Vaše příběhy

- Nevysvětlitelné jevy -

Tajemný přízrak
    Jak je známo, tak město Mariánské Lázně bylo v období druhé světové války městem lazaretním a to zejména v období, když se do takřka všech lázeňských budov přestěhovala velká Berlínská nemocnice. Též není výjimkou, že se zde prováděli i pokusy na nemocných lidech, kdy se jim do těla aplikovala blíže nespecifikovaná látka, která měla nějakým způsobem pacientům urychlit jejich zranění, aby se mohli dříve vrátit zpět na frontu. V jedné takové tehdejší lazaretní budově se právě tyto pokusy praktikovaly. Výsledkem ovšem bylo to, že se po aplikaci těchto látek do těl pacientů, začaly po těle utvářet velké boule a není známo, kolik lidí tímto experimentováním přišlo o život, nebo měli trvalé následky. Tento "výzkumný ústav" byl po válce přeměněn zpět do podoby lázeňského hotelu, který je v současné době navštěvován zejména zahraniční klientelou. Jenže ...

    Právě zahraniční hosté si často stěžují na několik podivných věcí, které jim brání v nerušeném pobytu. V první řadě to je jeden hotelový pokoj, kde cítí nějakou stísněnost, špatně se jim v pokoji spí a navíc tam vidí nějaký přízrak, který navíc mluví ruským jazykem. Dost často se stává, že vyděšení hosté přiběhnou rozrušeni na recepci a požadují výměnu pokoje. Tento jediný pokoj tak zůstává často neobsazován, protože k tomuto jevu dochází dost často a cestovní kanceláře sami své klienty upozorňují na možný výskyt tohoto jevu v uváděném pokoji.

    Aby toho nebylo málo, tak se zde objevuje ještě jeden přízrak a to v podobě německého důstojníka, který se objevuje na konci dlouhé chodby. Tento přízrak vidí jak hosté, tak personál. Ba co víc, tak tento přízrak taktéž vydává zvuky, kdy jsou slyšet nějaké nesrozumitelné německé povely, přičemž je na konci tohoto výjevu srozumitelně slyšet německy - Javol ! Vypadá to, že německý důstojník s někým hovoří a po skončení tohoto výjevu se vše rozplyne.

    Většinou tento přízrak bývá viděn na chodbě, někdy je ho prý možno spatřit i na schodech, ale tam je to již bez zvukových doprovodů. Jestliže se však k tomuto přízraku někdo přiblíží, tak se prostě rozplyne. Navrhnul jsem jednomu člověku z personálu, aby ten přízrak zkusil vyfotit s použitím nejvyššího rozlišení fotoaparátu. Tedy ten přízrak důstojníka ss, protože ten přízrak v pokoji, který hovoří ruským jazykem, se vyskytuje jen v přítmí, kdežto Němec bývá viděn i v denním světle.

Vydáno:   17. 8. 2012

Přečetlo:  2114 čtenářů
Autor (vložil): Jiří Quido

TIP: Pro zobrazení všech příběhů autora klikněte na jménoKomentáře k příběhu...
Předmět:
Datum:
Jméno:
¤ Novorozenci
27. 08. 2012 12:15
Anna Kargerová
¤ Anna K.
24. 08. 2012 23:24
Jiří Quido
¤ duchové vojáků
21. 08. 2012 10:18
Anna Kargerová
¤ missi
17. 08. 2012 23:33
Dana P.
¤ Jiří Quido
17. 08. 2012 22:29
mississippi
¤ č. pokoje
17. 08. 2012 21:21
Jiří Quido
¤ JJ
17. 08. 2012 14:28
mississippi
¤ Foto
17. 08. 2012 11:24
Jiří Quido
¤ Jiří
17. 08. 2012 8:53
iveta