Vaše příběhy

- Sny a realita -

Sen mé sestry
Dobrý den,

    chci se s Vámi podělit o sen, který mi popisovala moje sestra. Tento sen se jí jako mladší zdával často.

Sestra mi sen popisovala takto:

    "Byl krásný letní den a já jsem jela lesní cestou na koni. Byla jsem muž a v tom snu jsem dokonce cítila pach zpoceného koně. Najednou se krajina po pravé straně více otevřela, takže po levé ruce byla strmá stráň a po pravé straně malá louka.

    Najednou jsem slyšela, jak někdo křičí, volá, přímo hystericky. Podívala jsem se do leva a v tom jsem viděla, jak se z té strmé stráně na mě valí klády. Slyšela jsem obrovský hluk, stále někdo křičel a pak jsem ucítila, jak nás (mě a koně) klády zasáhly. Prvně koně a potom mě. Cítila jsem tlak, bolest. Cítila jsem, jak se přes nás klády převalily...Trvalo to dlouho, stále další a další klády...A pak jsem si uvědomila, že asi zemřu...."

    Sestra mi tento sen vyprávěla několikrát. Ten pocit poražení kládou byl prý velmi silný, autentický a živý. Cítila prý i jak to pod ní "vzalo" koně a jak oba leželi na zemi.

    Největší překvapení pro moji sestru bylo, když se jednou byla projet na kole k vesnici asi 10km od té naší. Byla zvědavá na lesní zkratku, kterou neznala a kudy se vydala poprvé. Zažila opravdový šok, když se za zatáčkou ocitla právě na tom místě, kde byla ve snu! Prý byla jako omráčená a nemohla se z toho pohledu vzpamatovat. Nikdy na tom místě nebyla a i rodiče potvrdili, že tudy s námi nechodili (když jsme byly děti). Sestra je přesvědčená, že to, co viděla ve snu, byl její minulý život. Řekla bych, že s ní souhlasím...

Vydáno:   19. 2. 2013

Přečetlo:  1629 čtenářů
Autor (vložil): kika

TIP: Pro zobrazení všech příběhů autora klikněte na jménoKomentáře k příběhu...
Předmět:
Datum:
Jméno:
¤ ....
19. 02. 2013 21:06
Jelitko
¤ a
19. 02. 2013 21:03
Jelitko
¤ Minulý život??
19. 02. 2013 20:38
mississippi
¤ taky se přikláním
19. 02. 2013 14:59
iveta
¤ ahojky
19. 02. 2013 14:13
axpx