Vaše příběhy

- Nevysvětlitelné jevy -

Něco chtělo dovnitř
Dovolenou jsme strávili na Slovensku u rodiny.

    Jeden podvečer jsem načla téma, které nakonec nemělo konce. Šlo o zkušenosti s nadpřirozenem, co se komu přihodilo, co kdo zažil. A příběhů bylo spousta (jsme velká rodina). I když jsem od všech vyslechla spoustu příběhů, tento mi leží v hlavě nejvíce.

    Vyprávěl mi ho švagr, který pochází z jedné malé slovenské vesničky poblíž hranic s Polskem. Vyprávěl mi příběh svého otce...

    Jednoho letního dne, pozdě večer, kdy už bylo šero, chtěl otec zavřít vchodové dveře. Když se ke dveřím přiblížil, viděl, jak se pohly. Nevěnoval tomu ale příliš pozornosti, prostě je chytnul za kliku a chtěl je zavřít. Tu pocítíl, jak se z druhé strany do dveří někdo opřel. Pootevřel, aby se podíval, kdo to je, ale nikde nikdo. Zatlačil tedy opět do dveří, začal tlačit víc a víc, ale nešlo to, z druhé strany cítil velký tlak, s někým se přetlačoval. Říkal prý, že cítil, že se to něco nebo někdo snaží za každou cenu dostat dovnitř.

    Když se mu dveře konečně podařilo zavřít, řekl svojí manželce, že si někdo přišel buďto pro něj nebo pro souseda (který byl nemocný). Druhý den ráno našli souseda mrtvého.

Vydáno:   22. 8. 2013

Přečetlo:  1949 čtenářů
Autor (vložil): kira

TIP: Pro zobrazení všech příběhů autora klikněte na jménoKomentáře k příběhu...
Předmět:
Datum:
Jméno:
¤ nechci
2. 09. 2013 16:35
Al1990
¤ páni
22. 08. 2013 18:58
Dana P.