to jako když na vás skočí kočka a povídala si se mnou, jakoby telepaticky. Byla mi z ní zima a tak jsem jí požádala, ať jde pryč, že je tady strašná zima. Ona poslechla a zmizela. Nedalo mi to a volala jsem domu bratrovi, kterému jsem popsala situaci. Jediné, co mi řekl bylo to, že tak, jak jsem jí pospala co měla na sobě a s jejími vlasy, že tak byla pohřbená.

    Od té doby se dějí neustále věci, že za mnou chodí duchové, buď jsou v černém hábitu, někdy s klobouky na hlavě, jindy jsou to kostry, které mě jakoby vytáhnou z těla, když spím a chtějí mě zničit.

    Také tady existují jiní, např. Při cestě Z Prahy - do Karlových Varů se mi stalo to, že jsem cítila, jak si za mnou v autě někdo sednul. Najednou jsem uviděla červený kříž, který mi zasvítil do očí a v tu chvíli jsem pustila instiktivně nohu z plynu. Vyřítil se ze zatáčky jeep, který mě málem zabil, pokud bych nedala tu nohu z plynu, bylo by po mě. Co bylo nepochopitelné je to, že celou dobu za mnou jela auta, ale v tu chvíli nejelo žádné, prostě nic. Dodnes, kdykoliv jedu okolo poděkuji kříži, který jsem našla pár metrů okolo u silnice, kde je umístěný na hrobě.

    Nevím, jak se zbavit toho, že u mě duchové zůstávají, ať jdu kamkoliv.

    Dělám výklady Tarotových karet a stává se, že si sebou ducha lidé přivedou, ale už zůstane u mě - proč to tak je? Nevím..., snad se to jednou od nich dozvím.

Vydáno:   21. 1. 2011

Přečetlo:  2588 čtenářů
Autor (vložil): Harapan

TIP: Pro zobrazení všech příběhů autora klikněte na jménoKomentáře k příběhu...
Předmět:
Datum:
Jméno:
¤ chtějí ke světlu
17. 03. 2011 21:40
Gretchen
¤ :_-)
24. 01. 2011 14:38
gurudeva
¤ duchove
21. 01. 2011 19:29
Jelitko